Skocz do zawartości

Xiaomi a Android 6.0


Didusieq

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung sam mówił, że S5 nie dostanie aktu do 6.0 więc ta lista jest "o kant d*py rozbić" ;-; po 2... Mi Note 2..., mogli jeszcze walnąć Mi5 i Mi6, a do tego Redmi 3 i Redmi Note 3, bo "być może się pokażą" ;-; Już lista która krążyła jakieś ~2mies temu była bardziej wiarygodna od tego co podają teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim listom urządzeń, niestety Acid, będziesz się chyba musiał przyzwyczaić do częstych pytań odnośnie Marshmallow dla urządzeń Xiaomi. Bo widzę, że lista dobrze miesza w głowach niektórym użytkownikom(nie tylko na forum) .

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Nie mamy tyle mocy by edukować ludzie. Co z tego, że napiszemy posta na stronie, że numerek androida nie jest taki ważny. Post zginie w historii na stronie, a ludzie też nie czytają tylko tego forum i miuipolska.pl. Nie będę z tym walczył, że portale takie jak Android.com.pl przepisuja newsy by mieć reklamę. Tam się ludzie na Xiaomi nie znają więc nie weryfikuja czy ta lista jest prawdziwa czy nie. Ot przecież gizchina to napisało to muszą mieć rację :-P

Wysłano z MI Note

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Acid zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...