Jump to content

Przednia kamerka


Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie przedniej kamery. Robi ona zdjęcia w odbiciu lustrzanym i nigdzie nie widzę opcji zmiany tego parametru. Denerwujące jest edytowanie każdego zdjęcia wykonanego w ten sposób w programie graficznym. Czy jest na to jakaś aktualizacja w planach? Gdzieś widziałem na poprzednim MIUI, chyba w telefonie MI3 opcje wyłączenia lustrzanego odbicia w ustawieniach kamery. Czy i w Mi4 na Miui 7 będzie to możliwe?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Programach graficznych? Edytuje fotkę na telefonie w galerii/na pc przez przeglądanie zdjęć Windows i... odwracam... 5sek... tyle czasu potrzeba. Ściągnij sobie apke z GP, która będzie mieć takie opcje może? ;-;

Link to post
Share on other sites

W wakacje jak się znajomi dorwali do mojego telefonu to nastrzelali sobie z 30-40 fotek przednim aparatem (bo ponoć robi lepsze niż ich główne razem wzięte :P) to jedno było odwrócone... ciekawa magia z której nawet było trochę śmiechu ale sam fakt... i do czego doszedłem? Żeby zdjęcia nie były odwrócone przednia kamerka nie może wykryć żadnej twarzy. Wydawać by się mogło ze rozwiązanie jest proste; wystarczy wyłączyć detekcje twarzy ale wyłączyłem i detekcje i pokazywanie płci/wieku a i tak kwadrat na twarzy się pojawia i odwraca zdjęcia. ;/ Może taki bug albo błąd jest tylko u mnie...?

Link to post
Share on other sites

Na 100% jest gdzieś opcja dotycząca obracania obrazu. Do wyboru są 3 opcje, włączone, wyłączone i gdy wykryta zostanie twarz. Widziałem to gdzieś ostatnio u siebie, ale teraz nie mogę znaleźć. Mam MIUI Polska 5.10.22.

Edited by skandal
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...