Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że bilsko premiery i dane są bardziej sprawdzone, ale kiedyś były preordery po 700 xD Potem jeszczs 399$. Ps Jeśli by wersja 4/64 miała mieć te 26mpx, QHD, no to w sumie cena i tak niezła. Chociaż to raczej nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po premierze G5, o 19 jeszcze Samsung. No przyznam szczerze, że 2 tygodnie temu na zdjęciach nie podobał mi się, a teraz już jakoś go przyswoiłem i nie jest tak źle. Specyfikacja bardzo dobra oraz innowacyjna budowa modułowa. Troche słabo z tą baterią, chociaż zobaczy się dopiero po SOT jak jest rzeczywiście. Dziwny jest też ekran ips do podświetlanej godziny i powiadomień. S7 chyba bez zaskoczeń będzie, bo wygląd też znany. Obawiam się, że jeśli Mi5 nie będzie miało żadnych ciekawych rozwiązań to nie przebije się przez te dwa smartfony, a zwłaszcza G5. Dodaję zdjęcie, jak ktoś jeszcze nie widział.

16-08-44-lg-g5-oficjalnie-zaprezentowany.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten LG nie podoba :< Taka... cegiełka... Strasznie gruby się wydaje... Teraz raczej szału nie będzie, wszystkie "flagowce" będą na 820 i będą takie same, różnić się będą wyglądem... Samsung wsadzi swoje Exynosy ew. Huawei Kiriny... Ale szału nie będzie... Mam ostatnio wrażenie, że na rynku smartfonów panuje jakaś taka... stagnacja... Producenci się pocą, aby coś "ciekawego" pokazać, ale... "szału nie ma, spodnie z tyłka nie spadają, kobiety nie piszczą" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bobson napisał:

Przód telefonu spoko, tył brzydki jak noc, tak czy inaczej wcześniejsze przecieki dot. wyglądu G5 się sprawdził, oby było inaczej w przypadku mi5 :33 
Filmik prezentujący LG G5, plus jego 6 czy tam 8 dodatkowy modułów ;3 
https://youtu.be/anyW8UY9ELg

Też tak cały czas sądziłem, taki "bąbel" na plecach ale ostatecznie mi się podoba. Na zdjęciach i filmach widać, że aparat nie wystaje tak bardzo, jak to się wydawało na pierwszych przeciekach.

Przecieki się sprawdziły, bo wszystkie pokazywało jedno i to samo, były spójne, tak samo z samsungiem. Render Mi5 zawsze jest inny, jedyna spójność to logo Mi i przycisk.

13 minut temu, Nezumi napisał:

Mi się ten LG nie podoba :< Taka... cegiełka... Strasznie gruby się wydaje... Teraz raczej szału nie będzie, wszystkie "flagowce" będą na 820 i będą takie same, różnić się będą wyglądem... Samsung wsadzi swoje Exynosy ew. Huawei Kiriny... Ale szału nie będzie... Mam ostatnio wrażenie, że na rynku smartfonów panuje jakaś taka... stagnacja... Producenci się pocą, aby coś "ciekawego" pokazać, ale... "szału nie ma, spodnie z tyłka nie spadają, kobiety nie piszczą" :D.

No bo tak jest, chociaż to też wina klientów, każdy chce coraz większej tafli szkła, cienkiej obudowy i metalu. Ten LG, mimo że nie jest przełomowy i wyśmienity, to robi odważny krok w stronę budowy modułowej, taki kamień milowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nezumi napisał:

Mi się ten LG nie podoba :< Taka... cegiełka... Strasznie gruby się wydaje... Teraz raczej szału nie będzie, wszystkie "flagowce" będą na 820 i będą takie same, różnić się będą wyglądem... Samsung wsadzi swoje Exynosy ew. Huawei Kiriny... Ale szału nie będzie... Mam ostatnio wrażenie, że na rynku smartfonów panuje jakaś taka... stagnacja... Producenci się pocą, aby coś "ciekawego" pokazać, ale... "szału nie ma, spodnie z tyłka nie spadają, kobiety nie piszczą" :D.

No bo już tak na prawdę to nie ma czego ciekawego pokazać w segmencie telefonów. Zostało szlifowanie wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung niczym nie zaskoczy prócz dobrze zapowiadającym się aparatem (dowiemy się o 19), wcześniej ktoś pisał że jeśli ktoś chce robić fajne zdjęcia kupuje lustrzankę, osobiście wole mieć dobry aparat w telefonie bo nie zawsze wyjazdy są zaplanowane, aparat po ręka a telefon ma się chyba zawsze? LG ładnie wyszedł z modułami, grubość to około 8mm wiec troche więcej niż aktualna S6, wiec nie dużo :) Tylko czym zaskoczy Mi5? Niektóre funkcje które były z mi4c były fajne, coś nowego, ciekawe czy takie cos ujrzymy w Mi5 czy może dopiero w jakiejś wersji po liftingu jak w przypadku Mi4 -> Mi4c. ;3 Czy może to będzie zwykły telefon z snapem820, który jest po prostu szybki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie spodziewam się fajerwerków. Podejrzewam, że nie będzie się wyróżniać na tle innych top modeli. Może zaskoczy aparatem, ale nie będzie to żadne WOW (sprzętowo pewnie będzie duży skok w stosunku do innych Xiaomi, ale na tle LG, Samsunga itp szału nie zrobi)

A kryją, bo chcą budować w chuuuu napięcie... Takie napięcie, żeby w Chinach numerem jeden był temat o nowym MI5.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 820 plus 4 gb ramu +/- 32 gb wew, i dobrze wyglądająca obudowa w przystępnej cenie i można kupować. Szkoda ze nie będzie tych rzeczy których nie ma w Mi4c, ale może coś ciekawego wymyślili, jeśli Xiaomi zależy by być nr. 1 w Chinach to muszą jeszcze pobić Huawei'a bo to już też jest konkretny konkurent ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung już swoje zaprezentował... Technicznie, Mi5 nie ma prawa być gorsze. 

Ceny s7 startują od 3k w górę

To chyba jedyny Samsung, który mi się spodobał :-D ale oczywiście, raz nie za tą cenę, dwa - ja potrzebuję mimo wszystko MIUI.

I dobra tendencja, że nie są to kolejne patelnie :)

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale myślę że tracą przez to potencjalnych nabywców,Według deklaracji Samsunga, procesor w modelu S7 jest o 30% szybszy od tego w S6. Układ graficzny (GPU) jest podobno o ok. 60% szybszy,ciekawy jak to wyjdzie w praktyce,podobno aparat jest jeszcze lepszy niż w S6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mamy inne źródła :D Albo producent sam się pogubił w cyferkach. Mgsm podaje 50% dla cpu i 77% gpu. W rzeczywistości pewnie 3,8% xD Jak na poprawkę, nie jest zły, myślę że i tak sporo ludzi go kupi, połączenie S5 i S6, a mi się podoba bo jest czarny i nie ma obrzydliwego aparatu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...