Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, losie0 napisał:

OK , dzięki za odpowiedź. A jak w podanym linku z językiem Polskim?

Pozdrawiam

Tak jak wszędzie z redmi note 3. Nie ma jeszcze miui polska trzeba czekać i tak będzie wszędzie gdzie kupisz. Na bank będzie angielski. Jak wyjdzie miui polska to wgrasz i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, losie0 napisał:

W linku, który podałem sprzedawca twierdzi że jest już język Polski.

Pozdrawiam

Co z tego. Może ma, może nie ma. Nie dowiesz się jak nie kupisz. 

Będziesz dawał sprzedawczykowi 100 więcej gdy od producenta masz taniej, pewniej. Trochę bez sensu. 

Zadziwia mnie tutaj wiele linków do allegro, gdy w rzeczywistości oni po prostu za Ciebie kupują z aliexpress. Patrz:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-ID-Mobile-Phone-Helio-X10/32545521422.html?spm=2114.031010208.0.678.fD0V89
Tutaj też masz z pl językiem i śmieciami od goldwaya. Z Vatem wyjdzie tak samo jak z tego allegro ale bez vatu sprzedawca jest 200 zł do przodu.

1 minutę temu, Licznik1 napisał:

2GB

3GB

język polski jest

Do tego rabat 5$: spenote3

OOO, co tak tanio? Czy to sprawdzony sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc nie ma polskiego miałem na myśli ,że nie ma MIUI Polska jeszcze. Nie biorę od uwagę jakiegoś multi. Choć ludzie co już  kupili pisali, że jest chiński i angielski. Tak czy siak to i tak wszyscy wgrają Miui Polska jak wyjdzie.

 

Co do sprzedawców to można kupić na ali i bawić się z vatem. Można kupić u zaufanych sprzedawców polecanych na miui polska ( ten który podałem jest jednym z nich i nie ma vatu) Na forum jest dział sprzedawcy zachęcam do poczytania.

Gwarancja u xiaomiforsale.com -1 rok ( producenta)

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibuygou

8 hrs · Shenzhen, China · 

More good news... Recently it was announced the Bootloader of the Redmi Note 3 was locked, the good news is now Xiaomi have confirmed a developer ROM will be available within the week. This will provide Bootloader unlocking support for users who've already purchased this means we will soon be able to support flashing the xiaomi.eu Multi language ROM for you and provide details FREE of Charge on how to do it yourself.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JoHnNy08PL napisał:

Ibuygou

8 hrs · Shenzhen, China · 

More good news... Recently it was announced the Bootloader of the Redmi Note 3 was locked, the good news is now Xiaomi have confirmed a developer ROM will be available within the week. This will provide Bootloader unlocking support for users who've already purchased this means we will soon be able to support flashing the xiaomi.eu Multi language ROM for you and provide details FREE of Charge on how to do it yourself.

http://en.miui.com/thread-191166-1-1.html

Dopiero o tym czytałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JoHnNy08PL napisał:

Ibuygou

8 hrs · Shenzhen, China · 

More good news... Recently it was announced the Bootloader of the Redmi Note 3 was locked, the good news is now Xiaomi have confirmed a developer ROM will be available within the week. This will provide Bootloader unlocking support for users who've already purchased this means we will soon be able to support flashing the xiaomi.eu Multi language ROM for you and provide details FREE of Charge on how to do it yourself.

Dlatego wydaje mi się - ale mogę się też mylić, zobaczymy czy paczki dojdą przed tym eventem - że mogą nie mieć multilang i jedynie mowia ze maja, a paczki zostana wyslane dopiero jak beda miec ;) Na 100 osob co kupia 20 powie ze chce kase, 80 nie bedzie sie chcialo bawic i poczekaja, a klient jest. Nie takie rzeczy widzialem sprzedawcy odstawiali aby tylko miec klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, można już go zrootować (https://www.youtube.com/watch?v=w-qm_6OFFrQ), a gdy masz zrootowanego to może nawet Locale More zadziałało, albo jakieś części softu z RN2 powrzucali.

