spinacz100

MIUI v7 4.4.2 Samsung Galaxy S4 i9505 PL

Recommended Posts

Jako że uwielbiam romy MIUI szukałem taki na nasz model. Rom oparty na TouchWiz jest tworzony przez użytkownika Rain_Bow i oparty póki co o androida 4.4.2. Język polski w tym romie zawdzięczamy koledze Acid-owi natomiast rom praktycznie w pełni spolszczył dla nas kolega fyme za co im bardzo dziękuje

Link do romu 6.2.3

https://mega.nz/#!gIkiFISL!Djfct28zQyaH2JHMaIK2yb3T7Ccy11lEVgQC3n2PePw

Zapraszam fanów MIUI do testowania :)

Edited by spinacz100

Jako że uwielbiam romy MIUI szukałem taki na nasz model. Rom oparty na TouchWiz jest tworzony przez użytkownika Rain_Bow i oparty póki co o androida 4.4.2. Język polski w tym romie zawdzięczamy koledze Acid-owi natomiast rom praktycznie w pełni spolszczył dla nas kolega fyme za co im bardzo dziękuje

Link do romu

https://mega.nz/#!sRkTjKYJ!Jfpx3U6hPf-m68bMtphWDRttfjgBV07meGhEYwlO3iI

Zapraszam fanów MIUI do testowania

Instalujemy to przez odina czy recovery?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Lol, wszystkie aplikacje które zakupiła żona są teraz płatne i nie moze ich pobrać Google play

Edit : naprawilo się

Lol, wszystkie aplikacje które zakupiła żona są teraz płatne i nie moze ich pobrać Google play

Edit : naprawilo się

Nie pojawiają się kontakty sim ani nie można zapisać numerów na simce, wyskakuje komunikat "błąd ogólny" do tego nie można zalogować się na stkowa pocztę.

Gdy ktoś dzwoni nie widać nazwy kontaktu jedynie numer. Tak więc jeśli nie ma na to metody to całkowita lipa bo to podstawowa funkcja. Do tego w dialerze i SMS wyskakują jakieś "artefakty". Pojawiają się jakieś plamki zanika okno dialogowe widać coś nie bangla. Poza tym jak na razie żadnych problemów.

zaktualizowałem link do romu w pierwszym poście. rom był spolszczony z dnia ale z jakiegoś powodu 16 pojawił sie nowy. jeśli ktoś ma możliwości proszę o potestowanie ze mną czy problem z kontaktami nadal występuje. jeśli tak proszę o odznaczenie w dialerze->ustawienia->lokalizacja numeru obydwu opcji tam zawartych i zobaczenie czy ta operacja pomoże. z góry dziękuje za wszelką pomoc

Witam. Właśnie testuje i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony. Jest szybki stabilny i póki co nie znalazłem błędów. Kontakty działają konta Google działają. Myślę że zostanę przy nim na dłużej :-) Mam nadzieję że miui na naszego samsunga będzie dalej rozwijane. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Witam. Właśnie testuje i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony. Jest szybki stabilny i póki co nie znalazłem błędów. Kontakty działają konta Google działają. Myślę że zostanę przy nim na dłużej :-) Mam nadzieję że miui na naszego samsunga będzie dalej rozwijane. Pozdrawiam

Nie masz problemów z dialerem? Skąd wyświetlasz kontakty?

Problem z dialerem miałem a rozwiązaniem jest dodanie do kontaktów +48 a odnośnie samych kontaktów to wszystkie mam na koncie google

z tego co wiem chyba nie. ja mam

Dnia 19.01.2016o18:52, Bullsblood napisał:

Problem z kontaktami rozwiązany?

chyba nie. ja mam kazdy kontakt "bez" i "z" prefiksem +48

link do nowszej wersji w 1 poscie

Przechodząc z Dirty Unicorns CM12.1, po Full Wipe i czystym flashu przez TWRP Recovery v2.8.7.0 najnowszej wersji tj. 6.2.3 przed chwilą pobranej, dostaję bootloop'a. Czasem pojawi się na sekundę menu wyboru języka ale potem restart. Czego to może być wina i jak naprawić?

Czy ten rom można aktualizować automatycznie ? Moja każda próba kończyła się zawsze tym samym: komunikatami w języku angielskim oraz wykładaniem się aplikacji google przez co traciłem kontakt z kalendarzem.

Odrzeje troszkę temat. Czy ktoś ma problem z działaniem internetu działającego w roamingu?

Jakie bugi posiada ROM? Pytam bo mam zainstalowany MIUI 8 z XDA i na razie nie wiem czy zmieniać. 

Edited by mopide