Skocz do zawartości
  • 0

Telefon do 800zł dla kobiety


Cake

Pytanie

Telefon mojej dziewczyny umarł śmiercią naturalną, pora na coś nju. Jako że telefon nie jest dla mnnie, nie potrafię sie zdecydować ;/ 

wymagania:

- 2 lata musi wytrzymać

- aparat na poziomie mojej mi4ki

- ogarnie gry, przeglądanie neta, mapy 

- dobry dźwięk na słuchawkach

- nie musi mieć karty SD ale wtedy bonus pkt za 32gb 

- 5-5,5 cala

- bateria na 2 dni i więcej przy oszczędzaniu (obozy  harcerskie)

- zasięg w środku lasu 

- dobra jakość rozmów ( mam mi4 i wiem, że jest z tym problem)

- bonus pkt za kolor różowy ...

W tej cenie jest RN2, mogę też dopłacić do mi4c jeśli serio jest tego wart. Z tego co widze na forum to fony od xiaomi mają jakies problemy z softem (bugi).Na aledrogo jest też G2 czy Z1 (kilku znajomych ma zetki) 

Tygodnoiwe update`y nie są tutaj plusem dlatego patrze tez na jakieś stare flagowce które maja już ``dojrzały`` soft.

Proszę o szybkie i zdecydowane odp bo urodzinki już blisko :)

pozdrawiam Cake

Edytowane przez Cake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze to wszystkie telefony i ich softy mają bugi. Nie podales czy to ma być nowy czy używany telefon. Jeśli nowy to w mojej opinii biorąc pod uwagę kryteria które podales plus cena to będzie chyba ciężko coś znaleźć.

Ja dla mojej Pani kupiłem mi3 wersja 64 GB, WCDMA.

Kolor czarny ale na eBayu znalazłem oczojebne różowe plecki do tego i moja kobieta jest jak dotąd bardzo zadowolona.

Co będzie za dwa lata? Nie wiem ale tego to pewnie nawet najstarsi górale nie wiedzą.

W tym mi3, ona przynajmniej problemów z softem nie znalazła ja natomiast w mi4c jeden faktycznie mam ale liczę że z którąś aktualizacją chinole to poprawią.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wymagania jak na flagowca, a cene jak na budżetowca? Cudów nie ma. Mi3/Mi4/Mi4i/Mi4c/MiNote/MiNotePro, pasują do wymagań.. cenowo.. pasuje tylko Mi4i i Mi3 ew. Mi4 jeżeli sprowadzisz z chin i unikniesz VAT. "Zasięg w lesie" to już nie jest zależne tyle od telefonu, co od anten operatorów. "Dobra jakość rozmów" żaden z flagowych telefonów Xiaomi nie miał z tym problemu, problemy z głośnikiem/mikro występowały jak narazie w Redmi Note 2 i Redmi 2, ale problem z tym został rozwiązany na obu telefonach. "2lata musi wytrzymać" Kup jej Nokie 3310 -.- wybacz, ale czas żywotności telefonów aktualnie jest bardzo... losowy, jednemu wytrzymuje miesiąc, innym 4lata... "Dopracowany soft" że co? Nie istnieje taki, na każdym znajdziesz jakieś błędy, mniejsze lub większe. 

 

PS: Jeżeli uważasz, że jakość rozmów na Mi4 jest słaba, to jestem w szoku :o, aktualnie moja Mi4 wypada lepiej niż S4/5 znajomych czy LG G3, trzeba też pamiętać, że dużo zależy tutaj od operatorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiem jaki to jest telefon dla kobiety? Jeśli weźmie się pod uwagę to iż kobieta jest z natury mniejsza od mężczyzny to takim telefonem będzie Redmi 2 pro. Natomiast jeśli chodzi o wygląd to myślę że mi4 będzie właściwym wyborem.

A tak na serio hasło "telefon dla kobiety" to o kant d*py rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdzie Ty tu widzisz wymagania flagowców? ;/ Znajomi śmiali się, że słuchac mnie jak przez CB radio i na koniec rozmowy dodawali pszpsz szerokości! pszpsz (lol)

Dzwoniłem też z innych telefonów i mój mi4 serio słabo wypada;/

Mi4 ma lepiej dopracowany soft niz mi4c. O to mi chodziło

RN2 obsługuje chyba więcej pasm niż mi4 więc będzie miał mniejsze problemy.

W mi4c edge controls ma tylko 2 funkcje?

g2vs/rn2vsmi4c

Edytowane przez Cake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Cake napisał:

Gdzie Ty tu widzisz wymagania flagowców? ;/ Znajomi śmiali się, że słuchac mnie jak przez CB radio i na koniec rozmowy dodawali pszpsz szerokości! pszpsz (lol)

Dzwoniłem też z innych telefonów i mój mi4 serio słabo wypada;/

Mi4 ma lepiej dopracowany soft niz mi4c. O to mi chodziło

RN2 obsługuje chyba więcej pasm niż mi4 więc będzie miał mniejsze problemy.

W mi4c edge controls ma tylko 2 funkcje?

Nie ma więcej, mają to samo, + Mi4 ma nieużywane u nas 850Hz. Jeżeli masz jakieś szumy na mikro, to być może jest on uszkodzony? U mnie takich problemów nie ma,a w dodatku jakość rozmów przebija S5 czy G3. Zacznijmy od tego, że Mi4c jest nowy, więc pewnie jeszcze przez jakiś czas u nas będą występować jakieś większe problemy z softem, obstawiam miesiąc/2, a Mi4 zawsze będzie mieć lepiej dopracowany soft, w końcu jest flagowcem :D. Z RN2 będą podobne problemy co Mi4c (+ mogą dojść nowe bo to budżetowiec), ale jak pisałem, to wszystko jest kwestią czasu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...