Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest film zrobiony przez jakiegoś fana. Mi4 + specyfikacja z Mi5 tylko jako wersja plus. Pomijam już brak przycisku i kiepskie źródło. Mnóstwo takich filmów na YT. Chociaż samo powstane wersji "plus" jest możliwe, zwłaszcza po tym co Acid ostatnio pisał. Jednak nie rozumiem sensu, jeśli jest seria Note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cichq napisał:

Przecież to jest film zrobiony przez jakiegoś fana. Mi4 + specyfikacja z Mi5 tylko jako wersja plus. Pomijam już brak przycisku i kiepskie źródło. Mnóstwo takich filmów na YT. Chociaż samo powstane wersji "plus" jest możliwe, zwłaszcza po tym co Acid ostatnio pisał. Jednak nie rozumiem sensu, jeśli jest seria Note.

Seria note jest, ale pewnie odświeżenie jej by było ciekawe. Wielkośc Note z bebechami mi5 i czytnikiem oraz mam nadzieję zachowaniem osobnego DAC i ja biorę w ciemno, nawet złoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie kusi bardziej niż MI5. Gdyby się sprawdziło i MI5 plus miałby dodatkowo DACA to dla mnie najbardziej optymalne rozwiązanie. Kurka wodna zabiliście mi ćwieka takim gdybaniem, miałek się skusić na MI5 ale jeszcze poczekam w końcu dystrybucja MI5 i tak nie zacznie się jutro a z upływem czasu może jakieś oficjalne info wypłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/2016/marzec/vivo_xplay5_2.jpg

Vivo Xplay5 czyli jak powinien wyglądać przód Xiaomi Mi5

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Nie powinien.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A o tym słyszeliście? . Mi5 plus, zmiecie galaxy note6

 

Lollipop, 8 rdzeniowy snap? Wyssane z palca

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...