Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zapytam. Na ten czas, który telefon jest tym flagowym telefonem. Inpiereszyvraz czytam że jest jakiś procesor HiFi, jakie telefony od Xiaomi go posiadają? 

Srednio rozumiem co napisałeś, ale HiFi to nie procesor, w sumie nawet nie wiem jak to nazwać czym to dokładnie jest, ale chodzi o jakość dzwięku, telefony które posiadają oznaczenie HiFi z modelów Xiaomi to chyba Mi Note. W HiFi chodzi o to że dziwek jest lepszy, bardziej zbliżony do oryginału. 

Chip dźwiękowy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była też mowa o dwóch wersjach, mniejszej i większej. Dziwne są 3GB RAMu w wersji z 64GB pamięci wewnętrznej.

To jeszcze porównanie wyników to jednego z najwydajniejszych graficznie smartfona na rynku - Xperii Z5 (taka sama rozdzielczość itp.), Mi5 z lewej:

358qmg4.jpg

Krótko mówiąc - jest moc!

Edytowane przez penguino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mam nadzieję że pójdą w stronę 5,2 a nie 5,7. Nastawiam się na zmianę telefonu i Mi5 miał być moim kolejnym wyborem a zarazem pierwszym Xiaomi.

Jeśli 5,7 cala okaże się prawdą to będę zmuszony odpuścić sobie zakup i myślę że dużo będzie osób w podobnej sytuacji co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bobson napisał:

Dla mnie, przerobione, kciuk jest mocno podejrzany.

No i nie zrobią Mi5 5.7", a przynajmniej jeżeli będą chcieli to nie będzie to jedyny rozmiar, byłby to strzał w kolano z armaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bobson napisał:

Tutaj też są przeróbki, ten metalowy "cuś" na którym leży klapka jest doklejony, tak samo dziurki na aparat są wycięte w fotoszopie. To tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć wynika tylko tyle, że po pierwsze, Mi5 ma aparat który działa ( i najprawdopodobniej nie ma FC aplikacji aparat ), i po drugie, że Lin Bin nie potrafi robić zdjęć inaczej jak w trybie auto (który w tym przypadku nie zabłysnął), o kadrowaniu i wyborze ciekawego tematu zdjęcia nie wspominając ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SHIBBY napisał:

Lin Bin udostępnił na Weibo zdjęcia zrobione za pomocą Xiaomi Mi5. Wygląda to bardzo dobrze :grin:

http://www.gsmarena.com/first_xiaomi_mi_5_camera_samples_surface_online-news-16525.php

 

Fake zdjęcia, wystarczy zrobić analizę, jest to render nie zdjęcie z aparatu :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się po premierze się okaże, że wszystkie te pojawiające się "przecieki" , których i tak jest jak na lekarstwo, nijak nie oddają finalnego produktu, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że tam grozi czapa za niekontrolowany przeciek zdjęć :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, korc napisał:

Jeśli się po premierze się okaże, że wszystkie te pojawiające się "przecieki" , których i tak jest jak na lekarstwo, nijak nie oddają finalnego produktu, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że tam grozi czapa za niekontrolowany przeciek zdjęć :)

Xiaomi ponoć słynie/słyneło z tego ze za dużo przecieków na temat ich produktów nie było, Ponoć jak kiedyś Apple. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyglądzie dowiemy się za tydzień i osobiście nie martwię się o niego, przeżyję nawet klawisz z przodu, a kupno samej Mi5 to nie mus. O płynność też się nie martwię, dlatego jedną z ważniejszych rzeczy jest aparat. 

Ps. @Acid planujesz zrobić ten spis informacji o kórych wiesz z kodu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichq napisał:

O wyglądzie dowiemy się za tydzień i osobiście nie martwię się o niego, przeżyję nawet klawisz z przodu, a kupno samej Mi5 to nie mus. O płynność też się nie martwię, dlatego jedną z ważniejszych rzeczy jest aparat. 

Ps. @Acid planujesz zrobić ten spis informacji o kórych wiesz z kodu?

https://miuipolska.pl/funkcje-mi5/ Tutaj to masz :o.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...