Skocz do zawartości

Dual Sim - odbieranie połączenia w trakcie rozmowy


encypency

Rekomendowane odpowiedzi

Mam włożone dwie karty sim. Slot 1 Play, Slot 2 Orange. Czy jest możliwe żeby w momencie gdy rozmawiam z kimś kto zadzwonił do mnie na Orange, ktoś inny zadzwonił do mnie na Play i żebym mógł wtedy odebrać rozmowę z Play? Na razie przeprowadziłem próbę i gdy zadzwoniłem na Orange to Play tak jakby był wyłączony. Jest jakaś rada czy na ta po prostu musi być. To moja pierwsza styczność z dualem więc nie wiem jak to ma wyglądać

Edytowane przez encypency
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś doradzał przekierowanie połączeń na krzyż, tak aby jak rozmawiasz z jednego numeru a ktoś zadzwoni na drugi to żeby miał sygnał zajętości, ale nie wiem czy to działa, bo sam tak nie próbowałem. Chwyta to jedyna prowizoryczna co prawda metoda, aby dzwoniący nie myślał że jesteś poza zasięgiem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ustawione te przekierowania, z drugiego sim na pierwszego kiedy nieosiągalne i będzie zajęty jak ktoś do nas dzwoni w czasie rozmowy.

Jak ktoś zadzwoni na numer z którego rozmawiamy wiadomo będzie zajęty, a jak zadzwoni ktoś na drugi to zadziała przekierowanie do pierwszego i też zajęty.

Edytowane przez d3tr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...