Skocz do zawartości

Redmi note 2 prime vs mi4c prime - Warto dopłacić ?


Robaczek91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, stanąłem przed dylematem wyboru telefonu i o ile co do wyboru marki nie miałem problemu, zacząłem się zastanawiać nad modelem. Poszukałem na forum informacji i jedynymi opiniami na które natrafiłem przemawiającymi za mi4c były rozmiar, ram i jakość wykonania. Co do rozmiaru to nie jest dla mnie problemem posiadanie 5,5 calowego telefonu(długie paluchy ^^ i przyzwyczajenie do pisania sms przy użyciu 2 rąk), natomiast jakość wykonania wcale nie jest z tego co czytałem idealna w mi4c jako że telefon też jest plastikowy, a za sam ram chyba nie ma sensu dopłacać 50% ceny. Co o tym sądzicie i jakie inne różnice które pomogą mi w wyborze znacie :)
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

EDIT 

co do mi4c odstraszyła mnie trochę opinia że telefon ten jest stworzony by zapchać dziurę pomiędzy mi4, a mi5 oczywiście dopatrzyłem się tam kilku ulepszeń typu nowszy bluetooth, ale są to dość nieznaczne różnice, natomiast różnica 800zł a 1200zł to już coś. Dodatkowo procesor chyba lepszy jest w rn2, można wymienić baterie, tylną klapkę bez problemu, a muzykę i zdjęcia trzymać na karcie SD. Więc zastanawiam się czy słowa "Wyższa półka" których tak wiele osób użyło są tak naprawdę uzasadnione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...