Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła paczka od Goldiego. Telefon wygląda mega pro na żywo chociaż widziałem zdjęcia wcześniej. Zaraz zrobię backup tego co potrzebne na RN2 i będę testował chociaż dopóki nie będzie Miui Polska to średnio mocno integrować się w telefonie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać u XONa, ale u co trzeciej - co piątej osoby naliczano VAT, czyli o wiele częściej niż myślałem, ponoć i tak wszystko pozytywnie, Jednak wolałbym kupić coś w Europie, w dobrej cenie, no nic, wygląda na to, że trzeba będzie założyć konto walutowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lemon1990 napisał:

ja mam srebrna i złotą. Kupiłem w sklepie spemall.com szybka wysyłka cena niska i jest opcja wysyłki EU express jeśli bedzie naliczony vat to sklep zwraca. 

http://www.spemall.com/help/shipping.html 

Szybka przesyłka, tzn?

 

Jak to jest z USB w tym RedmiNote 3? Na różnych stronach widzę sprzeczne informacje, że USB 2.0 typ B, na innych że typu C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Madzia86 said:

 

Bo jest lepszym sprzedawcą? Ktory ma w sobie troche kultury i dobrze traktuje klijenta

Z xon co prawda nie miałem jeszcze do czynienia ale czy królik dobrze traktuje klienta to akurat nie wiem. Pytałem ich o dostępność i dostawałem pokretne odpowiedzi a kiedy kontakt się urwał i nie odpisali na maila to postanowiłem zadac to samo pytanie z innego konta. Okazało się że dostałem odpowiedzi na oba maile. Niestety obie inne. 

Co prawda nie kupowałem u królika ale to stwierdzenie że dobrze on traktuje klientów jak dla mnie jest mocno przesadzone. 

Panie królik, pewnie też śledzi Pan tematy na forum. Bardzo nie ładnie jest ładować ludzi w butelkę i obiecywac coś czego niema. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pull1990 zamówiłem gold z ibaygu 05/12 dziś dopiero dostałem na maila, że wysłali ups ups- no to kiedy to przyjdzie?

 Dla siebie nie potrzebuję, bo śmigam na MI Note, ale pewnie się tak skończy, że mój Note(16gb) zostanie zawłaszczony:) i zostanę na czerwonym ryżu:). itd itp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, garuda napisał:

@pull1990 zamówiłem gold z ibaygu 05/12 dziś dopiero dostałem na maila, że wysłali ups ups- no to kiedy to przyjdzie?

 Dla siebie nie potrzebuję, bo śmigam na MI Note, ale pewnie się tak skończy, że mój Note(16gb) zostanie zawłaszczony:) i zostanę na czerwonym ryżu:). itd itp

 

 

@garuda pewnie koło 7 dni plus minus. mi od Goldiego wyszedł we wtorek i w następny wtorek przyszedł kurier , ale dhl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich, jako że jestem tu nowy. Śledzę wątek, więc też napiszę o XiaomiForSale. 6 grudnia zamówiłem i opłaciłem (218,00 €) wersję Gold 3/32GB. Na stronie mają info, że średnio w ok. 7 dni towar z Chin jest w magazynach EU i wtedy następuje wysyłka pod docelowy adres. Do dziś echo. Ktoś wcześniej pisał, że dopiero w styczniu XFS ma zamiar realizować wysyłki. Miałem nadzieję, że do 2 tygodni będę miał telefon u siebie. Szkoda, bo faktycznie trzeba było wybrać opcję z ewentualnym VATem i wyszłoby na to samo a można byłoby się już cieszyć nowym sprzętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bukzz napisał:

Po pierwsze witam wszystkich, jako że jestem tu nowy. Śledzę wątek, więc też napiszę o XiaomiForSale. 6 grudnia zamówiłem i opłaciłem (218,00 €) wersję Gold 3/32GB. Na stronie mają info, że średnio w ok. 7 dni towar z Chin jest w magazynach EU i wtedy następuje wysyłka pod docelowy adres. Do dziś echo. Ktoś wcześniej pisał, że dopiero w styczniu XFS ma zamiar realizować wysyłki. Miałem nadzieję, że do 2 tygodni będę miał telefon u siebie. Szkoda, bo faktycznie trzeba było wybrać opcję z ewentualnym VATem i wyszłoby na to samo a można byłoby się już cieszyć nowym sprzętem...

