Skocz do zawartości

Pojawiające się powiadomienia dopiero po wybudzeniu.


fatil

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Powiadomienia aplikacji Messenger przy wyłączonym ekranie losowo pokazuję się lub nie, niezależnie od rodzaju sieci wifi/trans. danych. Aplikacja ma wszystkie potrzebne "pozowolenia". Nie mam włączonego trybu oszczędzania. Dzieje się tak od końcowych wersji MIUI v6 do teraz.
Za to powiadomienia aplikacji FlashScore, pokazuję się dopwiero po uruchomieniu aplikacji. 
Brak podobnych problemów z innymi aplikacjami.

redmi 2 2gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kalibanner napisał:

Usunięcie kłódki nie pomaga. Dostaję prawidłowe powiadomienia z FB, Wykopu, Gmaila - a Messenger dopiero po wybudzeniu.

Swoją drogą - rozumiem, że dla aplikacji, które są w autostarcie kłódka niepotrzebna?

miałeś dodać kłódkę, nie usuwać, ale mniejsza. Jeżeli FB, Gmail i wykop powaidamiają OK, to wina leży po stronie messagera, nie miui...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na redmi note 2. I nie byłbym taki pewny że to wina messengera bo u mnie np problem ten pojawił się przy 2 ostatnich aktualizacjach miui. Pozatym ktoś pisał też że nie działają mu powiadomienia z jakiejś innej apki więc tym bardziej wygląda na to że coś z miui od 2 wersji jest nie tak :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ecosilver napisał:

Mam to samo na redmi note 2. I nie byłbym taki pewny że to wina messengera bo u mnie np problem ten pojawił się przy 2 ostatnich aktualizacjach miui. Pozatym ktoś pisał też że nie działają mu powiadomienia z jakiejś innej apki więc tym bardziej wygląda na to że coś z miui od 2 wersji jest nie tak :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Masz całkowicie inny model, więc nie ma tutaj żadnych powiązań. Autor tematu skarży się na brak powiadomień messagera, jeżeli tylko on ma problem, to jest to adekwatnie jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Nezumi napisał:

miałeś dodać kłódkę, nie usuwać, ale mniejsza. 

 

20 godzin temu, Nezumi napisał:

Dodaj aplikacje do autostartu + kłódka na nie.

Zrozumiałem, że kłódka ma być na "nie" czyli wyłączona :) Niemniej zdjęta kłódka nie wpływa negatywnie na powiadomienia, przynajmniej z aplikacji w autostarcie. Doszedłem do tego, że problem z powiadomieniami Messengera na wygaszonym telefonie występuje tylko na WiFi.

BTW u mnie też RN2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kalibanner napisał:

 

Zrozumiałem, że kłódka ma być na "nie" czyli wyłączona :) Niemniej zdjęta kłódka nie wpływa negatywnie na powiadomienia, przynajmniej z aplikacji w autostarcie. Doszedłem do tego, że problem z powiadomieniami Messengera na wygaszonym telefonie występuje tylko na WiFi.

BTW u mnie też RN2.

Na Redmi 2 nie ma problemów z WiFi, więc problemy z Note 2 mają niewiele wspólnego z Redmi 2, kłódka pomaga w momentach, gdy właśnie powiadomienia nie dochodzą, a powinny, przynajmniej tak często było. W nowym ROM na Redmi Note 2 są jakieś problemy z Wifi oraz powiadomieniami, ale na NOTE 2, nie REDMI 2, pełno jest tego w temacie z najnowszą aktualizacją, a z tym "kłódka na nie" w senie "założyć kłódeczkę na te aplikacje", ale racja, napisałem to dość 2 znacznie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...