Jump to content

Jaki GTX 970 będzie najlepszy??

avish

Recommended Posts

Witajcie..

Ceny różnych producentów różnią się czasem o 200-300 zł..a za taką kwotę można kupić pokaźną ilość narkotyków, więc jest to bardzo ważne

No więc tutaj pytanie, bo jednak bardziej zależy mi na wyborze jak najlepszej..a akurat my na tym forum wiemy że to co najdroższe niezawsze jest najlepsze ;D

Więc, jeśli macie jakieś swoje propozycje to z chęcią wysłucham, a tymczasem co sądzicie o tej:

http://m.morele.net/product/details/753131/1

Nie będę nic kręcił, chłodzenie da radę?

MSI lub Asus, te 2 firmy wyróżniają się w jakości chłodzenia i głośności :). Sam mam zamiar kupić już niedługo MSI GTX 970 OC Gaming (coś w kole 1550zł), możesz również zainwestować w Zotax'a, ale jest sporo droższy, a różnicy raczej nie odczujesz.

2 minuty temu, avish napisał:

Słyszałem że Asus piszczy...

Tzn czytałem..

Pierwsza partia GTX970 która wyszła miała problem z piszczącymi cewkami, z tego co wiem, problem został rozwiązany, a sam Asus wymieniał karty z tego powodu od ręki, MSI i Zotax miały ten sam problem i też wymieniali, ogólnie 970 nie była najbardziej udaną kartą w dniu premiery, nie dość, że wyszły na jaw przekręty z vRAM'em, to jeszcze chłodzenia zawodziły, ale teraz już wszystko jest raczej OK.

• Like 1

ja mam od msi i nic nie piszczy, w bf4 nawet sie wiatraki nie załączają, to piszczenie to moze usłyszysz w benchmarkach pod obciążeniem 100% i rozkręceniu na max wentylatorów raczej bym się tym nieprzejmował, karte jak najbardziej polecam nie dosc ze mocna to jeszcze chłodna i cicha

Edited by nosports

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...