Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się w końcu udało po tygodniu wgrać rom przez spflashtool! Nie poddałem się i znalazłem rozwiązanie. Tak jak mi się po 16 sekundach w spflashu robił błąd z połączeniem stwierdziłem, że w gram roota i z modyfikuje bulid.prop, no więc poszukałem i znalazłem program dzięki któremu mogłem przez komputer zrootować. Jednak do tego trzeba było zainstalować sterowniki ADB do debugowania. Po ich zainstalowaniu system rozpoznał na nowo xrn3 więc spróbowałem spflashetoolem wgrać ten rom i się udało!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu. Mam pytanie czy ktoś zamawiał może telefon ze sklepu xiaomi4you?? Gdyż zastanawiam się nad kupnem:

 

http://www.xiaomi4you.pl/produkt/redmi-note-332gb/

Jest pewnie, ale drogo strasznie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewnie, ale drogo strasznie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

No bo właśnie się zastanawiam, bo mam dwie możliwości albo zamówić z Redmi Note 3 i mieć taniej i bez gwarancji lub z xiaomi4you i wziąć na firmę.

Nie zapominaj o Xon24

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie,

Chciałbym zapytać o dwie kwestie dotyczące tego telefonu. Po pierwsze czy 5,5 cala przy normalnym użytkowaniu nie jest po prostu ,,zbyt ogromne,,.

Po drugie, jak to jest w końcu z tym aparatem. Jedni piszą, że rewelacja, drudzy, że kasza trzeci, że to wina softu. Wiadomo to budżetowy smartphone, jednak Czy jakość zdjęć, jest aż tak tragiczna? Czy miałby może ktoś porównanie RN2 bądź RN3 do Samsunga S4 mini bądź starej już Xperii P, która nadal robi całkiem przyzwoite zdjęcia.

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdjęcia wyglądają na 7/10 w codziennym użytkowaniu. Wiadomo, że nie ma rewelacji ale jest dobrze. Co do 5,5 cala to też się obawiałem. Mam średniej wielkości ręce i bez problemu daje rade. Jedyne co przeszkadza przy tak dużym telefonie to zżeranie baterii przez wyświetlacz ale na to nie ma rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jmuhha napisał:

Czołem Panowie,

Chciałbym zapytać o dwie kwestie dotyczące tego telefonu. Po pierwsze czy 5,5 cala przy normalnym użytkowaniu nie jest po prostu ,,zbyt ogromne,,.

Po drugie, jak to jest w końcu z tym aparatem. Jedni piszą, że rewelacja, drudzy, że kasza trzeci, że to wina softu. Wiadomo to budżetowy smartphone, jednak Czy jakość zdjęć, jest aż tak tragiczna? Czy miałby może ktoś porównanie RN2 bądź RN3 do Samsunga S4 mini bądź starej już Xperii P, która nadal robi całkiem przyzwoite zdjęcia.

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Albo po ludzku czy wsadzili tam to co np. w Mi3 albo Mi4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jmuhha napisał:

Czołem Panowie,

Chciałbym zapytać o dwie kwestie dotyczące tego telefonu. Po pierwsze czy 5,5 cala przy normalnym użytkowaniu nie jest po prostu ,,zbyt ogromne,,.

Po drugie, jak to jest w końcu z tym aparatem. Jedni piszą, że rewelacja, drudzy, że kasza trzeci, że to wina softu. Wiadomo to budżetowy smartphone, jednak Czy jakość zdjęć, jest aż tak tragiczna? Czy miałby może ktoś porównanie RN2 bądź RN3 do Samsunga S4 mini bądź starej już Xperii P, która nadal robi całkiem przyzwoite zdjęcia.

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Ja mam porównanie do LG G2 i jest gorzej. Dla mnie to jedyna wada RN3. Te 5.5 cala jest świetne w użytkowaniu, gorzej w noszeniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jmuhha napisał:

A jak jest z czytaniem? Osobiście przy dobrym filtrze czytam książki na tablecie (7) z racji tego, ze 5,5 to całkiem spory ekran, da się na nim komfortowo czytać?

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Zależy jakie, co innego książka o dobrym składzie, co innego podręcznik/skrypt o wielokolumnowym układzie, przebijających tłach i małej, niestandardowej czcionce.

Jakby coś, można zawsze czytać w trybie "landszaftu", czyli poziomym i wtedy masz optycznie coś kole 3/4 szerokości kartki A4 do dyspozycji. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że też mam "śmieciowego" ROMa. Jak czytam o tym wgrywaniu to mi słabo, jestem na sto procent pewna, że coś popsuję. 

