Skocz do zawartości

Nowości od Xiaomi 24.11. 2015, Mipad 2, Hongmi Note 3, Filtr powietrza v2


Mymi

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no nie mam pomysłu jak nazywać te tematy ;)

 

A serio:

[Ninja edit]

- Xiaomi Hongmi Note 3 - om nom nom. Ma czytnik linii papilarnych? "指纹识别" No no no noooooo, to teraz juz nie chce mi4i. Wygląda fajnie. Dobry wyswietlacz, niezla cena, ciekawe body.

- Mipad 2 - jak latwo bylo zgadnac. Metal body, lzejszy, bardziej ipadowy. Trzeba poczekac na testy, ale jak komus ipad nie lezy to dla mnie Mipad byl swietny. Jak nie bylo latwo zgadnac - wersja z Windows 10!

[Edit: ladowarke pokazali wczoraj, a nie dzisiaj, sorry my bad]

- Ladowarka do auta - ah, Xiaomi, nareszcie, po tych wszystkich narzekanach ze sie nie skupiasz, w koncu! Ok zartuje ;). Coz dodac, jakbym mial kupowac noname albo prawienoname to wolabym model od Xiaomi. Czy sie bedzie oplacac w Europie? Nie wiem

 

 

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywca skopiuje dla leniwych :P

Highlights of Redmi Note 3:
- Helio X10 MediaTek Flagship Processor
- 4000 mAh large battery
- Metal body, 8.65mm, 164g, thin and light
- Fingerprint sensor, unlocks in 0.3s
- 13MP PDAF Autofocus
- 2GB LPDDR3 dual-channel
- 1080P, 5.5” full HD
- 4G Dual SIM, both SIM slots support 4G
- 802.11ac Wi-Fi
- MIUI 7 operating system 

i mipad na fotce
144647rmkcamkokeemkckt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bylo/jest juz jakies info co do bebechow tego redmi note 3?

Czy to jest po prostu 2 tylko z nowym body/lekko zwiekszonym ramem/czytnikiem lini papilarnych?

 

To samo tylko wieksza bateria, czytnik linii papilarnych, dual led i aluminiowa obudowa.

Mipad 2 tez jakos niezachwyca. Majac mipada 1 nie widze sensu zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ari93 napisał:

Mógłby ktoś coś znaleźć o tej ładowarce? Nigdzie nic nie widzę a do pracy już wychodzę...

Co do MiPada wszystko spoko ale tego ramu tam mogli już więcej dać... i nigdzie nie widzę info o win 10 :P

Sorry, moj blad - ladowarka byla pokazan wczoraj a nie dzisiaj, przegapiłem. Zaraz poprawię temat.

 

Z opisu ładowarki ze sklepu Xiaomi (google translate):

 

"Millet millet official flagship store genuine metal car charger car charger dual USB output Car Fast Charge
All-metal exterior dual USB output support fast charge"

 

Co do Mipada i Win10: z oficjalnego Weibo, rowniez google translate (xiaomi banban heh heh):

 

"all-metal body, thin to 6.95mm, more superior color value; ② Intel's 14-nanometer processor, 7.9 inches retina screen; ③MIUI for Pad: Books + video + game massive content. Windows 10 version in late December on sale: You can install the PC software, anywhere easy office."

"Think tablet every day with millet 2 office is a wonderful thing! Millet tablet version 2win10 installed the full version of Office, wherever light office."

"Win10 version will be added to millet in late December net sales price of 1299 yuan."

ladowarka.jpg

win10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Octa-Core-MIUI-V7-13-0MP-TOUCH-ID---Gray-358967.html

 

215$ preoder wersji 3/32GB. Nie znam sklepu nie wiem na ile pewny jest, podaje raczej jako ciekawostke.

Tak na zdrowy rozum tyle albo i delikatnie mniej powinna kosztowac wersja pro (czy tam prime). Obecnie za 220$ mozna kupic mi4, wiec bez przesady rn2 i 3 w sumie to budzetowce.

