Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 31.12.2016 o 19:25, Hyginus69 napisał:


Kupiłem u nich dwa telefony, kumpel również dwa. Zero problemów. Opinie innych kupujących też są dobre, zwłaszcza ostatnio (jakiś czas temu mieli wpadki). Jesteś pewien, że mówimy o tym samym sklepie?


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mówimy o aze.com.pl - dawniej xiaomi.com.pl 

 

" Witam
cena nie będzie wyższa


--
Pozdrawiam / Best regards
Milena Kowalczyk

www.aze.com.pl

 

A potem to: http://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE-16GB/598

Dnia 31.12.2016 o 19:13, Ryba85 napisał:

Ale gdzie tu masz przekręt? ;)

 

 

@edit Zadzwoniłem do aze.com.pl porozmawiać o sprawie. Nie było wtedy w biurze Pani Mileny, więc powiedziano mi że sprawdzą czy rzeczywiście tak było i wtedy obniżą mi telefon. Dostałem po godzinie telefon i powiedziano mi, że nie mogą mi obniżyć o 100 zł lecz mogą mi dać rabat do tego zamówienia na 10% - co wychodzi ok. 75 zł. 

Edytowane przez Vecas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ryba85 napisał:

Niektóre ceny widzę nawet nawet potaniały :) 

Po co spiny...Trzeba było brać tydzień temu a nie teraz problemy robisz. Zresztą jak Ci nie pasuje to masz inne sklepy. 

W tym jest problem, że się nie dało brać tydzień temu kociaku ;) A spina jest o to, że nie mam aktualnie telefonu a trzeba mi go na teraz. Mogłem zamówić równie dobrze z innej strony i miałbym już go w ręce dawno temu. Jestem ciekaw co jest tam takiego tańszego względem starszej wersji strony :)

Edytowane przez Vecas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ryba85 napisał:

Chociażby Mi5 która jest 100 tańsza niż ostatnio. Redmi PRO również. Kociak to bardziej pasuje do panny jakiejś a ja nie homo :P

Wszystkiego Dobrego w nowym roku :D

 

 

1 telefon, który jest tańszy a reszta jest o 100-150 zł droższa, pomimo upewnień Pani Mileny, że nie zmienią ceny. Dziwisz się, że jestem tak mocno wkurwiony na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Gdzie? Że pierw się pytam tych debili czy zwiększą cenę po zmianie strony - oczywiście informacja zwrotna, że cena zostaje taka sama.. No więc czekam ten tydzień z nadzieją o kupno telefonu W NORMALNEJ CENIE TAK JAK MI NAPISAŁA PANI MILENA. No i jak ma mnie nie brać kurwica jak pierw mówią, że cena się nie zmieni a potem zmieniają zdanie nie informując? Jak można nazwać te wszystkie opinie co ludzie o nich piszą, że telefony dochodzą późno lub telefon nie wraca z gwarancji miesiącami? Jak to można nazwać? Przekrętem lub oszustwem bo inne słowo mi się nie narzuca na język. Tyle w temacie, pozdrawiam przede wszystkim Panią Milene, która wypięła tyłek na całą sprawę

Nie znam Pani Mileny osobiście, ale może warto popatrzeć na jej wypięty tyłek a telefon kupić gdzie indziej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zauwazyliscie ze na stronie pojawil sie program lojalnosciowy. 

- newsletter - 10 pkt 

- kupno telefonu np. rn3p - 959pkt

Zbierajac punkty mozesz wymienic je na produkt ze sklepu... i tu jest albo blad na stronie albo faktynie jest promocja 2wcenie1 :) bo jak kupie 1 telefon to juz mam wystarczajaco punktow aby wymienic na drugi :) Jak sie myle to prosze mnie poprawic

Na zdjeciu wyraznie jest zaznaczone (jak wejdziemy sobie przez konto w program lojalnosciowy i przyjdziemy do wymiany punktow na towaty to cena telefonu pojawia sie jako 959pkt :)

 

Przechwytywanie3.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, numer29 napisał:

Witam na forum...

