Skocz do zawartości

http://accessories4you.pl/


rafb

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, rafb napisał:

Ok zatem postanowione, chcialem kupowac u krolika alias xiaomi.com.pl ale poczytalem tutaj i wole nie. To teraz tylko dobrac jakies etui (guma + szklo) i mozna zamawiac.

Też skorzystałem z oferty tego sklepu.

Co zaś do etui, to poszukaj na Aliexpress silikonów Nillkin. Świetna jakość za dobrą cenę (do Mi Note kupowałem za około 23 PLN z przesyłką i czekałem około dwóch tygodni). Szkła to chyba najlepiej w relacji cena/jakość wypada Mocolo - najlepiej kupić na Allegro - nie czekasz wówczas zbyt długo, a nie wydasz więcej niż 30 PLN z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrosi napisał:

Też skorzystałem z oferty tego sklepu.

Co zaś do etui, to poszukaj na Aliexpress silikonów Nillkin. Świetna jakość za dobrą cenę (do Mi Note kupowałem za około 23 PLN z przesyłką i czekałem około dwóch tygodni). Szkła to chyba najlepiej w relacji cena/jakość wypada Mocolo - najlepiej kupić na Allegro - nie czekasz wówczas zbyt długo, a nie wydasz więcej niż 30 PLN z przesyłką.

Dzieki za porade, wezme Nillkin Nature - a jak to jest z tym usb c - mam fajne starsze ladowarki z wyjsciem micro usb rozumiem musze kupowac jakas przejsciowke, cos tak to

http://www.aliexpress.com/item/Type-C-Converter-to-Micro-USB-2-0-Adapter-To-USB-Type-C-For-New-MacBook/32514421288.html

Tylko gdzies wyczytalem w jakichs newsach, ze xiaomi w komplecie dostarcza cos takiego, prawda to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafb napisał:

Tylko gdzies wyczytalem w jakichs newsach, ze xiaomi w komplecie dostarcza cos takiego, prawda to?

Większość sprzedawców, nawer na Aliexpress, dodaje przejściówkę z europejską wtyczką do ładowarki. Xiaomiforsale daje inną ładowarkę, również z europejską końcówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ten sklep zawsze odwala takie cuda z wysyłką? Zamówiłem etui + szkło w zeszły wtorek wieczorem, w dodatku kurierem żeby doszło na czas gdyż miał być to prezent. Mija już prawie tydzień a przesyłki(de facto prezentu) jak nie było, tak nadal nie ma. Porażka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...