Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, marceleqs napisał:

JDStar, czy Twoja wersja to to samo co popularne tutaj stable 7.1.6.0. z opcją aktualizacji MIUI Polska?

Moja wersja to jest dokładnie tak jak opisane - to jest rom MIUIPolska, ja dodałem do niego jedynie SuperSU do root'a i przepakowałem do formatu FlashTool.

A stable 7.1.6 przecież nie zaktualizuje ci się do MIUIPolska jak masz zablokowany bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy XRN3 :) Od dzisiaj i ja stałem się jego (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem i z racji, że jest to mój pierwszy chiński smartfon na MIUI mam takie pytanie czy warto zainstalować MIUI Polska? W telefonie mam wgraną oryginalną wersję 7.0.919.0 Stable, mam język Polski. Coś jeszcze polecacie wgrać/zmodyfikować w oprogramowaniu, żeby cieszyć się jak najlepszą wydajnością i stabilnością systemu? Wcześniej miałem Nexusa 4 i tam w sumie nic nigdy nie wygrałem customowego tylko od czasu do czasu sam ściągał sobie updaty androida, a tutaj widzę, że wielu modyfikuje oryginalny system. Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy XRN3 Od dzisiaj i ja stałem się jego (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem i z racji, że jest to mój pierwszy chiński smartfon na MIUI mam takie pytanie czy warto zainstalować MIUI Polska? W telefonie mam wgraną oryginalną wersję 7.0.919.0 Stable, mam język Polski. Coś jeszcze polecacie wgrać/zmodyfikować w oprogramowaniu, żeby cieszyć się jak najlepszą wydajnością i stabilnością systemu? Wcześniej miałem Nexusa 4 i tam w sumie nic nigdy nie wygrałem customowego tylko od czasu do czasu sam ściągał sobie updaty androida, a tutaj widzę, że wielu modyfikuje oryginalny system. Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki

Znajdź poradnik jak wgrać czysty soft od Xiaomi, bo ten co masz jest syfiasty. Poczytaj jeszcze o odblokowywaniu bootloadera żebyś mógł wgrać MIUIPolska. Wszystko znajdziesz na forum

Tapnięte z Redmi Note 3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za informację. No właśnie chodzi mi o to jak zrobić, żeby zoptymalizować pracę telefonu i przy okazji wystrzec się efektów ubocznych takich jak szybkie zużycie baterii o których czytałem w innym temacie.

Mógłbym kogoś obeznanego z romami itp. prosić o krótki tutorial zbiorczy co powinienem teraz zrobić i w jakiej kolejności? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, winner4 napisał:

Mógłbym kogoś obeznanego z romami itp. prosić o krótki tutorial zbiorczy co powinienem teraz zrobić i w jakiej kolejności? Z góry dziękuję.

Zerknij na stronę 22 tego wątku. Tam w poście z 18 stycznia zadałem praktycznie to samo pytanie, a w odpowiedzi pod nim masz poradę wg której kompletnie zielony szczypiorek (czyli ja) dał radę zrobić wszystko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcinPe napisał:

Zerknij na stronę 22 tego wątku. Tam w poście z 18 stycznia zadałem praktycznie to samo pytanie, a w odpowiedzi pod nim masz poradę wg której kompletnie zielony szczypiorek (czyli ja) dał radę zrobić wszystko :) 

I mówisz, że po tych operacjach wszystko jest ok, telefon jest w pełni stabilny i nie ma problemów z baterią, zasięgiem itp.?

Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Czy ktoś z posiadaczy RN Pro 3 byłby skłonny nagrać kilkusenkundowy film, jak to wszystko się sprawuje? Chętnie zobaczylbym również jak sprawuje się slow motion, a można by dodać do tego kilka fotek w rożnych warunkach ;-) najlepiej w nowym wątku. Z góry dziękuje w imieniu użytkowników którzy zastanawiają się nad zakupem Pro ;)

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Czy ktoś z posiadaczy RN Pro 3 byłby skłonny nagrać kilkusenkundowy film, jak to wszystko się sprawuje? Chętnie zobaczylbym również jak sprawuje się slow motion, a można by dodać do tego kilka fotek w rożnych warunkach ;-) najlepiej w nowym wątku. Z góry dziękuje w imieniu użytkowników którzy zastanawiają się nad zakupem Pro

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Zajrzyj tu od pierwszej strony. Nie ma filmu ani slowmotion ani gps ale foty są. Wystarczy poszukać :) i nie ograniczać się do 1 podforum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kadi racja widziałem, jednak chodzi mi o wersję Pro w różnych warunkach, bo dużo tego nie było ;-) Może ktoś skusi się na małe porównanie

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Jestem nowy na tym forum ale staram się precyzować pytania lub prośby. Może i Ty byś to uczynił? Porównanie z czym?

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje od jakiegoś czasu forum i nadal nie wiem który soft jest najlepszy. Odblokowalem dziś bootloader i nadal stoję w miejscu i nie wiem co mam wgrac. Proszę o pomoc 

Miui Polska oczywiście!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkch.

Od kilku dni jestem posiadaczem RN3 i mam pytanie.

Czy czytnikiem linii papilarnych można tylko odblokować telefon czy też zablokować?

Widziałem różne filmiki na Yt i gościu blokował i odblokowywał czytnikiem.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już przy zakupie mam problemy... telefon zamówiłem na stronie xiaomi.com.pl we wtorek, wybrałem model z kolorem który był DOSTĘPNY. I dopiero dziś dostałem odpowiedź, że brak telefonu na stanie i będą mieli dopiero w poniedziałek... Odpisałem z zapytaniem czemu nie informowali o tym na stronie to przyszedł mi email od nich: "Z uwagi na dużą ilość wiadomości e-mail czas odpowiedzi wynosi obecnie 48-72h."... Także troche olewka na kupującego. Raz, że nie podają informacji o tym czy telefon jest dostępny czy nie a dwa że nie napisali od razu email'u z tą informacją.

Edytowane przez kamil1425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o to jak zrobić, żeby zoptymalizować pracę telefonu i przy okazji wystrzec się efektów ubocznych takich jak szybkie zużycie baterii o których czytałem w innym temacie.

No i bardzo dobrze, także flashój i szukaj bugów bo na razie chyba wszyscy zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil1425, czytałem wiele opinii na temat Królik24/sklep_Sat/Xiaomi.com.pl i tacy niestety są że oferują wirtualny sprzęt.

Jak się uda, to go mają, jak nie, to dowiesz się po "zakupie".

Z tego powodu ja umówiłem się na odbiór osobisty płatny na miejscu i.. wtedy się dowiedziałem że nie mają na stanie i umówimy się na inny termin.. plus tego taki ze gdy zadzwonili że już jest dla mnie odłożony to faktycznie był ale kupując zdalnie wkurzyłbym się mocniej słysząc że braki magazynowe.

Jeśli chodzi o ich info automatyczne że "z powodu dużej liczby wiadomości.." to chyba standardowy kicz żeby nie było pretensji i follow up'ów o te same pytania..

To jest właśnie cena "ceny" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem dotąd custom ROMów innych niż MIUIPolska przerobione przez JDStara - takie mnie naszło pytanie: jakie są różnice w "ujęzykowieniu" między np. ROM xiaomi.eu z wgranym językiem polskim od Acida (widziałem go na liście wyboru) od MIUIPolska?

Zdaję sobie sprawę, że każda nowa aktualizacja ROM innego niż MIUIPolska będzie automatycznie generować nieprzetłumaczoną część programów (zanim Acid zmieni tłumaczenie a inni to skopiują) ale jak bardzo duże są to różnice?

 

Ovchie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...