Skocz do zawartości

Redmi Note 2 z ubezpieczeniem


michalzielony

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega kupił w salonie, z abonamentem za 2000 zł (umowa na 2 lata ...)  jakiegoś Sony Xperia - i ubezpieczeniem od kradzieży i stłuczenia itd. Właśnie go potłukł. Oczywiści plus sprzedaje tego dużo, działa prawo statystyki, ginie 1 na 100 an tłucze się 1 na 50, nawet jak wyjdzie 1/25 to w cenie za jaką to idzie mają zysk

Ja mogę zaproponować że za 1500 zł sprzedam Ci moje  redmi note 2. - W razie gwarancji kupie drugi albo wyśle do Wrocławia na naprawę, i tak będę do przodu. A zresztą w wypadku kradzieży zanim będą kwity o umorzeniu sprawy to upłynie ruski miesiąc, można podpowiedzieć policji podejrzenie wyłudzenia, a wypadku stłuczenia części też są coś warte.

Tak działa ubezpieczenie. Szukaj odpowiednio drogiej oferty.

Ja ubezpieczam się sam. Dokonałem trochę różnych zakupów w internecie. Zaoszczędziłem na tym  trochę. I nawet trafienie na oszusta czy połamanie nowego telefonu tylko trochę popsuje mi statystykę.

Gorzej jeżeli to ma być Twój pierwszy zakup za całą kasę jaka masz - wtedy oszustwo czy uszkodzenie boli jak cholera. ( Sprawdziłem to kiedyś na sobie z samochodem - syn wjechał rowerkiem w samochód, który przyprowadziłem od lakiernika, pojechał po bandzie :-) )

 

 

 

Edytowane przez epaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że mają z tego zysk, nikt nie oferuje nic przecież charytatywnie.

Gdybyś zaproponował swojego redmi note 2 nowego za 1000 zł z ubezpieczeniem to bym oczywiście rozważył tą ofertę.

Moje pytanie pojawiło się z tego, że znalazłem w xkomie ofertę na meizu m2 note za 800 zł + 200 zł z ubezpieczeniem przypadkowego uszkodzenia + ewentualnej kradzieży , bodajże w RTV również są takie oferty więc przy 800 zł dodając 200 zł na te ubezpieczenie to nawet jeżeli tak działa jak napisałeś to nie jest wielkie ryzyko.

Tylko tak jak napisałem wyżej, widziałem takie oferty na meizu a chciałbym zakupić xiaomi dlatego poszukuję takiej oferty z ubezpieczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie RN2 11.11 na AliExpress. Nawet jak nie masz dodatkowego kuponu na 10$ to za zakup z aplikacji mobilnej masz zniżkę 15$ i za podstawowy model zapłacisz 135$. Przy odrobinie szczęścia telefon wyniesie Cię niewiele ponad 500zł.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU nie ubezpieczy juz Pytałem. Gdy Pan na infolinii zapytał mnie jak i telefon i z jakiej sieci i usłyszał Xiaomi Redmi Note 2 zakupiony prywatnie, to nastąpiła cisza i odpowiedział mi że takie telefonu nie ubezpieczają

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...