Skocz do zawartości

Przednia kamerka


Cabajo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie przedniej kamery. Robi ona zdjęcia w odbiciu lustrzanym i nigdzie nie widzę opcji zmiany tego parametru. Denerwujące jest edytowanie każdego zdjęcia wykonanego w ten sposób w programie graficznym. Czy jest na to jakaś aktualizacja w planach? Gdzieś widziałem na poprzednim MIUI, chyba w telefonie MI3 opcje wyłączenia lustrzanego odbicia w ustawieniach kamery. Czy i w Mi4 na Miui 7 będzie to możliwe?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje jak się znajomi dorwali do mojego telefonu to nastrzelali sobie z 30-40 fotek przednim aparatem (bo ponoć robi lepsze niż ich główne razem wzięte :P) to jedno było odwrócone... ciekawa magia z której nawet było trochę śmiechu ale sam fakt... i do czego doszedłem? Żeby zdjęcia nie były odwrócone przednia kamerka nie może wykryć żadnej twarzy. Wydawać by się mogło ze rozwiązanie jest proste; wystarczy wyłączyć detekcje twarzy ale wyłączyłem i detekcje i pokazywanie płci/wieku a i tak kwadrat na twarzy się pojawia i odwraca zdjęcia. ;/ Może taki bug albo błąd jest tylko u mnie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest gdzieś opcja dotycząca obracania obrazu. Do wyboru są 3 opcje, włączone, wyłączone i gdy wykryta zostanie twarz. Widziałem to gdzieś ostatnio u siebie, ale teraz nie mogę znaleźć. Mam MIUI Polska 5.10.22.

Edytowane przez skandal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...