Skocz do zawartości

Obcięta linia tekstu w smsach & rotacja ekranu


illusion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie ma się co rozpisywać. Mam dwa problemy:

 

1)  w każdym smsie mam obcięty kawałek tekstu. Najłatwiej zerknąć na capsa. Widać wszystko.

 

 Screenshot_2015-11-19-22-24-52.thumb.png

 

2) nie działa mi rotacja ekranu podczas pisania smsów. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo ważne i funkcjonalność telefonu leci na łeb na szyję w tym momencie.

 

Próbowałem coś znaleźć na forach, ale na pierwszy punkt nie znalazłem nic oprócz jednego wątku na angielskim (o ile dobrze pamiętam) forum MIUI, ale nie było tam nic konkretnego. Na drugi podobno działa WSM, ale nie w moim przypadku. Podejrzewam, że wina leży po stronie niezrootowanego telefonu, choć podobno każdy Note 2 ma roota. U mnie w Panelu sterowania włączyć się go dla aplikacji nie da. Bardzo prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kulig007 napisał:

Root włączysz, ale wtedy gdy dana aplikacja o to poprosi (a Ty na niej to wymusisz)

 

Na jednym z for kazano ręcznie włączyć root dla WSM w Panelu sterowania. I tak w WSM pojawia mi się komunikat, że nie obsługuje 64 bitowych procesorów.

 

20 minut temu, KrzysiekGP napisał:

Rom MIUIPolska? Jaka wersja?

Tak, PL. MIUI 77.00.66.00 (LHMCNCI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz dawać nawet zrzutów z wersją. Jeśli telefon dopiero zakupiłeś i nie zmieniałeś ROMu to

- pierwszy Twój krok - poczytaj forum

- drugi krok - zainstaluj MIUIpolska

i dopiero wtedy sprawdzaj co nie działa.

Edytowane przez KrzysiekGP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marta napisał:

możesz podpowiedzieć jak dokładnie to zrobić? bo ja tez próbuje zainstalować z .zip i wyskakuje mi błąd. Ogólnie też posiadam aktualnie MIUI7 Polska MIUI 77.00.66.00 (werjsa stablina)

MIUIPolska nie posiada wersji stabilnych, jedynie dev. Zapraszam na miuipolska.pl Instrukcja Instalacji TWRP dla Androida 5.0 (Mi Note Pro,Mi4i,Mi4c), a następnie do Instrukcji Instalacji MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marta napisał:

kupiłam od  wYBoRowO :) 

 

4 godziny temu, magicwojtek napisał:

Marta kupilas od topkamerki ;p?

 

To jest jedna i ta sama firma. Też od nich mam telefon. A co z nimi jest nie tak?

 

Soft już się ściąga i za chwilę, o ile czas pozwoli, będę brał się za instalację.

 

 

******************************************************

 

Podczas instalacji pojawia się błąd "signature verification failed" o ile dobrze pamiętam. I co teraz?

 

Edytowane przez illusion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...