Skocz do zawartości

Xiaomi mi4c - test, recenzja | Majster Pirzu.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapraszam na recenzję xiaomi mi4c,KLIK tu lub na obrazek, można by powiedzieć, że obok redmi note 2 kolejny hit. Telefon o parametrach zbliżonych do np Lg g4 - Snapdragon 808, 3Gb RAM ale w dużo niższej cenie. Jak się telefon sprawował? Dowiecie się z recenzji. Dodam jeszcze tylko, że tą recenzją biorę udział w konkursie na ibuygou, więc łapki w górę mile są widziane, w ten sposób pomożecie mirkowi kumplowi :) Przypomnę też, że załatwiłem w sklepie ibuygou kupony rabatowe na ten telefon: 

Kupon 15 USD dla xiaomi mi4c 32/3 kupon LUKASZMI4C32GB , będzie działać od 29 października do 11 listopada. Normalnie kosztuje 276.99,z kuponem 260.99.

Kupon 20 USD dla xiaomi mi4c 16/2 kupon LUKASZMI4C16GB z tym samym okresem ważności. Normalnie 245usd, z kuponem 225. 

12227940_986019224802978_203274624_o.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirzu, recenzja od strony technicznej jak zwykle na poziomie, merytorycznie również. Szkoda, że Youtube tak słabo Cię pozycjonuje :)

Czekamy na OP X, sam jestem ciekawy, co tam OP wymyśliło i przy okazji moja mała prośba, abyś skoncentrował przy tym modelu trochę bardziej na Androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, Guzman15 napisał:

Witam....

Możesz napisać jak prezentują się zdjęcia przy słabym oświetleniu z lampą i bez niej.... Przeczytałem mnóstwo recenzji i niektóre chwalą BARDZO owe zdjęcia, inni narzekają.... Możesz wrzucić kilka zdjęć nocnych???

Z góry dziękuję....

Jest na pewno powyżej średniej. Niektórzy chwalą, inni marudzą, bo każdy ma inne wymagania ;)Tu masz ciekawe porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, mrosi napisał:

Yes! Yes! Yes!

Taki joke... ;)

Chyba będę zanabywał Mi4c. Tylko muszę się dowiedzieć jak w końcu z jakością dźwięk. Jeśli jest lepiej niż w Redmi Note 2, to biorę. :)

Nie mam porównania do RN2 ale w stosunku do Nexusa 4 to dźwięk jest lepszy za małym wyjątkiem - po podłączeniu słuchawek każda interakcja "produkująca" dźwięk włącza taki jakby człon audio. W moim przypadku ma on szumy, które dość mocno irytują. Nie jestem audiofilem - nie wiem co to górny rejestr, wycofany dół ale mam słuch jak nietoperz (potrafię rozpoznać moją mp3 sansa clip czy jest włączona czy nie po takim delikatnym szumie bez patrzenia na ekran :) ) i nieprawdopodobnie mnie to wk......

Założyłem nawet temat na en.miui.com i pare osób też to ma. Nexus 4 też ma ale tak nie rzuca się w uszy. Ja słucham głównie audiobooków, które same w sobie nie są najlepszej jakości i to dopiero potęguje ten efekt. A tak poza tym telefon cudo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...