Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

Lekko ponad tydzień... już powietrze mnie parzy nawet ;D 

A ten przeciek case'a nic a nic mi nie mówi. Także można pominąć. 

Ps. Zauważcie że przez ostatni tydzień nic nowego nie wyciekło... tak jakby wszystko co miało, to już ujrzało światło dzienne(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eragon napisał:

A jednak ; )

No ładnie, tylko dziwi mnie fakt ze na stronie Mi, są również dodane zdjecia które dałem wcześniej (te z plaży, z ptakiem) a na analizie wyszedł że fake o.O Tym bardziej że dziwnie że ptak tak blisko człowieka przeleciał i zdjęcie wyszło beż żadnych rozmyć itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to plaża w pełnym słońcu, nie ma szans w takich warunkach poruszyć zdjęcie czy rozmyć obiekt przy użyciu w miarę nowo sprzętu. A co do bliskości ptaka względem człowieka - toż to specjalny gatunek ptaka plażowego, występuje w każdym kraju w którym są plaże, jest w stanie buchnąć kanapkę prosto z kocyka ;)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Ps. Te fotki niekoniecznie są przerobionymi renderami, wystarczy, że był włączony jakiś tryb hdr, co by tłumaczyło dziwne cienie i wyniki na fotoforensic. Tak się mi wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tłumaczyłoby niezmienne miejsce ptaka względem fotografującego? ;D 

P.s. nie wiem jak z HDR w mi5, ale w mi2s 32gb aby zrobić fotke w tym trybie zdjęcia trwa pare chwil i gdy sie coś poruszy jest zdeczka niewyraźne, a rzeczą niemożliwą jest aby ptak 'stał' w miejscu. 

Edytowane przez Bobson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w porywach nudy robiłem zdjęcia jakaś komórka z 0.3 MPix kropli z mokrego ręcznika spadających do miski... Po wielu próbach wyszło zdjęcie kropli odbijającej się z charakterystycznym grzybkiem która prawie nie była rozmyta.

Także przy nowej technologii, zapewne łączenia sprzętowego wielu zdjęć w jedno (jak w Szajsungu) takie ptaki są możliwe :-P

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem na maksymalną głośność i zacząłem się śmiać, zwłaszcza jak chłopak przyśpiesza to się robi efekt choćby ktoś blachą trząsł xD Trzymajmy kciuki, że to zamierzone efekty dźwiękowe. Na szczęście sprawdziłem u siebie na RN2 i nic takiego nie ma.

BTW To jest nagrane Mi5? Bo wprost nie jest to nigdzie powiedziane, chyba że nie widzę.

PS Tak jak mówiłem, że wczoraj lub dziś znowu będą zdjęcia, tak gizchina nie zawodzi. 

11-57-09-2af5d19d3bfa4ff990b770d96dcecfd9.jpg

11-55-38-e609bc6417dc48098a0339b133c19e6c.jpg

Edytowane przez Cichq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chłopak ma prezentować szybkość Mi5, i tyle ;)

PS. Dorzucam ploteczki:

 
  • 5,15-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920),
  • procesor Qualcomm Snapdragon 820 o częstotliwości taktowania 2,15 GHz,
  • 3 GB RAM,
  • 64 GB pamięci wewnętrznej 
  • aparat główny 16 Mpix  z laserowym autofokusem i optyczną stabilizacją obrazu,
  • kamerka 4 Mpix UltraPixel na przodzie ( taka sama porażka jak w HTC?)
  • LTE,
  • NFC,
  • czytnik linii papilarnych,
  • USB Typu C,
  • akumulator o pojemności 2910 mAh (mało?)
  • Dual SIM,
  • MIUI.

