Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 2 32GB zakup prosto od producenta


404

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam ponieważ słyszałem, że slot jest tylko w wersji 16 GB, a w 32 GB nie ma podobno slotu. Dobrze, że rozjaśniłeś sytuację kolego :)

Xiaomi Redmi Note 2 =  Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Xiaomi Redmi Prime ? Czy to jest ten sam smartfon/model (32 GB rom/2.2 GHz) ?

Pytanie powyżej już nie ważne znalazłem na nie odpowiedź sam :)

Czy jest ktoś w stanie polecić mi skąd mogę zakupić Xiaomi Redmi Note 2 w wersji 32 GB rom/2.2 GHz (oczywiście chodzi mi o nowy, oryginalny egzemplarz ze wszystkimi papierami z gwarancją) ?

Jak wygląda sytuacja, gdy nastąpi jakaś awaria/usterka gdzie się wysyła smartfona, z kim się skontaktować ?

Edytowane przez 404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze jest ryzyko VAT, no to chcesz od producenta czy nie? Producent przecież jest w Chinach. Buriza w ramach gwarancji zanosi osobiście telefon y do serwisu producenta. On tam siedzi na miejscu. Reszta sprzedawcow/pośredników jest w Polsce i działa to tak samo jakbyś sobie sam w Chinach kupil

Wyslane z G7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jeśli dokonam zakupu w/w smartfona gdziekolwiek to mam na niego jakąś gwarancje producenta/sprzedawcy ?

Czy ten serwis Xiaomi we Wrocławiu serwisuje wszystkie smartfony Xiaomi ? obojętnie od kogo został sprzedany ?

Przyda mi się każdy komentarz w tej sprawie, gdyż no.. mam z jednej strony smaka na tego smartfona, a z drugiej strony boję się, że zostanę na lodzie z uceglonym smartfonem - bo nie będzie gdzie go naprawić/nikt się nie podejmie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...