Jump to content

Opcje programistyczne,prawidłowe ustawienia Xiaomi Redmi Note 2


majdan12

Recommended Posts

Witam

chciałbym się poradzić w temacie opcji programistycznych w systemie MIUI Polska,dziś dowiedziałem się że ustawiając skala długości animacji na 0,5x i kompresja zRAM wyłączona można przyspieszyć działanie systemu i tak faktycznie jest,ale chciałbym zapytać co z resztą ustawień w menu opcji programistycznych jest tak dużo ustawień o których nie mam pojęcia i nie wiem co ustawić aby było prawidło i telefon działał jak najlepiej.

Przepatrzyłem kilka poradników odnośnie optymalizacji android i spotykałem się z tym aby wszystkie animacje przestawić na 0.5x albo wyłączyć  

Opcje programistyczne to ostatnie menu które zostało przeze mnie nie skonfigurowane  

Xiaomi Redmi Note 2 RAM 2GB/ROM 16 GB

 

Edited by majdan12
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, kulig007 napisał:

No i dodatkowo, poza opcjami programistycznymi, wejdź w ustawienia - > urządzenie - >bateria i wydajność - > wyłącz animacje systemowe.

 

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

 

To już wyłączyłem na starcie jak zacząłem bawić się telefonem 

Link to comment
Share on other sites

Ciężko stwierdzić czy dłużej, na pewno nie działa krócej gdyż częstotliwość GPU jest znacznie mniejsza niż CPU. Governors pewnie mamy Ondemand i skaluje procesor CPU na maksymalne wartości po kilku puknięciach w ekran. Jeszcze Governors i I/O na Redmi nie sprawdzałem. Może ktoś napisać jakie są domyślne ustawienia I/O Schedulers i Governors tego romu MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0?

Edited by LEvEL
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...