Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiego profilu na fb? A co do postu to interesujące jest to ze nie ma tam miniaturki z skanerem ala samsung, Chyba tylko u nas takie foty chodzą po internecie, dodatkowo jest podana cena też znikąd?? U nas były podawane o wiele większe kwoty w $$ :o (fakt faktem nie prawdziwa, ale jednak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobson napisał:

Z jakiego profilu na fb? A co do postu to interesujące jest to ze nie ma tam miniaturki z skanerem ala samsung, Chyba tylko u nas takie foty chodzą po internecie, dodatkowo jest podana cena też znikąd?? U nas były podawane o wiele większe kwoty w $$ :o (fakt faktem nie prawdziwa, ale jednak) 

Ich oficjalny FP, Mi. Prezentują nowy pasek do Banda i na 1 fotce jest razem z telefonem, nieznanym :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myśle ze bedą trzymać sie tego designu..który mi osobiście średnio leZy i do tego jest bardzo podobny do iPhone przez ten aparat. Watpię w jakaś rewolucje i wypuszczenie całkowicie inaczej wyglądającego flagowca..ale! Chociaż różnice miedzy mi2/mi3/mi4 sa w sumie wrecz ogromne(mi3 vs mi4) wiec jest cień szansy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonearena donosi, że znaleźli wrzucone dziś na weibo "godne zaufania" zdjęcie Mi 5. Wrzucam jako ciekawostkę, bo newsy z phonearena mają często bardziej charakter plotkarski niż są pewnymi, sprawdzonymi informacjami.

http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi-5-real-world-image-leaks-out_id77569

xiaomi-mi-5-leak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SHIBBY napisał:

Phonearena donosi, że znaleźli wrzucone dziś na weibo "godne zaufania" zdjęcie Mi 5. Wrzucam jako ciekawostkę, bo newsy z phonearena mają często bardziej charakter plotkarski niż są pewnymi, sprawdzonymi informacjami.

http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi-5-real-world-image-leaks-out_id77569

xiaomi-mi-5-leak.jpg

Ale brudny. Wygląda jak wyciągnięty z kosza na śmieci za zapleczem fabryki LG. Mogliby chociaż rękawem przetrzeć... :?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marvinka napisał:

Ale brudny. Wygląda jak wyciągnięty z kosza na śmieci za zapleczem fabryki LG. Mogliby chociaż rękawem przetrzeć... :?

Twórce rendera najwidoczniej uznał, że brudny będzie bardziej realistyczny :D 

18 minut temu, savagexd napisał:

Wielu ludziom nie podoba się ten samsungowy przycisk home ale jak dla wygląda bardzo dobrze. Czy mi się wydaje czy na tej fotce boczne krawędzie są lekko zakrzywione ?

Bo to jest MiNote z dorobionym klawiszem Samsunga, kolejny render...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nezumi napisał:

Twórce rendera najwidoczniej uznał, że brudny będzie bardziej realistyczny :D 

Bo to jest MiNote z dorobionym klawiszem Samsunga, kolejny render...

Manipulanty! Wszedzie manipulanty! Nawet już chińskim serwisom informacyjnym nie można wierzyć. :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, savagexd napisał:

@up 

 skąd ta pewność ? Masz jakieś ekskluzywne info od xiaomi na temat designu ?

Spójrz na Note'a... Potem na to, znowu na Note... a potem już widzisz 2 Note'y :). Ten render jest w sieci już od dobrego pół roku, tylko przedstawiany w różnych formach, aby nadać mu "urealnienia". Tyle. Co lepsze, rendery powstały jeszcze zanim Pan Hugo napisał o tym, że ma w rękach pierwszy egzemplarz :D.

1 minutę temu, Marvinka napisał:

Manipulanty! Wszedzie manipulanty! Nawet już chińskim serwisom informacyjnym nie można wierzyć. :wink:

Ano, niech się cieszą, że ich Macierewicz nie może dorwać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, savagexd napisał:

@up 

 skąd ta pewność ? Masz jakieś ekskluzywne info od xiaomi na temat designu ?

