Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, vicu88 napisał:
41 minut temu, mihaszek napisał:

Gdzie mozna o tym przeczytac?

 

Nie lepiej po prostu spokojnie poczekać na MIUI PL? Przecież jak się ukaże, to razem z instrukcją instalacji, a więc i odblokowywania Bootloadera. Po co się w to bawić, gdy jeszcze nie ma MIUI PL?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zehell napisał: Telefon mam od piątku rana i ostrego katowania mi wystarcza na 5h. A tak normalnego użycia to schodzi mi kolo 25% na dzień. (Trochę internetu, kilka rozmów i parę smsów )

Sent from my Redmi Note 3

Tylko 5h przy katowaniu? Jasność ekranu 100% + cały czas LTE?

Bez przesady, kolega telefon ma.od piątku. Ile razy był ladowany? Dwa? Za tydzień, dwa będą bardziej miarodajne wyniki

wysłane z RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Smigoll napisał:

Ja chyba przeczekam święta i może ceny spadną.

@up

Ja osobiście szukam taniej oferty 32GB/3 GB ram gdzie jest już wliczony vat i nie z allegro ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Z tego co było tutaj napisane XON24 to użytkownik tego forum co ściąga z chin bezpośrednio od Xiaomi telefony, no i patrz, cenę masz 820zł. Nawet jakby doliczyć do tego 23% vat to wyjdzie 1000zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darthnorbe napisał:

Z tego co było tutaj napisane XON24 to użytkownik tego forum co ściąga z chin bezpośrednio od Xiaomi telefony, no i patrz, cenę masz 820zł. Nawet jakby doliczyć do tego 23% vat to wyjdzie 1000zł. 

Ale dziwi mnie fakt, że XON ma 2 aukcje: jedną za 800 zł z przesyłką 20zł i jedną za 870zł z darmową przesyłką do całej Europy, ciekawi mnie jak VAT rozwiązuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soohar_PL napisał:

Ale dziwi mnie fakt, że XON ma 2 aukcje: jedną za 800 zł z przesyłką 20zł i jedną za 870zł z darmową przesyłką do całej Europy, ciekawi mnie jak VAT rozwiązuje

Wiesz, jeżeli ktoś ma rodzinę w UK lub gdziekolwiek poza PL to bez problemu może obejść vat. Tylko nasz kraj jest taki że będzie obywatela okradał na każdym kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, darthnorbe napisał:

Wiesz, jeżeli ktoś ma rodzinę w UK lub gdziekolwiek poza PL to bez problemu może obejść vat. Tylko nasz kraj jest taki że będzie obywatela okradał na każdym kroku. 

To to wiem :v Ale mi tu chodzi o to, czemu na tej aukcji jest drożej, wątpie żeby pocztowy priorytet kosztował 70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soohar_PL napisał:

To więc co? Drożej bo vat się jakoś obchodzi i dlatego darmowa dostawa? Bo jak tak to mi pasuje ^^

Vat się obchodzi tak jak napisałem, bo normalne kraje nie będą się bawić w naliczanie vatu pojedynczym przesyłkom. Jakbyś zamówił kontener do UK to byś vat zapłacił, ale oni nie mają w zwyczaju gnębić zwykłych obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, chelchow napisał:

Mam prośby czy który z posiadaczy N3 mógł by zrobić kilka zdjęć testowych tych telefonem. Zastanawiam się mocno nad kupnem ale nie chciał bym się "mocno" rozczarować.

