Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

@patryk1989 coś tu mega śmierdzi. ja bym sugerował wersje DEV. i nie używać narazie żadnych apek bankowych bądź z dostepem do kart kredytowych.

Nie koniecznie musi zmieniać od razu. Byleby z głową :) możliwe że na dniach coś się wyjaśni z odblokowaniem BLa i wtedy może dopiero zmienić.

"Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szkło jest kiepskiej jakości. Mi po około jednym dniu od odklejenia fabrycznej folii ochronnej do przyklejania szkła h9 zrobiły się dwie minimalne ryski. Nie wiem co by było jakbym nie miał ochrony np przez miesiąc... 

Ja noszę bez folii od 5 dni, żadnej rysy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szkło jest kiepskiej jakości. Mi po około jednym dniu od odklejenia fabrycznej folii ochronnej do przyklejania szkła h9 zrobiły się dwie minimalne ryski. Nie wiem co by było jakbym nie miał ochrony np przez miesiąc... 

Po to są folie i szkła, nie ma nie rysujących się szkieł.

"Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nurtuje mnie jedna kwestia mój xiaomi redmi note 3 jest w drodze ale mam pewne pytanie 

Widzę ze miui polska wypuściło już polski rom jest nawet poradnik już ale z tego co widzę nie ma on roota nie będzie problemu z postawieniem roota na tym romie czy lepiej zainstalować SphinX  nie zależy mi na języku polskim a na sprawnym systemie bez chińskich pozostałości z rootem która opcja będzie lepsza?  chociaż bardziej bym się przychylał do roma od miui polska gdyby opcja z rootem była możliwa bo z tego co zrozumiałem żeby odblokować bootloader trzeba wgrać wersję dev może mnie ktoś kapkę wprowadzić w temat? 

@latet nie zauważyłem literówki ;) i popełniłem ją wielokrotnie przepraszam było to rażące dla oka poprawiłem post 

Edytowane przez Monra
Poprawa Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Acid napisał:

Eh to czy jest root czy nie to chyba kwestia pomijalna aktualnie prawda? Najważniejsza kwestia to bootloader bez którego nie wgrasz romu.

Wysłano z Mi4c

Nie oczekiwałbym, że ktoś, kto pisze "room" odróżni roota od bootloadera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc przy okazji chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Cześć!

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o RN3 ze Snapdragonem. Myślicie, że warto czekać?

Gdzie to przeczytałeś? Ja ostatnio widziałem tylko że mi5 ma mieć snapa 20.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rzadzu napisał:

Jest to mój pierwszy post, więc przy okazji chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Cześć!

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o RN3 ze Snapdragonem. Myślicie, że warto czekać?

Nie warto . nie będzie dużej różnicy wydajności. 

@Smigoll

http://www.myxiaomi.pl/newsy/xiaomi-redmi-note-3-ze-snapdragonem-808/

Tutaj znalazłem jakieś info . oczywiście brak źródła informacji. 

Edit

http://swiatandroid.pl/xiaomi-redmi-note-3-2/

Tutaj piszą o tym że wersja że snapem ma 2 GB RAM 

Edytowane przez wensz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc przy okazji chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Cześć!

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o RN3 ze Snapdragonem. Myślicie, że warto czekać?

Nie warto . nie będzie dużej różnicy wydajności. 

@Smigoll

http://www.myxiaomi.pl/newsy/xiaomi-redmi-note-3-ze-snapdragonem-808/

Tutaj znalazłem jakieś info . oczywiście brak źródła informacji. 

Edit

http://swiatandroid.pl/xiaomi-redmi-note-3-2/

Tutaj piszą o tym że wersja że snapem ma 2 GB RAM 

Wydaje mi się że na internetach widziałem screeny Z tenaa-urzędu certyfikującego telefony, był na nich redmi note 3 że snapem808 i redmi3 że snapem 615

wysłane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Smigoll napisał:

Gdzie to przeczytałeś? Ja ostatnio widziałem tylko że mi5 ma mieć snapa 20.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

W kilku miejscach się pojawiła ta informacja. Wygoogluj sobie "redmi note 3 snapdragon".

9 godzin temu, wensz napisał:

Nie warto . nie będzie dużej różnicy wydajności. 

@Smigoll

http://www.myxiaomi.pl/newsy/xiaomi-redmi-note-3-ze-snapdragonem-808/

Tutaj znalazłem jakieś info . oczywiście brak źródła informacji. 

Edit

http://swiatandroid.pl/xiaomi-redmi-note-3-2/

Tutaj piszą o tym że wersja że snapem ma 2 GB RAM 

 

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Wydaje mi się że na internetach widziałem screeny Z tenaa-urzędu certyfikującego telefony, był na nich redmi note 3 że snapem808 i redmi3 że snapem 615

wysłane z RN2

No właśnie ciekawi mnie jak ta specyfikacja będzie wyglądała ostatecznie. Bo po zsumowaniu wszystkich newsów różnic jest sporo: kamera, slot microSD, Snapdragon zamiast Helio X10...

Edytowane przez rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki kompletnie, jak myślicie, RN3 dostanie androida 6? Ja mam szczerze nadzieję, że stanie się to jak najszybciej żeby móc wykorzystać czytnik palucha w większej ilości miejsc niż tylko jako odblokowywanie ekranu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki kompletnie, jak myślicie, RN3 dostanie androida 6? Ja mam szczerze nadzieję, że stanie się to jak najszybciej żeby móc wykorzystać czytnik palucha w większej ilości miejsc niż tylko jako odblokowywanie ekranu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Może kiedyś.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie uważam się za jakiegoś doświadczonego użytkownika tylko właśnie za nowicjusza, a jeśli zainstalowałem Miuipolska to chyba raczej mam odblokowany BL. Konto Miui mam długo tylko nie miałem pełnej aktywacji, ta zrobiłem jakoś w święta.

Wysłane z Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...