Kolega @Nezumi ma rację. Zdjęcie "czyste" nie jest.

http://fotoforensics.com/analysis.php?id=9853422f1a8ca18513e2c3c32720a6e45973fcd0.72279

5 minut temu, Nezumi napisał:

Ano, niech się cieszą, że ich Macierewicz nie może dorwać :D

Siedzieć pójdą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nezumi napisał:

Spójrz na Note'a... Potem na to, znowu na Note... a potem już widzisz 2 Note'y :). Ten render jest w sieci już od dobrego pół roku, tylko przedstawiany w różnych formach, aby nadać mu "urealnienia". Tyle. Co lepsze, rendery powstały jeszcze zanim Pan Hugo napisał o tym, że ma w rękach pierwszy egzemplarz :D.

No właśnie patrze i poza przyciskiem home widzę takie róznice: czujnik światła w inny miejscu, krtószy głośnik do rozmów na mi note, nacięte krawędzie na stalowej ramce, brak IR blastera, brak pasków od anteny na ramce, lekko zakrzywione boczna krawędzie ekranu. Bardzo możliwe ze masz racje i to zdjęcie to fake, ale według mnie jest spora szansa, że tak będzie wyglądam mi5. Dowiemy się już za kilkanaście dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, savagexd napisał:

No właśnie patrze i poza przyciskiem home widzę takie róznice: czujnik światła w inny miejscu, krtószy głośnik do rozmów na mi note, nacięte krawędzie na stalowej ramce, brak IR blastera, brak pasków od anteny na ramce, lekko zakrzywione boczna krawędzie ekranu. Bardzo możliwe ze masz racje i to zdjęcie to fake, ale według mnie jest spora szansa, że tak będzie wyglądam mi5. Dowiemy się już za kilkanaście dni.

Szansa jest taka sama jak na to, że ja zacznę latać, Marvinka nie wypije dziś piwka, a Xiaomi zacznie robić słabe telefony :D. Szansa jest zawsze, ale gorzej z jej wielkością :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nezumi napisał:

Szansa jest taka sama jak na to, że ja zacznę latać, Marvinka nie wypije dziś piwka, a Xiaomi zacznie robić słabe telefony :D. Szansa jest zawsze, ale gorzej z jej wielkością :D.

Marvinka nie może pić piwećka, bo leży chora, zakopana w kołderkę i żywi się zdrowymi rzeczami tylko.

I kaszle! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Marvinka napisał:

Marvinka nie może pić piwećka, bo leży chora, zakopana w kołderkę i żywi się zdrowymi rzeczami tylko.

I kaszle! :sad:

Współczuje :(, mnie na szczęście grypa tylko "podrapała" :P, ale rozumiem, że tak na czarną godzinkę, w najciemniejszych zakamarkach lodóweczki, jakieś takie 1 piweczko sobie stoi? :D

Co Xiaomi robi z ludźmi... Wszyscy tak czekają na Mi5, że serwisy informacyjne mogą byle fotkę wcisnąć, aby ludzie zaczęli szaleć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kulig007 napisał:

@Marvinka, ooo kaszel! To pewnie z braku witamin z grupy B, które są zawarte w PIWIE :-)

TapTap Tapatalk+MI4W

O to, to, to właśnie! Ten pan dobrze godo, portera mu dać! Zaraz, wróć, dwa mu dać!

5 minut temu, Nezumi napisał:

Współczuje :(, mnie na szczęście grypa tylko "podrapała" :P, ale rozumiem, że tak na czarną godzinkę, w najciemniejszych zakamarkach lodóweczki, jakieś takie 1 piweczko sobie stoi? :D

Co Xiaomi robi z ludźmi... Wszyscy tak czekają na Mi5, że serwisy informacyjne mogą byle fotkę wcisnąć, aby ludzie zaczęli szaleć :D 

No więc Marvinka ma w piwnicy dwa miodulkowe Anstadty z browaru Staropolskiego, jednego Grand Imperial Portera od Ambera, jednego Portera Cieszyńskiego i o ile już się nie skończyło, jedno Irish Beer od Kormorana.

Taka tam "żelazna rezerwa". :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marvinka napisał:

O to, to, to właśnie! Ten pan dobrze godo, portera mu dać! Zaraz, wróć, dwa mu dać!

No więc Marvinka ma w piwnicy dwa miodulkowe Anstadty z browaru Staropolskiego, jednego Grand Imperial Portera od Ambera, jednego Portera Cieszyńskiego i o ile już się nie skończyło, jedno Irish Beer od Kormorana.

Taka tam "żelazna rezerwa". :cool:

a ja trzymam 1l Cydru w lodówce... moje zapasy są chyba jednak ubogie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...