Skocz do zawartości

Problem z językiem i smsami


eyrack

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dzisiaj doszedł do mnie nowy Mi4C kupiony za pośrednictwem królik24.pl. Już na samym początku zauważyłem dwa problemy, które aż kłują po oczach i nie wiem jak je rozwiązać"

1. Tekst smsów jest ucinany

2. Menu i różne opcje są po części w języku polskim, po części w języku angielskim

Próbowałem już robić update, ale nic to nie pomogło.

Screenshot_2015-11-13-13-02-21.png

Screenshot_2015-11-13-13-03-01.png

Screenshot_2015-11-13-13-16-09.png

Screenshot_2015-11-13-13-16-21.png

Screenshot_2015-11-13-13-25-58.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby tak było...

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcja i po 9% pokazuje się komunikat: Install update.zip failed!, update.zip signature verification failed.

Btw. myślałem, że po kupnie telefonu, będzie już wszystko zainstalowane jak należy, skoro sklep jest polecany przez serwis miuipolska, a tu taki klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Pobieranie ROMu

Rom chiński dev, MIUIPolska i aplikację Flashify przenosimy w dowolne miejsce na pamięć telefonu.
Pobrane recovery jeśli jest w archiwum ZIP to rozpakowujemy na komputerze, a do pamięci telefonu przenosimy plik IMG.

 

Jak mam to w takim razize rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podpisany plik próbujesz instalować? Twój model to Redmi Note 2 Prime czyli hermes. Wtedy instrukcja do instalacji to http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ . Dla MiNote PRO, Mi4i, Mi4c jest inna (opisana kilka postów wyżej).

Edytowane przez preston2009
potwierdzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałam zgodnie z tym co powyżej i zgodnie z linkiem, który podałeś... za każdym razem wyskakuje ten błąd... Może powinnam spróbować metodą 2?

pliki które mam pobrane to miui_HMNote2_5.10.15_8097474ec2_5.0.zip, MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0.zip, com.cgollner.flashify-1.9.1-63-minAPI14.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

od kilku dni jestem posiadaczem Mi4c. Kupiłem na Allegro. Połowa menu była po polsku, połowa po angielsku. Przycinał tekst smsów. Tylko od czasu do czasu łapał internet z karty SIM. 2 razy już próbowałem wgrać polski rom i za każdym razem, po wipe factory reset w recovery,  zatrzymuję się na etapie install. Pomimo wrzucenia do telefonu zalecanej polskiej wersji, po kliknięciu "install" nie mogę znaleźć pliku ZIP MIUI Polska. Czy mogę prosić o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slawkru napisał:

Witam wszystkich,

 

od kilku dni jestem posiadaczem Mi4c. Kupiłem na Allegro. Połowa menu była po polsku, połowa po angielsku. Przycinał tekst smsów. Tylko od czasu do czasu łapał internet z karty SIM. 2 razy już próbowałem wgrać polski rom i za każdym razem, po wipe factory reset w recovery,  zatrzymuję się na etapie install. Pomimo wrzucenia do telefonu zalecanej polskiej wersji, po kliknięciu "install" nie mogę znaleźć pliku ZIP MIUI Polska. Czy mogę prosić o pomoc?

Rozumiem ze masz juz wgrane TWRP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...