Skocz do zawartości

Zmiana rozmiaru siatki aplikacji


Rbsn

Rekomendowane odpowiedzi

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/8287-ViperFX-BEZ-SELINUXA,-Miui

_______________________________

Wysłano z ZOO w Central Parku

Dzięki Ale trochę mi się zejdzie - w tym twrp format data to zupełnie coś innego niż we wcześniejszych wersjach i wywaliło mi wszystko z internal storage, albo ja coś robię nie tak bo mi twrp nie widzi żadnych plików na sdcard...

 

Mówiłem żebyś wybrał sobie wipe data, cache, dalvik i system

_______________________________

Wysłano z ZOO w Central Parku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, ale brak opcji w systemie do zmiany grida i niemożność skalowania widżetów to porażka. W stosunku do starszych wersji MIUI stwierdzam że niby opcji więcej, ale paru przydatnych brak, do tego część jest głęboko zagrzebana no i ta nieszczęsna obsługa jedną ręką działa jak by chciała a nie mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gawronnek napisał:

Coś robisz nie tak, u mnie obsługa jedną ręką działa za każdym razem, musi się nauczyć wykonywać prawidłowy ruch po przyciskach

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.12.24 PL

Robię jak trzeba, ale dopiero za drugim- trzecim razem załupuje a żeby powrócić do pełnego ekranu też trzeba się pomęczyć. Pozbyłem się Honor 7 bo stwierdziłem że nie wykorzystam wszystkich jego funkcji - a że miałem miłe doświadczenia z MIUI wybór padł na Redmi Note 2. Niestety najnowsze MIUI to dwa kroki w przód i jden w tył. Sporo jeszcze jest do zrobienia żeby system był tak przyjazny i intuicyjny jak kiedyś no i jak pisałem paru funkcji które są standardem i mało MIUI kiedyś brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 12/16/2015o19:10, Rbsn napisał:

Witam ponownie, ostatnio wpadłem na plik który pozwala zmienić rozmiar obszaru powiadomień więcej info pod linkiem: http://en.miui.com/thread-182732-1-1.html. Mam nadzieję że niektórym się przyda :) Co prawda plik nie dotyczy bezpośrednio rozmiaru siatki aplikacji, jednak wydaje mi się że pasuje do tematu.

Panowie jak zastosować ten mod ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, jeśli źle robię, pytając się o to tutaj, ale znacie jakiś sposób, by pozbyć się nazw aplikacji w docku? Niby coś znalazłem, ale do tego jest potrzebne xposed. A jak wiadomo, xposed już nie działa na 6.1.21

Chyba tylko zmiana launchera, chociaż nie jestem pewien na 100%

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, próbuje zmienić rozmiar siatki na moim RMN2, ale nie mogę znaleźć folderu do którego mam wrzucić ten plik. Nie mam folderu device w pamieci telefonu. Przetrzepałem już całą pamięc i nic nie mogę znaleźć :/ Jakieś pomysły co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jak zmodyfikować ten plik, żeby zmieniła się wielkośc ikon? W pliku xml z pierwszego posta mam tylko takie wpisy jak w załączniku. Nie widzę tu wpisu icon_heigth i icon_width itp. W poście użytkownika fyme z pierwszej strony są one widoczne.

Pozdrawiam

prtscr.jpg

Edytowane przez haliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dotrzeć do tego folder, ale teraz kolejna sprawa, plik nie działa. Po restarcie telefonu nic się nie zmieniło. Mam takie wartości:

<?xml version='1.0' encoding='utf-8' standalone='yes' ?>
<MIUI_Theme_Values>
	<dimen name="config_icon_height">50.0dip</dimen>
	<dimen name="config_icon_width">50.0dip</dimen>
    <dimen name="folder_preview_width">42.0dip</dimen>
    <dimen name="folder_preview_height">42.0dip</dimen>
    <integer name="config_cell_count_x">5</integer>
    <integer name="config_cell_count_y">6</integer>		
		<dimen name="workspace_cell_height">82.000000dip</dimen>
		<dimen name="workspace_cell_padding_bottom_min">10.000000dip</dimen>
		<dimen name="icon_title_padding_bottom">1.000000dip</dimen>
		<dimen name="workspace_cell_padding_top">8.000000dip</dimen>
		<dimen name="workspace_padding_top">11.000000dip</dimen>
		<dimen name="workspace_indicator_margin_bottom">84.000000dip</dimen>
		<dimen name="hotseats_height">92.000000dip</dimen>
		<dimen name="icon_message_max_width">55.000000dip</dimen>
		<dimen name="workspace_cell_padding_bottom">102.000000dip</dimen>		
		
</MIUI_Theme_Values>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jak zmodyfikować ten plik, żeby zmieniła się wielkośc ikon? W pliku xml z pierwszego posta mam tylko takie wpisy jak w załączniku. Nie widzę tu wpisu icon_heigth i icon_width itp. W poście użytkownika fyme z pierwszej strony są one widoczne.

Pozdrawiam

prtscr.thumb.jpg.2467d8e568c5d48561e0296765caf2c0.jpg

Jeśli tych wartości nie ma to dopisz dwie linijki i po problemie.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, mam problem z zrobieniem tych czynności, nie mogę znaleźć tych plików oraz dać roota dla ES File explorer File manager. No po prostu nic a nic nie ogarniam :< Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć co źle robię lub co przeaczam ? Byłbym bardzo wdzięczny 

Napisane z mojego Redmi Note 3 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...