Skocz do zawartości

Xiaomi w morele.net


PurpleHaze

Rekomendowane odpowiedzi

Sledzac allegro, zauwazylem dzis ze telefony xioami zaczal wystawiac sklep internetowy morele.net

Tutaj lista telefonow: http://www.morele.net/search/netsprint/0/1/0/?q=xiaomi

Ciekawi mnie kwestia gwarancji, jest bardzo ladnie na stronie napisane "gwarancja 24 miesiace producenta".

ceny:

Mi4 3/16/LTE - 1300zl
Redmi 2 pro - 750zl
Mi note 3/16 - 1700zl
 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja musi być 24m, bo takie jest prawo, przynajmniej w Polsce. Tylko ciekawe, czy przez okres 12mc wysyłają do Chin, a później naprawiają gdzieś w Polsce, czy cały okres gwarancji, to serwis w PL.

A ceny jak najbardziej spoko.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja nie kupowałem, ale zacząłem drążyć temat jak sklep realizuje gwarancję...już po odpowiedziach jakie otrzymałem mocno bym się zastanawiał czy warto, bo na częściach oryginalnych raczej nie bazują. Najpierw próbowali mi wmówić,że w autoryzowanym serwisie na terenie Polski, oczywiście zostali przeze mnie wyśmiani...Kolejna odpowiedź to,że gwarantem jest dystrybutor na terenie kraju-oczywiście zarówno przy pierwszej jak i drugiej odpowiedzi ze strony sklepu nazwy tego serwisu jak i dystrybutora nie podali. Dopiero po kolejnym moim mailu do nich, 5-ym z kolei jak pamiętam podali nazwę firmy zajmującej się naprawami gwarancyjnymi CK mediator- z tym, że na ich stronie nie ma słowa o tym że mają z Xiaomi cokolwiek wspólnego. Z tego wynika, że naprawa podobnie jak i u większości sklepów/handlarzy odbywa się własnym sumptem na lewych częściach, chociaż oczywiście mogę się mylić,próbowałem nawet zadzwonić, żeby rozwiać wątpliwości, ale niestety nikt nie odebrał telefonu. Także niech każdy sam wyciągnie wnioski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Często coś kupuje w Morele. Nie są to jednak telefony. Sklep do tej pory bardzo pozytywny. Gwarancje bez problemu przebiegały.

W jesiennym okresie zapytałem mailowo o Redmi 2, jakie to dokładnie to modele (kod produktu/modelu)

Niestety nie dostałem satysfakcjonujących odpowiedzi więc kupiłem w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem pracownikiem morele.net i jestem odpowiedzialny m.in. za telefony Xiaomi. Pozwolę sobie udzielić Wam nieco informacji, na temat gwarancji na te telefony w morele.net.

Dystrybutorem marki Xiaomi na Polskę jest firma CK Mediator z Warszawy. Poza marką Xiaomi, w ich ofercie znajdują się również inne chińskie marki, jak DooGee, UMI, czy Meizu.

http://www.crn.pl/news/wydarzenia/umowy-i-autoryzacje/2016/03/nowe-marki-smartfonow-w-ck-mediator

Co do samej gwarancji - firma CK Mediator nie zajmuje się naprawami tych telefonów. W razie usterki wymieniają sztuka za sztukę, a gwarancja trwa dwa lata od daty zakupu. W razie potrzeby, telefony Xiaomi wysyła się właśnie do tej firmy (szczegółowe informacje dotyczące realizacji gwarancji na urządzenia Xiaomi znajdują się na ulotce dołączonej do telefonu). Jak widać więc, nie jest to oficjalna gwarancja producenta, w tym przypadku jednak wygląda lepiej, niż w przypadku zakupu telefonu z Chin, lub z allegro. Telefony Xiaomi w ofercie morele net posiadają właśnie taka gwarancję.

Zapraszam do dyskusji, w razie wątpliwości udzielę więcej wyjaśnień lub informacji.

Pozdrawiam

Wojtek

Edytowane przez drcannabis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z firmą CK Mediator - jak na razie - układa nam się dobrze i bezproblemowo. Odpukać :)

Co do Note 3 Pro i Mi5, na razie mamy jedynie taką informacje, że telefony powinny pojawić się w naszej ofercie na początku maja. Dokładnego info jeszcze podać nie mogę, ale jeżeli tylko coś się zmieni w tym temacie, poinformuję Was o tym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, drcannabis said:

Witam

Zapraszam do dyskusji, w razie wątpliwości udzielę więcej wyjaśnień lub informacji.

 

Pytanie 1: Którą wersję Redmi 2 Pro sprzedajecie: 2014811 czy 2014813(nalepka tylnia ma ten numer)

Pytanie 2:Planujecie wprowadzić Redmi 3 ? Gdyż aktualnie jedynie Redmi3 note widnieje.

Edit: znalazłem na stronie ich:http://ckmediator.iai-shop.com/product-pol-5231-Smartphone-Xiaomi-Redmi3-16GB-Gold.html jeśli wprowadzicie w takiej cenie wtedy będzie hit.

Pytanie 3:Czemu aż taka różnica w cenie (vs xiaomi.com.pl/technos)(Czyżby gwarancja 24m vs 12)?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Conor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...