Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

1) Zdjęcia bardzo bardzo dobre. Widać że matryca dobra, bo świetne zrównoważenie jasności czyli szeroki zakres tonalny. Ostrość dobra, kat dość szeroki a to się przydaje. Ja bym dał 5/5 w kategorii telefony. Kolorystyka jednolita więc trudno coś powiedzieć ciekawe jak się zachowuje w innych warunkach. Widzę, że jest na prawdę dobrze i nie ma co się czepiać.. Telefonu.

2) Jeśli chodzi o 2GB Ram to mam i maksymalnie miałem 80% obciążenie. Normalnie 50-60%. Android jeśli mu mało zabija inne procesy więc.. Jest spoko. Używam Fb, Chrome, BlueMail, i inne apki. Dla testu były też gry mocno wymagajace i można było wyjść i odpisać SMS i dalej grać więc czego chcieć więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć, jeśli chcecie dla porównania to wrzucę wam kilka zdjęć zrobionych w okolicy sylwestra ;)

A przynajmniej chciałem wrzucić, ale jedno zdjęcie zajmuje 7 MB i forum nie chce go przyjąć ;D

Jeśli macie jakiś pomysł, gdzie mógłbym je wrzucić bez rejestracji... Czekam na propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marceleqs

1) A możesz sprawdzić jedną grę - kobyła ale do testów obciążenia jak znalazł - Fifa 16 - czy przez cały mecz rozgrywka odbywa się płynnie. U mnie ma Mi3 w drugiej połowie najwyraźniej tel jest już mocno ciepły a gra zaczyna klatkować (obniżenie taktowania z uwagi na temp).

2) Interesuje mnie jakość dźwięku w porównaniu do Mi3.

Z góry dziękuję.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, bremso said:

Ma ktoś z szanownych panów wersje kolorystyczna biała i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w realu ? Przymierzam się do kupna i zastanawiam się między Silver a Grey i nie wiem co wybrać a Silver będę miał dostępna nieco taniej

Ja mam biała wersję i dla mnie jest ok bo taka chciałem. Wszystko zależy od konkretnych upodobań i gustu. Jednemu się spodoba a innemu nie. 

Mi się jakoś przejadly telefony czarne jak węgiel. Jakoś za dużo tego miałem i chciałam odmiany.

Mam też wersję złotą i ta też jest bardzo fajna ale jednak mniej "męska". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć, jeśli chcecie dla porównania to wrzucę wam kilka zdjęć zrobionych w okolicy sylwestra

A przynajmniej chciałem wrzucić, ale jedno zdjęcie zajmuje 7 MB i forum nie chce go przyjąć ;D

Jeśli macie jakiś pomysł, gdzie mógłbym je wrzucić bez rejestracji... Czekam na propozycję

Dysk Google

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pull1990 napisał:

Ja mam biała wersję i dla mnie jest ok bo taka chciałem. Wszystko zależy od konkretnych upodobań i gustu. Jednemu się spodoba a innemu nie. 

Mi się jakoś przejadly telefony czarne jak węgiel. Jakoś za dużo tego miałem i chciałam odmiany.

Mam też wersję złotą i ta też jest bardzo fajna ale jednak mniej "męska". 

Dzięki za odpowiedź. Prawdopodobnie zdecyduje się na białą bo faktem jest ze chyba niegdy nie miałem telefonu w tym kolorze wiec czas na "dobrą zmianę" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem Redmi Note 3. Mam mały problem, ponieważ nie mogę otworzyć żadnego linka. Np. kiedy ktoś mi coś wyśle i chcę otworzyć ten link to przenosi mnie do ekranu głównego. Jak sobie z tym poradzić?

Pewnie masz syfiasty rom

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, demwsb napisał:

ja ma podobnie na  7.0.919.0 stable fajnie było by to naprawic ale zmiana Rom-u to chyba nie dla mnie

Wiesz co - mam RN3 od kilkunastu dni. Też dostałem telefon z jakimś dziwnym ROM-em, w życiu wcześniej nie miałem telefonu z Androidem i niczego nie flashowałem. Ale dzięki świetnym i bardzo pomocnym ludziom z tego forum oraz znakomitym poradnikom, wszystko poszło jak po maśle!
Powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bremso napisał:

Witam zakupielm rn3 i nie jest to mój pierwsyz xiaomi więc po pierwszej minucie użytkowania zauwazylem że mam SyfUI a nie miui. W tej sytuacji zostaje tylko zabawa z flash toolem ?

Tak, tylko flash tool (ew. sposób poprzez zmianę w build.prop wersji systemu, niektórym działa, znajdziesz gdzieś w temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy można spodziewać się Redmi Note 3 w Xiaomi4you????

A po co tam?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam, planuje zakup redmi note 3. Ale jedna rzecz mnie zastanawia, czy ten telefon ma podświetlane przyciski? I gdzie kupić najtańszą wersję? Narazie widziałem na spemall za 170$. Może jest gdzieś jakiś kupon żeby wyszło taniej?

Jak zwykle, świetne telefony w bardzo niskich cenach a wszyscy taniej, taniej. Kup od Xon24(Buriza) bo przynajmniej będziesz mieć pewną gwarancję

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...