Skocz do zawartości

Opcje programistyczne,prawidłowe ustawienia Xiaomi Redmi Note 2


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym się poradzić w temacie opcji programistycznych w systemie MIUI Polska,dziś dowiedziałem się że ustawiając skala długości animacji na 0,5x i kompresja zRAM wyłączona można przyspieszyć działanie systemu i tak faktycznie jest,ale chciałbym zapytać co z resztą ustawień w menu opcji programistycznych jest tak dużo ustawień o których nie mam pojęcia i nie wiem co ustawić aby było prawidło i telefon działał jak najlepiej.

Przepatrzyłem kilka poradników odnośnie optymalizacji android i spotykałem się z tym aby wszystkie animacje przestawić na 0.5x albo wyłączyć  

Opcje programistyczne to ostatnie menu które zostało przeze mnie nie skonfigurowane  

Xiaomi Redmi Note 2 RAM 2GB/ROM 16 GB

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kulig007 napisał:

No i dodatkowo, poza opcjami programistycznymi, wejdź w ustawienia - > urządzenie - >bateria i wydajność - > wyłącz animacje systemowe.

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

 

To już wyłączyłem na starcie jak zacząłem bawić się telefonem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić czy dłużej, na pewno nie działa krócej gdyż częstotliwość GPU jest znacznie mniejsza niż CPU. Governors pewnie mamy Ondemand i skaluje procesor CPU na maksymalne wartości po kilku puknięciach w ekran. Jeszcze Governors i I/O na Redmi nie sprawdzałem. Może ktoś napisać jakie są domyślne ustawienia I/O Schedulers i Governors tego romu MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0?

Edytowane przez LEvEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...