Skocz do zawartości

MiBand 2 na iBuygou ?


degas

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, avish napisał:

A skąd wniosek że to mi band 2?

To żaden wniosek, po prostu nie było żadnej informacji, więc sam sobie ją wpisałem.

Oczywiście nowa wersja urządzenia może zmienić nazwę kompletnie, ale chyba nie o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Acid napisał:

http://en.miui.com/thread-181071-1-1.html

MiBand 1S. Ulepszony i dodano pulsometr.

Tylko kurde... no ręce mi opadły. Wymiary... o 1 mm grubszy i dłuższy. No a ja mam metalową ramkę i pasek. I ch.. strzelił akcesorium za które dałem chyba 150 zł.

Oj tam, weźmie się pilnik i się zmieści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cichq napisał:

Ciekawe jak u tego nowego będzie z pracą na baterii, aktualny wytrzymuje powyżej miesiąca, a z tego co wiem inne bandy z takim dodatkiem jak pulsometr trzymają znacznie krócej.

Ale bateria jest pojemniejsza aż o 4mAh ;D

A na serio pewnie nieznacznie będzie krócej działać ale i tak będzie w miare spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze filmiki które prezentują nową opaskę :)

Szkoda że pomiar tętna nie odbywa się ciągle (mogłaby być opcja wyboru monitorowania ciągłego lub chwilowego), moim zdaniem to dyskwalifikuje tą opaskę jako przydatne narzędzie do treningu opartego o pomiary tętna, raczej trzeba będzie to traktować jako miły dodatek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, areq1987 napisał:

Ten stały pomiar tętna można byłoby ustawić np tylko na czas treningu to byloby fajne rozwiązanie.

 

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dokładnie, właśnie o to chodzi :) Miejmy nadzieję że Acid dobrze ogarnie temat :)

Chociaż na filmiku jest powiedziane że do pomiaru tętna podczas biegu trzeba się zatrzymać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gościu w recenzji wspomina ze jest opcja wyłączania sprawdzania pulsu na czas snu, wiec wynikałoby ze mi band robi to ciągle..

Z opisu  Real-time monitoring of the heart rate is the most important indicator for judging the aerobic / anaerobic exercise. With the App called Mi Fit, Xiaomi Mi Band 1S Light-sensitive Version can monitor your moving track, pace and heart rate, makes you can manage your own movement state more scientifically.  też wynika ze robi w czasie rzeczywistym.

 

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez areq1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję. że dobry temat. Chce kupić MiBand 1S. 
Może mi ktoś powiedzieć czy te 2 opaski to te same opaski? Co oznacza wpis " Light Sensitive Version"?

Z GB
http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
I z BG
http://www.banggood.com/Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-1010812.html

To 2 takie same opaski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie najpewniej zakupić w/w opaskę. Od jakiegoś czasu się przymierzam do kupna, ale mam metlik w głowie z ilością sklepów oferujących ta właśnie opaskę. Najlepiej jak bym w pakiecie mógł zamówić dodatkowo powerbank 20000mAh, oczywiście także od xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści. Dostałem opaskę. Pasuje do metalowego holdera nawet lepiej niż stara opaska :)

Aby przejść na nową wystarczy rozłączyć starą (dać ją do pralki...) i wykryć nową. Potem uaktualni się firmware i tyle. Puls już sobie zmierzyłem. 

Czyli wychodzi na to, że stare akcesoria pasują do nowej MiBand.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...