Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nezumi napisał:

a ja trzymam 1l Cydru w lodówce... moje zapasy są chyba jednak ubogie :D.

1 liter alkoholu to taka dawka głodowa. A co jak na przykład nocą stukanie do drzwi usłyszysz, zobaczysz stojącego na progu zziębnietego, obsypanego śniegiem Hjugo Barru, który powie "kurcze, Nezumi, samolot mi się zepsuł tu za rogiem, bądź człowiekiem i daj coś na rozgrzewkę, bo muszę dziś jeszcze dostarczyć ostateczny projekt Mi5 do bazy". A ty na to "łe, stary, choroba, tylko liter cydru mam". A Hjugo na to "O psiamać, to niestarczy, tak okrutnie zzmarznięty jestem! Jesteśmy zgubieni, Mi5 przesunięty na jesień 2016".

Brrrrr! Cóż za straszna wizja! :-o

Swoją drogą, Marvinka musi wreszcie tego cydru popróbować. Wszedzie chwalą, wszyscy piją, nie można zostawać w tyle. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marvinka napisał:

1 liter alkoholu to taka dawka głodowa. A co jak na przykład nocą stukanie do drzwi usłyszysz, zobaczysz stojącego na progu zziębnietego, obsypanego śniegiem Hjugo Barru, który powie "kurcze, Nezumi, samolot mi się zepsuł tu za rogiem, bądź człowiekiem i daj coś na rozgrzewkę, bo muszę dziś jeszcze dostarczyć ostateczny projekt Mi5 do bazy". A ty na to "łe, stary, choroba, tylko liter cydru mam". A Hjugo na to "O psiamać, to niestarczy, tak okrutnie zzmarznięty jestem! Jesteśmy zgubieni, Mi5 przesunięty na jesień 2016".

Brrrrr! Cóż za straszna wizja! :-o

Swoją drogą, Marvinka musi wreszcie tego cydru popróbować. Wszedzie chwalą, wszyscy piją, nie można zostawać w tyle. :cool:

i jeszcze byłoby na mnie, że Mi5 na jesień... No cóż... trzeba uzupełnić zapasy...

Ano nie można, wszystkiego trzeba spróbować! Chyba, że mowa o bezalkoholowym... tego lepiej nie próbować :(.

Właśnie... ktoś się orientuje kiedy jest konf. prasowa Xiaomi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Addamas napisał:

Jak cydr to własnej roboty:

http://parawkuchni.blogspot.com/2013/04/szybki-cydr-cydr-kartonikowy.html?m=1

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Marvince to się nawet kanapek nie chce robić, a pan tu z wyższą szkołą jazdy... :P

...się nam się dyskusja o Snapdragonach na dziwne tory zjechała się. Się. :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak nie kaktus, pić musi :-)

Ale o czym tu dyskutować gdy nie ma żadnej pewnej informacji (jedynie specyfikacja jest znana).

To co ja z małą dłonią mam powiedzieć, takie Mi5 będzie kolejna nieosiągalną dla mnie deska do krojenia :-) gdy Mi2S skończy swój żywot zostaną na rynku same jabłuszka (sic!)

Jakim cudem jesteście w stanie jedną dłonią obsłużyć coś większego od 4,5 cala? :-D

Oby Mi5 było swego rodzaju rewolucja...

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jesteście w stanie jedną dłonią obsłużyć coś większego od 4,5 cala? :-D

Oby Mi5 było swego rodzaju rewolucja...

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Więc jakby to panu powiedzieć... :cool:

1305903-bigthumbnail.jpg.f1b1bdb78211ae5806eee70e95586c0d.jpg

Fajny rudzielec. Jak dla mnie cydru nie da się pić. Dramat ale podkreślam to moje zdanie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bobson napisał:

Nie bardzo wiem co ten render zmieniający kolor ma oznaczać ;D Oświeci mnie ktoś? XD

Temat wygląda tak: zdjęcie "czyste", w które nikt nie ingerował powinno po przepuszczeniu przez FotoForensic wyglądać w miarę jednolicie - jak kolorowa "kasza" bez żadnych wyróżniających się fragmentów. Jeżeli widzisz jakieś mocno odcinające się od reszty kształty, takie jak w tym przypadku te białe fragmenty na zdjęciu, wówczas możesz z bardzo dużym prawdopodobieństwem założyć, że zdjęcie jest zmanipulowane.