Jest tu może jakiś miły człowiek z Warszawy, który by mi to ogarnął? Za opłatą oczywiście

Jak ktoś jest miły to i bez opłaty pójdzie :)

Też tak miałem pomimo doświadczenia na sgs2, ale podjąłem działania i jestem zadowolony z xiaomi eu stable także powodzenia;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Smigoll napisał:

Jak ktoś jest miły to i bez opłaty pójdzie :)

Też tak miałem pomimo doświadczenia na sgs2, ale podjąłem działania i jestem zadowolony z xiaomi eu stable także powodzenia;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja chyba nie mam głowy do takich rzeczy, a wolałabym niczego nie popsuć :D Czuję się jak blondynka. 

Wgrywałeś MIUI Polska, tak? Jest jakaś zauważalna zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest miły to i bez opłaty pójdzie

Też tak miałem pomimo doświadczenia na sgs2, ale podjąłem działania i jestem zadowolony z xiaomi eu stable także powodzenia;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja chyba nie mam głowy do takich rzeczy, a wolałabym niczego nie popsuć  Czuję się jak blondynka. 

Wgrywałeś MIUI Polska, tak? Jest jakaś zauważalna zmiana?

Czytaj uważniexiaomi.eu stable z rootem przez spflashtool.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Smigoll napisał:

Czytaj uważnieemoji14.pngxiaomi.eu stable z rootem przez spflashtool.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czyli jeszcze coś innego istnieje. Ciężka sprawa, nie wiem czy jako totalnie zielona osoba powinnam się za to zabierać.

Przepraszam za nieporozumienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze coś innego istnieje. Ciężka sprawa, nie wiem czy jako totalnie zielona osoba powinnam się za to zabierać.

Przepraszam za nieporozumienia

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/9184-[ROM]-Xiaomi.eu-MIUI7-7.1.6.0-Stable-Multi-Rom-Root-

Proszę cię bardzo, masz tutaj wszystko ładnie opisane :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Smigoll napisał:

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/9184-[ROM]-Xiaomi.eu-MIUI7-7.1.6.0-Stable-Multi-Rom-Root-

Proszę cię bardzo, masz tutaj wszystko ładnie opisane :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

O dziękuję bardzo, pokażę to i ten drugi sposób mojej lepszej i mądrzejszej połówce i może jakoś ogarniemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj swój telefon i mam jakiś polski soft wgrany i chyba jest lekko syfiasty bo jest kilka chińskiech aplikacji do dzwonków gier itp oraz jest zainstalowany jakiś stary youtube którego nie da rady zaktualizować i który sprawia problemy (wiesza się itp) i drugi problem to to że nie wyświetlają mi się dymki czatów od massengera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fleming napisał:

Dostałem dzisiaj swój telefon i mam jakiś polski soft wgrany i chyba jest lekko syfiasty bo jest kilka chińskiech aplikacji do dzwonków gier itp oraz jest zainstalowany jakiś stary youtube którego nie da rady zaktualizować i który sprawia problemy (wiesza się itp) i drugi problem to to że nie wyświetlają mi się dymki czatów od massengera.

1. 

 

2. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - dostałem od Xiaomi info o zaaprobowanie prośby o unlock telefonu :) Link do stronki, ściągnięcie zipa z unlockerem, a potem Fastboot i wszystko poszło bez problemu. Teraz zastanawiam się, czy zostać przy xiaomi eu czy jednak przejść na MIUIPolska. Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem założyć nowy temat, ale tu Was podpytam.

 

Panowie przekopałem ale nie znalazłem odpowiedzi, jako że jestem ślepy, mogłem oczywiście coś przeoczyć na forum.

Mamy w ustawieniach i na pulpicie odnośnik do zmiany motywu i mi oczywiście i zapewne wam przekierowuje do takiego okna jak na focie

Screenshot_2016-02-04-08-42-52_com.andro

Ale wczoraj, przez przypadek nie wiem jakim cudem otworzyło mi się inaczej i miałem taką opcje nie pamiętam jak brzmiała nazwa coś jak "własne motywy" i można było sobie zmiksować motywy ze sobą, np. ekran blokady z jednego motywu, tapety z innego, a ikony jeszcze z innego motywu, zrobiłem test wszystko super działało, przywróciłem i nie wiem jak znowu to zmienić :-(:-(:-(

Edytowane przez e-34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...