Skocz do zawartości

Xiaomi powerbank 20 000


kanapa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie ze ostatnio Xiaomi generalnie sie ceni.

Mi band kosztował około 50 PLN ten nowy około 100 PLN.

Głośniki chodziły około 100 PLN a nowa wersja 180 PLN.

Jak kolega zauważył ten powerbank rownież odpowiednio więcej kosztuje w stosunku do poprzednich wersji.

Wprowadzają nowe wersje gadżetów i podnoszą marże.

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie nadal na ceny Ibuygou to daleko nie zajdziecie. To nie Xiaomi się ceni tylko ibg było, jest i pewnie będzie drogie. A to, że 20000 mAh będzie droższy od 16000 mAh to chyba jest zrozumiałe. I ogólnie jeśli coś jest nowsze i lepsze to normalne, że i droższe. Nie rozumiem zdziwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal baku1991 - to nie (tylko) xiaomi tylko Chiny. Miband kosztuje 69, miband 1s 99, czyli jak 70zl to 100 a nie 50 do 100. (btw 99rmb to 61zl)

Glosnikow nie pamietam cen, bateria 20k wieksza to kosztuje wiecej.

Narzekac mozna na to ze Chiny tak dobrze stoja a Europa sobie lezy i kwiczy ;)

 

https://xiaomi.tmall.com/ na sprawdzenie ile Xiaomi kosztuje oryginalnie. Cenią to się resellerzy (takze w Chinach, Miband1s kosztuje 150rmb czyli extra 50%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nigdy nie będzie, bo jednak Xiaomi chce utrzymać relację cena/jakość. Bodajże na 26$ wyceniony został ten powerbank w bezpośredniej sprzedaży więc to nie jest jakaś kwota nieadekwatna do tego, co było. Pośrednicy swoje muszą zarobić, przesyłka kosztuje, podatek od nowości też obowiązuje plus oczywiście na tą chwilę kurs dolara robi swoje :)

Przy okresowych promocjach na Ali w tej chwili spokojnie można dostać ten powerbank w okolicach 33-40 dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...