Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym chciał właśnie taki podział na kilka wersji. Najważniejsze Kwestia, to jaka będzie różnica cenowa. Ale zawsze to będzie jakaś tańsza alternatywa, dla chętnych na high end od Xiaomi, ale z delikatnie ograniczonym budżetem. A już CUDOWNĄ alternatywą byłaby np. wersja z 3GB RAM i ekranem FHD!

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolejne", raczej odgrzane, im bliżej premiery tym więcej przeróżnych renderów się pojawi i tych starych i tych nowych :D. Najgorsze jest to, że większość ludzi wierzy w te zdjęcia, rendery i newsy mimo, że 90% ma jakość... a raczej wypadałoby nawet napisać, że tej "jakości" tam nie ma :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Mi5 będzie miał czytnik palców w przycisku Home jak na renderach.

Mam device.xml czyli taki jakby opis Mi5 z romu:

<bool name="support_tap_fingerprint_sensor_to_home">true</bool>

Resztę ciekawostek opublikuję kiedyś na miuipolska. Np. nie będzie kontroli krawędzi z Mi4c i nie będzie modułu HiFi ale będzie double tap to wake.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Acid napisał:

A jednak. Mi5 będzie miał czytnik palców w przycisku Home jak na renderach.

Mam device.xml czyli taki jakby opis Mi5 z romu:

<bool name="support_tap_fingerprint_sensor_to_home">true</bool>

Resztę ciekawostek opublikuję kiedyś na miuipolska. Np. nie będzie kontroli krawędzi z Mi4c i nie będzie modułu HiFi ale będzie double tap to wake.

W sumie duble tap to wake, to nic zaskakującego, chyba każdy nowszy model takie cos posiada. Osobiście średnio mi sie podoba ten przycisk, ale może go jakoś ładnie wsadzą tam gdzie będzie to wyglądać estetycznie ;3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bobson napisał:

@Acid rozumiem ze nie chcesz aktualnie nic więcej teraz powiedzieć, ale czy w tym pliku jest coś wiecej niż co jest na zewnątrz, nie wiem specyfikacja czy coś co może nas mega zaskoczyć? :> 

Nie, tylko funkcje całego MIUI w schemacie true/false. Np. czy to telefon dual sim: true, czy ma sdcard: false, itp. Można z tego wyczytać powiedzmy drobną specyfikację (np. Mi5 ma IR, nie ma HiFi, ma czytnik palców, nie ma krawędzi itp) a także niektóre funkcje softu jak np. czy ma slowmotion, hfr, asd, ubifocus (akurat nie ma ;p)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Acid napisał:

Raczej pozwala. Akurat dzięki temu plikowi można uruchamiać funkcje lub je blokować. Te true/false naprawdę działają. I jeśli włączę true w ubifocus to opcja ta się pokaże w aparacie. Jak będzie sprawnie działać to się zostawi.

Trochę nie fair, załóżmy że będzie działać sprawnie, gdzie po którejś tam tygodniowej aktualizacji, Xiaomi po prostu odblokuje tą opcje mówiąc ze dało coś nowego a w prawdzie już to dawno temu było, tylko było wyłączone. Tak troche pójście na łatwiznę, przynajmniej ja to tak widzę xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kulig007 napisał:

 

Przejdzie niedługo ochota w ogóle na Xiaomi, jak będą tak dalej bawić się w blokadę BL.

TapTap Tapatalk+MI4W

Blokada, blokadą, ale zapędów Szajsungowych czy też Zgniło-Jabłkowych nie pochwalam i pochwalać nie będę, takie o, motto :D. Nienawidzę tych przycisków, wujaszek, zapaleniec Samsungowy miał S4, ma S5 i w obu już 4x był na gwarancji z powodu tych przycisków, ciotka ma iSrona s5 i też jej to gówno raz działa, raz nie, wiem, że Xiaomi może to zrobić "lepiej", ale... będę realistą :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podobają mi się te narzekania. A za rok pewnie już połowa tych ludzi będzie śmigać na Mi5 ;-)

Pamiętam co było z Mi4. Słabo, niewiele poprawili, zabrakło nfc. Do d*py miało być. Ja czekam. Mam mi3, wytrzymam z nim jeszcze może rok i jak się noc nie pochrzani to pewnie kupię Mi5. No chyba, że jakaś konkretna propozycja konkurencji będzie. Ale konkretna musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...