Pelczi

MI3 padł w dziwny sposób

Recommended Posts

Witam jestem od 3 dni (nie)szczęśliwym posiadaczem MI3, do dziś telefon sprawował się świetnie, aż telefon nie chciał mi się odblokować z przycisku (brak reakcji) więc przytrzymałem dłużej to zaświecił się ekran telefon się odblokował, dotyk działał lecz nacisnąłem vol- i telefon zawiesił się tak że cały czas ściszał i wibrował więc przytrzymałem power nastąpił restart, lecz telefon znów nie chciał się odblokować, znów przytrzymałem power i pokazał się jakiś pasek na dole jak by od aktualizacji miui polska i telefon już nie wstał. Przy dłuższym przytrzymaniu pokazuję się tylko logo MI na 0.5 sek i znika i dalej czarny ekran, pod ładowarką dioda się nie świeci. Do fastboot udaje mi się wejść oraz jakimś cudem telefon raz sam wszedł do recovery, tam zrobiłem wipe cache i wipe user data, reboot, logo miui polska, myślę że problem rozwiązany ale nastąpił samoczynny restart przed załadowaniem wszystkiego i dalej jestem na punkcie logo MI. Liczę na waszą pomoc!

Mi Flash nie pomógł, dodam że telefon miał taki "wyłap" że leżał sam spokojnie i jak by się włączył sam tylko że nic nie wyświetlał (było podświetlenie ale czarny ekran) a do pewnej osoby przyszedł sms że jestem już dostępny w zasięgu ale dało się dodzwonić bo numer zajęty.

Nie był zalany?

Tak czy siak kwalifikuje się pod rozebranie i sprawdzanie taśm klawiszy itd. Jak jest na gwarancji to wysyłaj.

Zalany nie był, dodam że raz udało mi się go odpalić po chińsku lecz tak jak by nie miał lunchera (czarny pulpit) i mimo że miało dopiero co 20% naładowania to system pokazywał 1% a telefon nie chciał się wyłączyć. Całą noc był pod ładowarką lecz i tak nie startuje, dodam że gdy rano próbowałem go włączyć zaczęła migać czerwona dioda z przodu. A gwarancja realizowana w chinach więc wolałem tego uniknąć

W Chinach ale u kogo? Warto spróbować no chyba że śpisz na pieniądzach.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Dodam że po tym jak migała czerwona dioda telefon samoczynnie się odpalił pokazywało jak by się ładował ale był rozładowany i padł po kilkudziesięciu sekundach. Przy podłączaniu innej ładowarki na chwile pokazał się ekran blokady lecz dalej nic. Dziś wieczorem będę miał ładowarkę 2A to podłącze na noc może coś się zmieni, jak nie to piszę w sprawie gwarancji. Telefon kupiony od użytkownika xon24 na allegro (Burizia z forum) a on chyba naprawia bezpośrednio u producenta.

No to ja bym się nie zastanawiał tylko wracał go do chin. U burizy masz przynajmniej pewność, że to będzie zrobione porządnie, a nie wyklepane w garażu

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.