Też miałem brać od nich ale zobaczyłem że nie mają na stanie tych telefonów, patrzę na wersje 16gb, nie mają, patrzyłem na note 2, też nie mieli, na redmi 2 - tak samo, więc podziękowałem, nie będę czekał w nieskończoność. Jakoś sprzedawcy z chin potrafią wysłać do ludzi nawet w czasie około tygodnia, a tak jak Ty piszesz minęło już 10 dni i dalej nic.

Taki sklep jak Xiaomi for sale który szczyci się tym że niby jest dystrybutorem na europę, powinien mieć na stanie u siebie tak jak taki Królik to ma telefony, ba przecież oni niby współpracują z Xiaomi więc powinni już mieć w momencie premiery normalnie w magazynach w EU.

Nie to nie. Ja wybrałem coś innego i do końca tygodnia powinienem mieć telefon.

Zobacz czy masz możliwość anulowania zamówienia, jak tak to zrób to i bierz kasę od nich z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Panowie kufa. Temat się robi o zakupie, wysyłce i podatkach. Ogarnijcie się trochę, to temat o telefonie "

A zakup telefonu to nie jest temat o telefonie?

Słuchaj to są telefony których nie da się iść do sklepu i kupić więc normalne jest że ludzie dyskutują skąd kupić. To jest część rozmowy o tym telefonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darthnorbe napisał:

Też miałem brać od nich ale zobaczyłem że nie mają na stanie tych telefonów, patrzę na wersje 16gb, nie mają, patrzyłem na note 2, też nie mieli, na redmi 2 - tak samo, więc podziękowałem, nie będę czekał w nieskończoność. Jakoś sprzedawcy z chin potrafią wysłać do ludzi nawet w czasie około tygodnia, a tak jak Ty piszesz minęło już 10 dni i dalej nic.

Taki sklep jak Xiaomi for sale który szczyci się tym że niby jest dystrybutorem na europę, powinien mieć na stanie u siebie tak jak taki Królik to ma telefony, ba przecież oni niby współpracują z Xiaomi więc powinni już mieć w momencie premiery normalnie w magazynach w EU.

Nie to nie. Ja wybrałem coś innego i do końca tygodnia powinienem mieć telefon.

Zobacz czy masz możliwość anulowania zamówienia, jak tak to zrób to i bierz kasę od nich z powrotem. 

Niema czegoś takiego jak przedstawicielstwo na Europę czy też autoryzowany serwis Xiaomi.....Xaomi nie sprzedaje swoich urządzeń na terenie UE oraz nie oferuje swoich usług tutaj. Więc całe to kupowanie telefonów  żeby używać ich poza chinami i Brazylią (z tego co pamiętam oficjalna dystrybucja jest również w Brazylii) to partyzantka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dwuletnia gwarancja u królika trochę jak dla mnie podejrzana, na oryginalne części pewnie nie ma co liczyć w razie (odpukać) awarii. Chyba, że ktoś miał już jakieś doświadczenia z ich serwisem :P?

Bardziej byłbym skłonny już kupić od xfs, ibg bądź burizy, jedyny minus to w sumie czas dostawy i w razie czego czas bez telefonu w razie wysyłki na naprawę(u burizy)

Ciekawi mnie czy cena jakoś w styczniu spadnie, bo to chyba cena wyjściowa preorderowa w dalszym ciągu? U Burizy(xona) cena niższa niż jak miał wcześniej, więc może inni też ciut obniżą :P. 

Edytowane przez marandos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marandos napisał:

Ta dwuletnia gwarancja u królika trochę jak dla mnie podejrzana, na oryginalne części pewnie nie ma co liczyć w razie (odpukać) awarii. Chyba, że ktoś miał już jakieś doświadczenia z ich serwisem :P?

Bardziej byłbym skłonny już kupić od xfs, ibg bądź burizy, jedyny minus to w sumie czas dostawy i w razie czego czas bez telefonu w razie wysyłki na naprawę(u burizy)

Ciekawi mnie czy cena jakoś w styczniu spadnie, bo to chyba cena wyjściowa preorderowa w dalszym ciągu? U Burizy(xona) cena niższa niż jak miał wcześniej, więc może inni też ciut obniżą :P. 

Cena już jest super. Nie licz na to że Chińczycy będą sprzedawać w sklepach na świat taki telefon w cenie poniżej 800zł. Przecież obsługa sklepu też kosztuje a w Chinach do kupienia telefon jest za około 650zł.

800 to u nas 1000zł no i wychodzi tak jak wychodzi, dzięki kochanemu rządowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...