Na 100% nie będzie to pełny multilang i będzie pełno krzaków ale jest ładnie napisane że są wszystkie języki. Widziałem też parę dni temu recenzję RN3 z jakimś dziwnym językiem, więc jest to możliwe już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać drugi kod zniżkowy? Jak dodaję telefon to już mam z automatu -15$ plus gifty, a w polu gdzie mam wpisać kod nic nie mogę zrobić? Pytam z czystej ciekawości, bo chciałbym się mniej więcej rozeznać ile wyjdzie już ze wszystkim, łącznie z dostawą itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc widać nie trzeba się obawiać :) ja właśnie wróciłem z pracy, normalne używanie telefonu (rozmowy , sms), LTE cały czas włączone i jak rano odłączyłem od ładowarki tak teraz mam 90% a to daje lepszy wynik niż na Alphie z oryginalna powiekszoną baterią :) jakość rozmów OK, troszkę wkurza tak jakby mała szczelinka między ramka a ekranem ...wchodzą tam malunie paproszki. Dziś rano miałem 1 nieprzyjemną sytuację (być może z mojej winy bo siłowo wyłączyłem wieczorem 1 program "Analytics.apk z ostrzeżeniem od MIUI ,że może być niestabilny") ....po obudzeniu mnie i zjedzeniu śniadania zerknąłem na fon i odczytałem meile......później nie mogłem wybudzić tel...i odpalił się ponownie.....co to za program ?

Edytowane przez Suchy_PL_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Suchy_PL_ napisał:

Tak, na IBG nie wykorzystasz kuponów jak produkt jest w promocji :) to by było zbyt piękne :)

Niestety masz rację. Dzisiaj dostałem maila od IBG z prośbą o dopłatę kwoty która została mi zrabatowana przez kupon :/

Trochę to jest dziwne bo robiąc tam zakupy po raz pierwszy mialem możliwość wykorzystać kupony które w systemie przeszły bez problemu. Nie było żadnego komunikatu że nie mogę go użyć, a na kolejnej stronie wszystko się ładnie zsumowało. Także przestrzegam kupujących bo takie cos tylko opóźni wysyłkę paczki, a za wykorzystany kupon będzie trzeba dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mymi napisał:

Dlatego wydaje mi się - ale mogę się też mylić, zobaczymy czy paczki dojdą przed tym eventem - że mogą nie mieć multilang i jedynie mowia ze maja, a paczki zostana wyslane dopiero jak beda miec ;) Na 100 osob co kupia 20 powie ze chce kase, 80 nie bedzie sie chcialo bawic i poczekaja, a klient jest. Nie takie rzeczy widzialem sprzedawcy odstawiali aby tylko miec klienta.

Tez tak sadze.Zakupilem redmi note 3 i w momencie pokazania sie komunikatu ze juz moga wgrac  mui i gogole play  przeslali wiadomosc ze  akurat mojego koloru nie maja a niby juz mieli w magazynach.Moj kolor to gold.Wczoraj dodana informacja elektorniczna do dhl ale jeszcze nic nie wyslane.Czekaja zapewne na zapowiadany 11.12.2015 update gdzie zapowiedziano odblkowanie bootloadera.

http://www.miui.com/thread-3177334-1-1.html

Rowniez instrukcja do roota
http://en.miui.com/thread-190889-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem kupić na IBG bo jak jakaś firemka zwinie manele to nici z tej gwarancji konsumenckiej...a tak mamy wysyłkę w miejsce uzgodnione z IBG np do Acida i po problemie- z resztą naprawa fona dla mnie nie jest problemem jak ma się części...8 lat siedziałem w tej branży. Co innego jak byłby to jakiś tel z k.gwarancyjną itp wydana w PL z jakimś autoryzowanym serwisem- jak maja powszechne marki ,wtedy mając dowód zakupu możemy ją zrealizować nawet jak sprzedawca zniknie...każdy oczywiście zrobi jak chce i chociaż ten sklep jest polecany to na necie można poczytać o ich podejściu do sprawy w rożnych przypadkach.

 

No i czekam na aktualizacje ROM-u nawet tego chińskiego bo aktualnie mam 7.0.7 i nie wyszukuje aktualizacji a niby z tym z forki miui -7.0.11 Zdaje się są jakieś jajka z jego wgraniem.

Edytowane przez Suchy_PL_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pull1990 napisał:

To chińskie tłumaczy tak, że zupełnie nie z tego nie wiem 

Przetlumacz mi ten kawałek, niby jest po polsku:-D:-D:-D:-D

"Poniżej są zaniepokojeni obuwia dziecięcego można odblokować na pytanie, czy oficjalnej odpowiedzi. "

Chodzi o wersje dziecko czyli wersje systemu ktora powstala w trakcie tworzenia.Tak to rozumie.Czyli zaniepokojeni wersja systemu "dziecka" i zeby czekac na  Developer Edition  i ze sa zaniepokojeni brakiem oficjalnej odpowiedzi  co do mozliwosci odblokowania wersji dzieciecej czyli tej pierwszej.Pozniej post byl edytowany Tak to widze:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JoHnNy08PL napisał:

W procesorze mediatek oczekujesz jakiegoś sensownego DAC?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

A dlaczego nie? Chińczycy już udowodnili że mogą robić równie dobre procesory co hamerykańce to kto wie czy nie będzie tam dobrego chipu do muzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...