Oczywiście, nie mówimy tu o 100% pewności, a jedynie o "bardzo mocnych poszlakach", z rodzaju "złapalismy go nad trupem, z siekierą ociekającą krwią i krzyczącego wstawaj chamie, muszę cię zdzielić jeszcze raz".

To trochę jak z testem DNA na ojcostwo, wynik negatywny nie daje 100% pewności, że będziesz bulić alimenty, ale wynik pozytynwy jest raczej pewnikiem. :cool:

3 godziny temu, makovic napisał:

Fajny rudzielec. Jak dla mnie cydru nie da się pić. Dramat ale podkreślam to moje zdanie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Nie takie rzeczy się łykało w imię poszerzania doświadczeń! Marvinka kiedyś próbowała Tureckiego Raki. Ło matko, jakie to okropne! Anyżówka ohidna, jak landrynki rozpuszczone w wodzie, fuj, ble, paskudztwo! Tego chyba nic nie przebije. :wacko:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobson napisał:

No tak racja, tak dla zabawy spróbowałem z prawdziwym zdjęciem i racja są raczej jednolite kolory, ew lekkie odcienie ale nie ma takich wyraźnych jak tutaj ;D + dla Ciebie; D

Żeby nie było: zdjęcie można zmanipulować tak, żeby totalny fake wychodził całkiem akceptowalnie, więc tego rodzaju narzędzie trzeba traktować jako coś dające taki ogólny, wstepny pogląd, nic więcej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przestępca spartaczył robotę :-P metadane też co nie co mówią (znam geniuszy którzy oddawali kopie zadań innych w których tylko zmienili nazwisko, porobili kilka błędów, a metadane wszędzie takie same... Tak, tak na studiach informatycznych)

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomiz napisał:

Są już kolejne foteczki nowego MI5. Z dnia na dzień telefon pięknieje ;-) 

 

Xiaomi-Mi-5-2.jpg

Xiaomi-Mi-5-3.jpg

Khm, khm...

http://fotoforensics.com/analysis.php?id=9b667e721dcc3c34f157cf2423eca9d545010f72.58563

100% pewności to nie ma, ale wstępna analiza sugeruje, że to sztuczne jak obietnice przedwyborcze. :P

Swoją drogą, jak to jest, że w dobie wielo-megapixlowych kamer instalowanych nawet na rolkach papieru toaletowego i cyfraków o obiektywach, które są w stanie uchwycić krople potu na skórze z odległości kilkudziesięciu metrów takie "wycieki" to zawsze zdjątka wielkości znaczków pocztowych, o słabej jakości i w ogóle? :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nezumi napisał:

kurde.. oni tam w chinach mają chyba cały szwadron "grafików" opłacone tylko po to, aby robili słabe rendery Mi5 xD

 

44 minuty temu, Cake napisał:

wygląda jak redmi ...

30 minut temu, avish napisał:

Obrzydliwy ten ostatni render...

Tak czy owak, takie renderki spełniają swoją rolę - ludzie zaglądają, komentują, nie zapominają. To jest jak dorzucanie jakiegoś kiepskiego paliwa do ognia. Niby kopci strasznie i paskudnie cuchnie, ale ogień dalej się tli. Mamy więc tu do czynienia albo z naprawdę partacką robotą, albo sprytnym marketingiem.

A, żeby nie było: poniżej zdjęcie PRAWDZIWEGO modelu Mi5, prosto z Chińskiej strony! Tylko u nas, tylko na MiUiPolska!!! :mrgreen:

mi-5.thumb.png.30d4315d614286f82ce0a6291

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz pojawiły sie zbieżne foty rzekomego mi5, to teraz tak czytam, że portale znają już cenę telefonu! Tylko ze są wahania od 1900zł po 3000 :v (oczywiście za wersje 4/64) ; D Ciekawe który ustrzelił najbliżej prawdziwej ceny ;>

Edytowane przez Bobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...