Skocz do zawartości

JD.com powrót promocji


Tompson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doszły mnie słuchy, że kupony z $$ na jd.com wróciły, także klikajcie http://en.jd.com/ i rejestrujcie się podając kod:

 

KT3VCK

do kupienia między innymi słuchawki xiaomi piston http://en.jd.com/product/Original-Xiaomi-Piston-III-Dazzle-Edition-Earphones-With-Mellow-Bass-Remote-Mic-For-Android-iOS_789649.html

po otrzymaniu 1 kuponu postaram się szybko napisać, że faktycznie nastąpił powrót refferali. Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej po robocie to mogę zaglądnąć dopiero. Dostałem również 10$ za rejestrację kolegi (Dzięki!). Sprawa wygląda tak, że kupon do wykorzystania jak wyżej napisano przy kwocie >20$ więc zmienili zasady, niestety na niekorzyść, aczkolwiek da radę coś wyhaczyć z bonusem 10$ obniżki. Kupony ważne do 29.11 więc ponad tydzień. Jako że ten jeden kolegi mi wystarcza korzystajcie z referala mmozola. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tompson napisał:

hej po robocie to mogę zaglądnąć dopiero. Dostałem również 10$ za rejestrację kolegi (Dzięki!). Sprawa wygląda tak, że kupon do wykorzystania jak wyżej napisano przy kwocie >20$ więc zmienili zasady, niestety na niekorzyść, aczkolwiek da radę coś wyhaczyć z bonusem 10$ obniżki. Kupony ważne do 29.11 więc ponad tydzień. Jako że ten jeden kolegi mi wystarcza korzystajcie z referala mmozola. Pozdrawiam.

Pytanie brzmi, jak z wysyłką paczek. U mnie na 10 paczek 2 są w Polsce, 2 nie został wysłane, a 6 ma jakiś dziwny numer trackingu. Zamawiałem, gdy była poprzednia promocja z kuponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uprzedniej edycji 3 zamówienia, wszystkie w drodze, przy czym tylko 1 tracking coś pokazuje, a 2 że nie znaleziono. Na jednym z forów za to wczoraj przeczytałem, że ludzie otrzymują towar zamawiany 7.11 więc dosyć szybko (stosunkowo oczywiście bo była istna nawałnica zamówień za 10,50 zapewne ;) ). Generalnie mi się nie spieszy, dawali to brałem :) po prostu trzeba być z taką promocją od startu - jest wówczas duży wybór czegoś sensownego (ale też nie koniecznie w 100% przydatnego). Bo itemy typu masażer do ust no sorrry kto to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki przychodzą. Do mnie już przybyło ok. 20 a jeszcze kilkanaście jest w drodze. Fakt że jak na razie to same kabelki i pierdołki, a to co bardziej wartościowe jeszcze idzie. Ale fakt jest taki że przychodzą przedmioty. Ps: mój listonosz mnie już nienawidzi :D

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...