Skocz do zawartości

Nowości od Xiaomi 24.11. 2015, Mipad 2, Hongmi Note 3, Filtr powietrza v2


Mymi

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Suchy_PL_ napisał: Ja miałem kupić mi4c i dzis zamawiać ale chyba skusze się na nieco większego, młodszego i nieco mniej wydajnego brata

Hmm polemizowałbym co do tej mniej wydajności... Będą na identycznym poziomie moim  zdaniem

Twoim zdaniem :)

Choć pewnie dużo w tym racji.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Painless napisał: Nie widzę potrzeby montowania karty microsd w telefonach z pamięcią ROM +32GB.

a ja widze i nie zaczynaj tematu bo to juz bylo walkowane miliony razy ;P 

Popieram teraz to ją się zastanawia czy żonie kupić mi4 czy redmi note3 oto jest pytanie

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, squirrelkuss napisał:

 

Bo Qualcomm powoli tworzył/tworzy snapdragona 820?

Ja też czekam ale musiałem sobie jakoś umilic czas więc kupiłem mi 4 :-D

Swoją drogą redmi note3 może trochę zrobić zamieszania że względu na baterie i obudowę. Może i ludzie nie przesiada się z dwójki na trójkę ale nowych nowych może przekonać :-P

Wysłane z Xiaomi Mi4

A ja w przeciwieństwie do Was czekam na Mi 5. Czemu jest cicho o nim?

 

Mam nadzieję, ze w styczniu już będzie, ponieważ biorę dofinansowanie. Jak go nie będzie o znów wexmę coś innego niż Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, porównując Hongmi Note 3 i Mi4i, to jakie są różnice w spec? "16gb storage, 2gb ram, 13 + 5 mpix camera" mają obydwa telefony.

Szukam i nie jestem pewien czy warto pozbyć się mi4i i próbować kupić Hongmi Note 3.

Patrząc czysto cenowo, to coś musi być mocniejszego w mi4i skoro jest droższy niż telefon z fingerprint reader...

 

W sensie, widzę różnice w procesorze. To będzie zauważalne w codziennym używaniu? 

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MD13

Przypuszczam, że Redmi Note 3 będzie się bardziej podobał. 😁

Moja dziewczyna jak go wczoraj zobaczyła, tak się jej spodobał, że chce się na niego przesiąść z Redmi Note 3G jak tylko będzie dostępny. ☺

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andrzej78 napisał:

@MD13

Przypuszczam, że Redmi Note 3 będzie się bardziej podobał.

Moja dziewczyna jak go wczoraj zobaczyła, tak się jej spodobał, że chce się na niego przesiąść z Redmi Note 3G jak tylko będzie dostępny. ☺

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

No też tak myślę. Albo poczekać jeszcze na MI5 i niech kobitki wybierają ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2015, 09:26:23, tosshi2 napisał:

Mediatek zrobil duzy postep jezeli chodzi o x10. Ciekawe jaka bedzie x20.

Wiem, miałem MX4 itelefonik zacny tylko FlyMe nie do końca mnie przekonało a po wgraniu wcześniejszej wersji softu się zbrickował a ,że tam wszystko zblokowane przez Meizu to nie udało się go postawić na gwarancji i Euro RTV zwróciło kaskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj w dłoniach złotego mipada 2. Naprawdę fajny! Ten alu body sprawia że nie czuję się tak jakbym trzymał plastikowa zabawke, guziki się fajnie wciska i w ogóle. Zmiania na lepsze.

(niestety padła bateria więc nie wiem jak się soft sprawuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...