Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem grafit, więc może wyślą, chociaż pisałem do nich że zalezy mi na czasie i czy wyślą dzisiaj , dostałem info że " o wysyłce zostanę poinformowany dodatkowym e-mailem i że nie mogą zagwarantować że wysyłka będzie dzisiaj" , więc pewnie dzisiaj nie wyślą :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AndrzejKu napisał:

I stało się. Kupiłem na banggood. W sumie preorder ale mi się nie spieszy. Po odjeciu kuponu rabatowego za to że zapisałem się do newslettera zapłaciłem 761,20 gr :) Wersja 3/32:)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Też zastanawiam się czy tam kupić, tylko nie wiem kiedy oni mają zamiar wysłać towar i skąd idzie towar od nich... bo niekiedy takie firmy zamawiają z chin, jest u nich przez 2 tygodnie i dopiero wysyłają do Polski do kupców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki Xiaomi, czemu oni zablokowali boot loader w redmi note 3. Przecież jak nie powstaną Romy z językiem innym niż chiński to mniej smartfonów im się sprzeda i mniej zarobią.

Acid jużo tym pisał. Poczytaj na forum.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Po co Acid powtarza gdzie kupować, po co jest dział sprzedawcy...

No właśnie. Czasem jak tak czytam to wydaje mi się że tego działu nie ma albo jest jakiś zaczarowany i go nie widać.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać linka bo jestem tu nowy. Dzięki 

 

Cytuje :Już to tłumaczyłem. Zresztą wystarczy chwilę pomyśleć a odpowiedź sama się nasuwa. 90% telefonów z Xiaomi idzie do pośredników a tam większość instaluje syfiaste MIUI z reklamami i wirusami. Ostatnio dużo osób to zgłasza bo nawet niektórzy polscy sprzedawcy biorą telefony bezmyślnie od tych Chińczyków i przez to mamy w nowych telefonach śmieci. To jest duży problem i trafia prosto w producenta bo potem wszyscy myślą, że Xiaomi to zwykły chińczyk z legend o podsłuchach i szpiegach w telefonach. Blokowanie bootloadera uniemożliwia instalację czegokolwiek.

Wysłano z MI Note

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Spytałem XFS kiedy będzie dostawa RN3. Dostałem odpowiedź: "Hello, we are waiting for the ROM prepared by MIUI community Emotikon smile definitely not before Christmas, probably in the start of January".

Jak myślicie, będą jakieś zniżki na święta w np. xiaomi.com.pl

Lub xfs?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Obecnie używam Redmi Note, jedynkę. Czas na zmianę. Sentyment wskazuje mi by wymienić na Note 3. Ma on jednak konkurenta w postaci Lenovo Vibe P1. P1 ma NFC i większą baterię. Różnica w cenie jest niewielka, Jakie jest przewaga 3? Sam nie dostrzegam żadnej.

Edytowane przez piokl13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 3 narazie jest po chińsku i angielsku to trochę lipa,  ale mam kolegę który używa telefonu z chińskim językiem i imponuje tym znajomym.  Zapędziłił się i kupił a do dziś nie wyszlo inne tłumaczenie. 

Edytowane przez tetkris
nieścisłość wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tetkris napisał:

 ale mam kolegę który używa telefonu z chińskim językiem i imponuje tym znajomym

No to jest dobry argument. Dziewczyny lecą na krzaczki? B) 

42 minuty temu, piokl13 napisał:

przewaga 3

Masz wersję z 3gb ramu. Po doświadczeniu mi4i z 2gb, który niby jest mocniejszy niż note3, ten giga zdecydowanie warty ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, piokl13 napisał:

Jakie jest przewaga 3? Sam nie dostrzegam żadnej.

Zależy co komu pasuje, w sumie parametry podobne, cena podobna, różne procesory i grafika, na + dla Vibe jest : bateria, obsługa kart pamięci (wbudowana tylko 16 GB) i NFC, Note3 ma iRDA, 32 GB pamięci i system MIUI z BARDZO DOBRYM wsparciem w polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piokl13 napisał:

Mam problem. Obecnie używam Redmi Note, jedynkę. Czas na zmianę. Sentyment wskazuje mi by wymienić na Note 3. Ma on jednak konkurenta w postaci Lenovo Vibe P1. P1 ma NFC i większą baterię. Różnica w cenie jest niewielka, Jakie jest przewaga 3? Sam nie dostrzegam żadnej.

A ja widzę i to sporo. Moim zdaniem ma lepszy procesor, grafikę to już na pewno ma lepszą, 1GB RAMu więcej w wersji 32GB no i co najważniejsze POSIADA MIUI Z WYSOKIM WSPARCIEM.
Bateria w RN3 i tak jest już wystarczająco duża, a co do NFC to nie jestem w stanie powiedzieć jaki to problem dla Ciebie bo ja np. wolę używać karty zbliżeniowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie do Was, próbował ktoś naklejać szkło hartowane przeznaczone do RN2? To tylko 2mm różnicy w wysokości, może dałoby się to jakoś przyciąć?

Nikt jeszcze z polski nie wysyła a mi zostało jedno niepotrzebne szkło z RN2 i się zastanawiam czy mógłbym go użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, WyBoRoWo napisał:

Linki do plików wyśle zainteresowanym na priv.

Dlaczego na priv ? to coś nielegalnego ? napisz coś więcej, jak wgrać z zablokowanym bootloaderem ? 

Edytowane przez leonov
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chudy napisał:

Witam, Jestem zupełnie nowy. Mam pytanie jak zmienić język na angielski bo z tymi krzaczkami nic nie idzie zrobic :(

Hehehe, dobra, sie poswiecilem. Znajdz Settings, pozniej to:

 

Nastepnie 3 od gory, pozniej 1sze od gory. Bam, English

general.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2015 at 13:05, fakeeus napisał:

Krolik24 sie ociąga z wysyłką

No musze przyznać że sprzedawca Krolik24 sprawił się na 200%, wczoraj kupiony RN3 dzisiaj koło południa był już w domu :grin: , z czystym sumieniem polecam sprzedawcę, indywidualne podejście do klienta ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś dostałem od "Królika" wersję 2GB RAM/16GB ROM. Zamawiany wczoraj rano - dziś rano u mnie :).

Wysyłka InPostem.

Wrażenia:

Pudełko ala Iphone - zafoliowane raczej oryginalnie.

Na pudełku brak zdrapek do sprawdzenia oryginalności sprzętu.

Chiński ROM w wersji 7.0.7.0 ( LHNCNCJ ) z obsługą języka chińskiego i angielskiego.

Udało mi się zainstalować Google Play z poniższego linka:

http://en.miui.com/thread-91398-1-1.html

Wcześniej miałem Note 1 i wydaje mi się , że ciut szybciej chodził ( rzecz jasna na ROMie polskim ) :)

Tutaj widzę delikatne lagi, trochę muli przy wychodzeniu z aplikacji ( Dolphin Browser ).

Nie działa mi FingerPrint???

Niby skalibrowany a jak dotykam przy zablokowanym telefonie to zero reakcji :(

Dzwoniłem przed zakupem z zapytaniem skąd mają - rzekomo prosto od producenta :)

Ale widzę jakby więcej "krzaczkowatych" apek niż w Note 1.

CPU-Z pokazuje specyfikację zgodną z oryginałem.

Na razie tyle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...