Ponoc dzis maja sie pojawic ceny urzadzen  na ibg, wiadomo podatek od nowosci itd... Ale zobaczymy na ile sie cenia. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o to w temacie redmi note 2, ale nadal zastanawia mnie jedno:

Chciałem kupić RN2, ale skoro na czasie wychodzi nowa wersja za podobne pieniądze to się skuszę na nią, pytanie:

4G: FDD LTE B3:1800/B1:2100/B7:2600 MHz

TD LTE B38:2600/B39:1900/B40:2300/B41:2555-2655MHz

Planuje kupić ten telefon w chinach, więc jeśli się nie mylę, jest to wersja TD. W tej wersji złapie LTE od T-Mobile, które z tego co znalazłem, działa na częstotliwości 1800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 4c podzespołowo wygląda ciekawiej, ale nie ma czytnika linii, ja telefon noszę w skórzanym case i nie będę miał dostępu do czytnika linii, chyba że będzie z dziurą :D

mi 4c dla mnie lepiej będzie leżał w ręku, miałem RN1 a syn ma mi4, 5'' dla mnie jest ok. 5,5'' trochę za dużo.

zientas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 4c podzespołowo wygląda ciekawiej, ale nie ma czytnika linii, ja telefon noszę w skórzanym case i nie będę miał dostępu do czytnika linii, chyba że będzie z dziurą

mi 4c dla mnie lepiej będzie leżał w ręku, miałem RN1 a syn ma mi4, 5'' dla mnie jest ok. 5,5'' trochę za dużo.

zientas

A pod jakim wzgledem mi4c jest lepszy? Snap 808 ktory sie grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy się pojawi w sprzedaży w Polsce (allegro) u zaufanych sprzedawców i za jaką cenę, wersja 32GB.
Będzie trzeba pomyśleć chyba nad przesiadką z MI3.
Cały aluminiowy...super, może wreszcie skończą się problemy z obudową :)

Jak z obsługą sieci tego telefonu ? Będzie działać w Polskich sieciach 2g/3g i LTE ?

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy się pojawi w sprzedaży w Polsce (allegro) u zaufanych sprzedawców i za jaką cenę, wersja 32GB.

Będzie trzeba pomyśleć chyba nad przesiadką z MI3.

Cały aluminiowy...super, może wreszcie skończą się problemy z obudową

Jak z obsługą sieci tego telefonu ? Będzie działać w Polskich sieciach 2g/3g i LTE ?

Redmi note 2 dziala bez zastrzezen wiec i 3 powinna. Teraz tez bralbym redmi note 3 ale majac 2 od jakis 3 miesiecy nie widze sensu zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tosshi2 napisał:

Redmi note 2 dziala bez zastrzezen wiec i 3 powinna. Teraz tez bralbym redmi note 3 ale majac 2 od jakis 3 miesiecy nie widze sensu zmieniac.

przy redmi note 2 to faktycznie przesiadka bez sensu, bo parametry (oprócz obudowy i baterii) bardzo zbliżone.
Gdyby mi3 miał lepszą obudowę, 3GB ramu  i obsługę LTE, to też nie myślałbym tez o przesiadce.
Ciekawe czy cena bedzie poniżej 1000zł w PL. Jak np. redmi2note prime.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do Was czekam na Mi 5. Czemu jest cicho o nim?

Bo Qualcomm powoli tworzył/tworzy snapdragona 820?

Ja też czekam ale musiałem sobie jakoś umilic czas więc kupiłem mi 4 :-D

Swoją drogą redmi note3 może trochę zrobić zamieszania że względu na baterie i obudowę. Może i ludzie nie przesiada się z dwójki na trójkę ale nowych nowych może przekonać :-P

Wysłane z Xiaomi Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tosshi2 napisał:

Raczej nie ma slotu sd, chyba ze na sim2. Mi tez polityka wypuszczania wielu modeli sie nie podoba bo zaraz moga byc problemy z aktualizacjami.

Dokładnie. Najprawdopodobniej trzeba będzie porzucić wsparcie dla starych Redmi (np. mtk i 1S) bo już są kolejne dwa nowe urządzenia, a zaraz jeszcze będzie Mi5 i pewnie Redmi Note 2 pro bo taki model jeszcze gdzieś powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lamcza napisał:

ja sie tylko gibam na krzesle i czekam na potwierdzenie braku slotu na sd :P bo od tego zalezy czy bede myslal o wymianie czy nie :P poza tym to niby calkiem ladnie wyglada ale polityka miliona modeli mi sie nie podoba... xiaomi przypomina powoli szjsunga :/ 

Nie widzę potrzeby montowania karty microsd w telefonach z pamięcią ROM +32GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...