Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Panowie oraz Panie,

Chciałbym podziękować Wam za ten spędzony wspólnie czas (nie usuwam konta ;D).

Już jutro z rana, skończy się pewna epoka wyczekiwania... i mi smutno aż. Ale ! 

To też nowy początek... problemów z oprogramowaniem, w których - mam nadzieję - będziecie mnie wspierać i doradzać.

Pozdrawiam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eragon napisał:

No dobra Panowie oraz Panie,

Chciałbym podziękować Wam za ten spędzony wspólnie czas (nie usuwam konta ;D).

Już jutro z rana, skończy się pewna epoka wyczekiwania... i mi smutno aż. Ale ! 

To też nowy początek... problemów z oprogramowaniem, w których - mam nadzieję - będziecie mnie wspierać i doradzać.

Pozdrawiam :-P

Mam otwierać szampana, czy świeczkę postawić, bo się pogubiłem? :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PurpleHaze napisał:

A gdzie to widzisz? Bo u mnie ibg wisi, a w linku od Acida to mam same zdjecia bo stream mi krzaczki wyswietla chinskie.

w streamie od ACIDa było zaprezentowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek napisał:

Dobrze widzisz... ale to cena dla chińczyka i wcale tak łatwo kupić nie będzie. Dla nas to pewnie będzie 2699 zł.

To i tak lepiej niż wczorajsze zapowiedzi sklepów internetowych :)

Chociaż obstawiam że dla nas bardziej 2400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fredek napisał:

Dobrze widzisz... ale to cena dla chińczyka i wcale tak łatwo kupić nie będzie. Dla nas to pewnie będzie 2699 zł.

No bez przesady.. po aktualnym kursie jest to 1650zł, doliczając ew marże etc. to telefon kupimy za ~450-480$ wariant najdroższy w chinach i ~500-520$ w polsce. Reasumując jak będzie to 2400zł to będzie już "sporo i drożyzna" :D. Takie moje optymistyczne wyliczenia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk to zła droga... Więcej w tym szajsunga s6edge,s7edge (są identyczne) niż Xiaomi.

A karty to najwyraźniej hybrydy sim/SD jak w którymś z ostatnich telefonów Xiaomi.

Na YouTube transmisja bije rekordy kretynizmu, ciągle bootloop tych samych krótkich scenek (mogli to lepiej zrobić skoro to Globalna prezentacja z Barcelony). Jak ktoś chce się odmóżdżyć to proszę:
 

 

Edytowane przez Addamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramic Edition.

Ja pier****. Niedługo będą edycje ze wszystkich(niestandardowych) możliwych materiałów, znanych ludzkości.

Dobrze, że nie zrobili luksusowej damskiej edycji, gdzie w całej obudowie będzie zatopionych 365756,75 kryształków Svavorskiego.

MI4W+sMIUI5.11.5+MiBand+Tapatalk+SwiftKey

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Hugo zawalił prezentacje. Gada o specyfikacji, UFS, partnerstwie z Qualcomm, a nie pokazał telefonu. Pewnie dlatego, że wygląda jak wygląda. No nic, ciekawe jak będzie z dostępnością tym razem, bo chciałbym szybko zamówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...