Sign in to follow this  
rafb

http://accessories4you.pl/

Recommended Posts

Witam

Czy ktos z was kupowal cos u nich? Mysle nad mi4c prime 3/32 - w mailu napisal mi, ze w telefonie jest wgrana Polska wersja oprogramowania.

Bardziej jednak zalezy mi na waszych wrazeniach co do tego sprzedajacego

Potwierdzam , kupowałem od niego . Miałem wygraną Polską wersie oprogramowania. MIUI

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ok zatem postanowione, chcialem kupowac u krolika alias xiaomi.com.pl ale poczytalem tutaj i wole nie. To teraz tylko dobrac jakies etui (guma + szklo) i mozna zamawiac.

9 godzin temu, rafb napisał:

Ok zatem postanowione, chcialem kupowac u krolika alias xiaomi.com.pl ale poczytalem tutaj i wole nie. To teraz tylko dobrac jakies etui (guma + szklo) i mozna zamawiac.

Też skorzystałem z oferty tego sklepu.

Co zaś do etui, to poszukaj na Aliexpress silikonów Nillkin. Świetna jakość za dobrą cenę (do Mi Note kupowałem za około 23 PLN z przesyłką i czekałem około dwóch tygodni). Szkła to chyba najlepiej w relacji cena/jakość wypada Mocolo - najlepiej kupić na Allegro - nie czekasz wówczas zbyt długo, a nie wydasz więcej niż 30 PLN z przesyłką.

7 godzin temu, mrosi napisał:

Też skorzystałem z oferty tego sklepu.

Co zaś do etui, to poszukaj na Aliexpress silikonów Nillkin. Świetna jakość za dobrą cenę (do Mi Note kupowałem za około 23 PLN z przesyłką i czekałem około dwóch tygodni). Szkła to chyba najlepiej w relacji cena/jakość wypada Mocolo - najlepiej kupić na Allegro - nie czekasz wówczas zbyt długo, a nie wydasz więcej niż 30 PLN z przesyłką.

Dzieki za porade, wezme Nillkin Nature - a jak to jest z tym usb c - mam fajne starsze ladowarki z wyjsciem micro usb rozumiem musze kupowac jakas przejsciowke, cos tak to

http://www.aliexpress.com/item/Type-C-Converter-to-Micro-USB-2-0-Adapter-To-USB-Type-C-For-New-MacBook/32514421288.html

Tylko gdzies wyczytalem w jakichs newsach, ze xiaomi w komplecie dostarcza cos takiego, prawda to?

6 godzin temu, rafb napisał:

Tylko gdzies wyczytalem w jakichs newsach, ze xiaomi w komplecie dostarcza cos takiego, prawda to?

Większość sprzedawców, nawer na Aliexpress, dodaje przejściówkę z europejską wtyczką do ładowarki. Xiaomiforsale daje inną ładowarkę, również z europejską końcówką.

To juz wyczytalem, ale to jest konwerter z usb c na micro usb - mam kilka fajnych ladowarek, ktore chce uzyc z mi4c, nie chce nosic ze soba jednej, wole pozostawiac wszedzie gdzie bywam po jednej z taka przejsciowka ;)

także bardzo polecam !

pare dni temu kupiłem redmi 3

może pare zł drożej niż z chin czy czech

ale pewny oryginał, od ręki i z gwarancją na piśmie (nawet byłem osobiście) ;)

Czy ten sklep zawsze odwala takie cuda z wysyłką? Zamówiłem etui + szkło w zeszły wtorek wieczorem, w dodatku kurierem żeby doszło na czas gdyż miał być to prezent. Mija już prawie tydzień a przesyłki(de facto prezentu) jak nie było, tak nadal nie ma. Porażka 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this