Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, wczoraj dostałem telefon który zakupiłem u Goldway`a na Aliexpress.
Twierdzi on, że:
Friend, it is unlocked.
You can flash firmware You want, we has installed multilanguage firmware.


Wersja Romu jaką posiadam to 77.0.19.0 która jest w części spolszczona, posiada sklep PLAY itp.

Pytanie brzmi-czy ma ktoś tą wersję lub tel od tego sprzedawcy? Lub czy to, że mam ten rom może świadczyć o tym, że bootloader jest odblokowany?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bl nie jest odblokowany. Wersja to syf o którym było tu już 100 razy. 

Dzięki za odpowiedź.

Czyli czekanie na smsa i jazda z odblokowaniem?.trochę szukałem na temat tego romu i w sumie niewiele znalazłem.. Czy przez to, że to syf, muszę robić coś jeszcze? Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geek buying też wrzuca jakiś dziwny rom jednak nie jest to słynna 77.(...), spolszczony w 60% całkiem czysty bez chińskich aplikacji z zainstalowanymi usługami googla, ale nie pamiętam wersji bo szybko wyleciała, ale jak dla przeciętnego użytkownika który nie wie co to aktualizacja wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geek buying też wrzuca jakiś dziwny rom jednak nie jest to słynna 77.(...), spolszczony w 60% całkiem czysty bez chińskich aplikacji z zainstalowanymi usługami googla, ale nie pamiętam wersji bo szybko wyleciała, ale jak dla przeciętnego użytkownika który nie wie co to aktualizacja wystarczy

Aktualka do MIUI PL musi być tylko zamiast zagłębiać się co to za szit, wolę w miarę szybko poszukać instrukcji jak przejść na PL rom.

Mam nadzieję że nie uwale fona, bo mam dosc starej zapasowej nokii :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek666b napisał:

Aktualka do MIUI PL musi być tylko zamiast zagłębiać się co to za szit, wolę w miarę szybko poszukać instrukcji jak przejść na PL rom.

Mam nadzieję że nie uwale fona, bo mam dosc starej zapasowej nokii :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mi się wczoraj udało odblokować, ROM od miuipolska.pl już zainstalowany, ale z tego co teraz widzę to chyba zostaje instalacja miui.eu który posiada spolszczenie miuipolska.pl i oczekiwanie na pozwolenie odblokowania, szkoda że to tak utrudnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualka do MIUI PL musi być tylko zamiast zagłębiać się co to za szit, wolę w miarę szybko poszukać instrukcji jak przejść na PL rom.

Mam nadzieję że nie uwale fona, bo mam dosc starej zapasowej nokii :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mi się wczoraj udało odblokować, ROM od miuipolska.pl już zainstalowany, ale z tego co teraz widzę to chyba zostaje instalacja miui.eu który posiada spolszczenie miuipolska.pl i oczekiwanie na pozwolenie odblokowania, szkoda że to tak utrudnione.

Ile czekaleś na smsa?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem 10 dni, chociaż złożyłem wniosek zanim telefon do mnie przyjechał, konto miałem już wcześniej (1-2miesiące) utworzone i zweryfikowane bo używam Mi Band, wczoraj nad ranem dostałem sms od xiaomi a po południu przyjechał kurier, chwyciłem się tego po pracy około 22.30 i skończyłem parę minut po północy, romy sporo warzą więc warto za wczasu przygotować sobie wszystkie pliki.

Edytowane przez isaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie wrażenia z użytkowania softu  7.1.6.0 - mam nieodparte wrażenie, że lepiej działa GPS. Wcześniej w domu, przy zamkniętych oknach i opuszczonych roletach, lokalizacja była trudna. Teraz łapie "fixa" bezproblemowo.

Edytowane przez MarcinPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5916078105.html

możecie powiedzieć coś na temat tego telefonu... czy faktycznie może mieć wgrane już miui 7 polska jak jest opisane w specyfikacji ??

 

 

Raczej to jest jakiś syf. Sam chciałem u niego kupić ale zdecydowałem się na http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5931730147

ze względu na kolor i etui oraz najniższą cenę.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem posiadaczem RN 3 / 32 GB od wczoraj. W dodatku jest to mój pierwszy "android".

Telefon zakupiłem na allegro od polskiej firmy. Telefon przyszedł kurierem na drugi dzień. Wysłałem prośbę o odblokowanie bootloader'a.

Telefon posiada MIUI Polska 7.0.19.0.0 (wersja stabilna).

Nie daje się zmigrować na wersję DEV według sposobu:

(poczynając od punktu nr. 2)

Natomiast instrukcja z wątku (poniżej) jest dla mnie niezrozumiała od 4-5 punktu.

Telefon jest firmowy i posiadam na nim aplikacje do konta bankowego, firmowe konta e-mail, SkyCash itp. 

Próbowałem robić modyfikacje, rooty, flashe, wipy, fastbooty i w zasadzie niczego to nie zmieniło.
ps. parę screenów dla lepszego podglądu...

Najbardziej mnie ciekawi screen z "Tłumaczenie i rom MIUIPolska.pl zapewnił: ..."

Najbardziej mnie niepokoją chińskie znaczki które proszą o pozwolenie. (logowanie do gmail za pomocą wbudowanej apki MIUI)

 

Naszedł czas na pytania.... :-)

Czy wersja ROM którą posiadam jest ok? Chodzi mi o stabilność i bezpieczeństwo danych w powyższych apkach.

Czy jest to ROM oficjalny od Xiaomi czy jest to jakiś zmodyfikowany szit od sprzedawcy?

I z czystej ciekawości. Jeżeli kiedyś mój egzemplarz wyszedł z fabryki z oryginalnym softem, to jaką (i w jaki sposób) modyfikację przeprowadził sprzedający?

Czy powinienem się wstrzymać z dodawaniem firmowych kont Gmail, logowaniem do banku, dodawaniem kart kredytowej itp?

Screenshot_2016-01-20-18-29-38.png

Screenshot_2016-01-20-18-30-10.png

Screenshot_2016-01-20-19-16-28.png

Screenshot_2016-01-20-19-18-01.png

Screenshot_2016-01-20-19-18-18.png

Screenshot_2016-01-20-19-19-31.png

Screenshot_2016-01-20-19-30-42.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...