Twoje obawy są zrozumiałe. Zwłaszcza, że wcześniejsze telefony Redmi Note nie rozpieszczają jakością zdjęć. Ale co Ci da obejrzenie paru zdjęć? Przecież każdy telefon może zrobić niezłe. Problem jest w tym, ile się trzeba namęczyć, aby je zrobić. Jako odsetek "losowo" trzaskanych zdjęć stanowią te w miarę dobre. I tu jest właśnie główny problem i słabość Xiaomi. Bo jak się mocniej postarasz, poznasz kaprysy urządzenia i apki, jak szczęście i światło dopisze - to owszem, zrobisz bardzo fajne zdjęcie. Ale ile zdrowia i nerwów stracisz zanim do tego dojdziesz...? Na to (ważne) pytanie nie uzyskasz odpowiedzi patrząc na próbki zdjęć, które ktoś Ci udostępni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lemon1990 napisał:

Pytanie do osób które mają redmi note 3. Czy programy testujące też wam pokazują pojemność baterii 3060mAh. sprawdzalem programem phone tester i battery monitor. oba pokazują tą samą wartość. A bateria powinna być 4000mAh. może ktoś to sprawdzić?

Chińczycy już dawno to sprawdzali i okazało się że to po prostu jest wartość w jednym pliczku która jest odczytywana przez program. I chyba w .16 to już naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu troche taki nowy jestem :D Pytanie w sumie do osób które przesiadły się z RMN2 na RMN3. Czy warto ?

Sam mam teraz Lg G2 i boli mnie w sumie 16gb pamieci wbudowanej tylko. Oprócz tego telefon muli po 4 miesiacach nie zasyfiania go i wymaga resetu znowu. Jak to jest z Redmikami ?

Ogólnie 3 daje mi lepsza baterie + czytnik linii papilarnych + obudowa, która nie ma znaczenia + 3 gb ramu.

Czy jest to warte doplacania 160 zł, ale jednoczesnie trace karte SD i obawiam sie ze to najgorsza rzecz.

 

Nie spieszy mi sie z zakupem, ale mam dylemat :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje MIUI 7.00.99.00 i wszystko ok.Jest j.polski ale czasami niektore malo wazne rzeczy sa po angielsku.Notatnik i ustawienia wyboru dzwieku.Te drugie przy zalazniu sa spolsczone ale zaraz przeskakuja na krzaczki chinskie.Przegladarka wbudowana nie pozwala na zmiane  strony startowej i jest po angielsku(zawsze zmozna uzywac innej jak komus nie pasuje).Jeszcze moze pare drobnostek by sie znalazlo ale to takie male szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xylaxis napisał:

Mam wersje MIUI 7.00.99.00 i wszystko ok.

Rozumiem że to wersja z tego linku wyżej ? skoro nie robi tego softu "niewiadomo kto", tylko konkretna osoba to nie będzie tam za dużo "syfu" ? ma ktoś jeszcze tą wersję ? 

Znalazłem jescze nieoficjalną  MIUI 7 V5.12.1 Multi Language Do sprawdzenia tutaj

Edytowane przez leonov
Update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fakeeus napisał:

Zastanawiam się co wy wgrywacie, że brakuje wam SD przy 32GB xD

No chociażby jak sie zsumują teraz apki na moim lg g2 gdzie z gier sa 2 Hearthstone 3,4 gb oraz jakas mneijsza to przez same apki mam zabrane 10gb prawie. A to serial wgram czy cos i sie powoli konczy.

Ty masz juz RMN3 ? Miałeś wczesniej moze RMN2. Byłbym Ci wdzięczny za jakąś informacje, bo wacham się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leonov napisał:

Rozumiem że to wersja z tego linku wyżej ? skoro nie robi tego softu "niewiadomo kto", tylko konkretna osoba to nie będzie tam za dużo "syfu" ? ma ktoś jeszcze tą wersję ? 

Znalazłem jescze nieoficjalną  MIUI 7 V5.12.1 Multi Language Do sprawdzenia tutaj

Dostalem ta wersje prosto z HK Goldway sam nic oprocz rota na razie nie robilem bo nie widze potrzeby(oprocz wlasnych instalek oczywiscie).Doinstalowalem wersje MiRemote z 60% tlumacznia na angielski bo nie bylo nawet tej apki w folderach sytemowych.Pelna nazwa wersji MIUI 7.0 (stabilna) 7.00.99.00(LHNCNCJ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...