Skocz do zawartości

Lokalizacja przez i.mi.com


kuba206

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z lokalizacją przez chmurę xiaomi, w telefonie mam wszystko aktywne, numer potwierdzony, ale jak chcę zlokalizować telefon to nie pokazuje mi nic na mapie. W telefonie włącza się gps i to tyle na mapie w komputerze pokazane są chiny. Odtworzenia dźwięku, kontakty itp działają. Miui 5.11.5, mi4c.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

@ahr @daniel.wu @Acid W innych aplikacjach normalnie działa, mogę też lokalizować przez menadżer urządzeń google, ale jak wejdę na chmurę xiaomi to jest napisane, że telefon online, gps w telefonie się włącza i to wszystko czekam nawet kilka minut i nic nie lokalizuje, odświeżam, wciskam find, jak przesunę mapę na Polskę to nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dzisiaj okazało się że ja mam tez problem z lokalizacją telefonu z poziomu konta Mi Cloud . Przy próbie lokalizacji, widniał mi tylko status offline.Włączyłem i wyłączyłem lokalizację w telefonie na koncie xiaomi. Teraz mam już online, z tym że nadal nie wyszukuje mi telefonu.Przez google play nie mam z tym najmniejszego problemu.Ma ktoś z was jakieś pomysły jak to reanimować ? Wersja xiaomi.eu 6.8.11.Dodam że teraz jestem  w pracy i mam marny zasięg, ale to chyba nie może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...