 

Ps2. A to ciekawostka; D Oby tylko moje nucenie, nie odbiegało zbyt od azjatyckiego...

http://www.dobreprogramy.pl/Smartfony-Xioami-z-rozpoznawaniem-muzyki-na-podstawie-nucenia,News,70485.html

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.. a ta miska ryżu ma dodawać autentyczności? :D Na siłę szukacie informacji, których nie ma, a przynajmniej nie będzie przez najbliższe 7dni... Tych wszystkich przecieków/rendeów/fotekch, jest masa i jedna przeczy drugiej... Szkoda czasu na szukanie takich rzeczy, lepiej usiąść sobie wygodnie i pooglądać coś ciekawego :D.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w to 5,15 (5,2). Myślę, że jak na flagowy Mi5 nie będą szaleć z czymś dużym. Ten model ma kupić miliony ludzi i rozmiar taki jest dla wszystkich akceptowalny. Potem jak chcą mogą wydać jakiś Plus z dużym ekranem dla chętnych albo będzie to MINote 2.

Wysłano z Mi4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, to Mi5 ma mieć dualSIM (microSIM), żadnego slotu pamięci - ma być wersja 32/64 GB masowej pamięci, ekran FHD 5,2".

To, po kilkunastu tygodniach używania Mi Note mniej mnie interesuje. Bardziej byłbym ciekaw, gdyby miał się pojawić Mi Note 2. ;)

Najbardziej jednak jestem ciekaw zapowiedzi drona:

http://www.tablety.pl/akcesoria/mi-drone-dron-od-xiaomi-w-cenie-699-juanow-w-drodze/

http://www.tablety.pl/akcesoria/xiaomi-mi-drone-pozuje-na-renderze-i-schemacie/

Nie wiem na ile to prawdziwe, ale gdyby się pojawił to chyba się skuszę. Choruję od dłuższego czasu na taki gadżet, a ściślej już poszukiwałem i przebierałem. Teraz się wstrzymam do 24 lutego. ;)

BTW. Napisałem do Hugo Barry. Nie liczę na to, że odpowie, ale... Who knows... Cuda się zdarzają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam tkie inne pytanko. Jak wszyscy wiedza lada moment ma byc premiera Mi5 czy wraz z premiera wejdzie on odrazu do sprzedazy ?

Pytam gdyz chce zmienic telefon, celuje w MI4C... i nie ukrywam, ze jesli wejdzie Mi5 to licze, ze Mi4C powinny lekko staniec... I teraz pytanie do ludzi ktorzy sa bardziej w temacie. Faktycznie mozna spodziewac sie takiej sytuacji, ze MI4C stanieje ? Warto czekac ? Tzn jakiego spadku ceny i w jakim okresie mozna sie spodziewac ? Bo rownie dobrze, moze byc to tak dlugo i tak niewielka roznica, ze nawet bez premiery MI5 ta cena by spadla do takiego poziomu jak w przypadku wejscia nowego Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol takie pytania są z du...

Kto to ma wiedzieć i to jeszcze jakiego spadku ceny? Ceny są różne w róznych sklepach (polskich np.) i każdy sobie ustala ceny jakie chce i nie ma znaczenia czy Mi5 czy Mi6. Ceny mogą jedynie ruszyć się na mi.com ale to nie ruszy cen w Polsce, dopóki sklepy ewentualnie nie będą mieć tego telefonu na stanie a to kwestia jeszcze tygodni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Acid napisał:

Lol takie pytania są z du...

Kto to ma wiedzieć i to jeszcze jakiego spadku ceny? Ceny są różne w róznych sklepach (polskich np.) i każdy sobie ustala ceny jakie chce i nie ma znaczenia czy Mi5 czy Mi6. Ceny mogą jedynie ruszyć się na mi.com ale to nie ruszy cen w Polsce, dopóki sklepy ewentualnie nie będą mieć tego telefonu na stanie a to kwestia jeszcze tygodni. 

No i wbrew pozorom odpowiedziales na pytanie. Nie ocsekiwalem tu dokladnej odpowiedzi ile bedzie kosztowac, a tylko zalozenia jak to moze wplynac na obecne ceny- czyli nijak, wiec nie ma co czekac na duzynspadek cen z racji prezentacji/dostepnosci MI5.. ;) Nie ma sie co spinac.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...