W trakcie zmiany strony 2 czy 3 dni temu jakimś cudem otworzyła się strona i RN3P KATE byla tańsza niż obecnie. O ile się nie mylę było 849 zł

btw. Posiada ktoś jakiś kupon rabatowy do aze na zbyciu ? Bym był bardzo wdzięczny :)

 

Telefon nie był tańszy tylko taka cena była przed zmianą strony przez kilka miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem mi banda 2 za 129 zl plus 20 zl za pobraniem. Pisalo ze ma byc zrealizowane po 2 stycznia a przyszedł od razu na 2 dzien.Zamawialem 27 grudnia.
Mi band dziala ok, nie mam zastrzeżeń.
Polecam choc przyznam,ze zawsze gdy zamawiam za pobraniem ( Accessories for you, xfs, technos , sklepy allego czy teraz aze) to jak blyskawica jedzie sprzęt:-)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na email odpowiadają szybko teraz w nowym sklepie trzeba jeszcze raz założyć konto niestety odpisali że pracują na innym systemie i nie było możliwości przeniesienia kont ale telefon do firmy też jest myślę że jeśli ktoś nie ma ochoty zakupów przez sklepy chińskie to ten jest pewniak bynajmniej ja i moi znajomi nie mieli z tym sklepem problemów i widać że się rozrastają jak ktoś się tam naśmiewał że sklep na wsi w domu nie od razu Kraków zbudowali koleś zachował się jak burak ze wsi to go tak potraktowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces.

Nie mialem zbytnio czasu przez okres swiateczny zalatwiac tej sprawy ale przypadkiem poczytalem nowe posty z tego watku. Pisaliscie cos o nowym portalu, patrze i faktycznie. Ale co mnie zaskoczylo to to, ze w zakladce z danymi kontaktowymi jest pelen adres firmy i.... 2 telefony. Zadzwonilem, wiec odrazu na 1 numer ale poczta glosowa... Zadzwonilem na drugi numer i... polaczylo mnie z wlascicielem. Wyjasnilem mu sprawe, ze juz miesiac minal, a moich pieniedzy dalej nie ma itd. Powiedzial, zebym mu doslal korespondencje z Pania Milena i numer konta. No i dzisiaj jestem szczesliwym posiadaczem przelewu przychodzacego.

Chyba sie cos ruszylo i sklep sie polepsza. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!jestem tu nowy i przymierzam sie do zakupu xiaomi redmi note3 3/32 ze snapdragonem 650

znalazlem sklep AZE Electronics i moje pytanie brzmi czy to jest wiarygodny sprzedawca, a moze ktos z Was kupil telefon od nich? maja ten tel. w dobrej cenie 959zl i jest to wersja KATE ktora obsluguje pasmo 800MhZ

prosze o odpowiedz, moze ktos mial z ta firma do czynienia i ma jakies wnioski i opinie

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wątek a nie zadajesz pytania na oślep... 

 

Ja kupiłem jeszcze na starej stronie KENZO za 849 zł i jestem bardzo zadowolony (płaciłem przelewem od puszczania przelewu 5 dni i tel w domu) 

 

Edytowane przez ozeh2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak ostrzegali mnie o reklamacji...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - totalnie zwariowały przyciski funkcyjne, telefon nie nadawał się do żadnego użytku. O to "pamiętniczek" reklamacji:

02.01 - nadanie przesyłki 

04.01 - doręczenie przesyłki do Aze

05.01 - nadanie przesyłki z powrotem do mnie

09.01 - doręczenie przesyłki. Gdyby nie weekend i Trzech Króli po drodze, to paczkę miałabym wcześniej :)

Telefon ten sam, naprawiony. Niestety nie napisali nic co konkretnie zrobili. Oczywiście bez żadnego kontaktu po drodze, ale po nich bym się tego nie spodziewała :D Mam tylko nadzieję, że naprawa skuteczna i problem już nie wróci... Na pierwszy rzut oka widzę inny soft (MIUI Global 8.1 | Stabilna 8.1.1.0(MHOMIDI). Wcześniej miałam MIUI Polska wgrany na "MIUI Global 6.11.24 | Beta". No cóż, chyba napiszę do nich maila z prośbą o wyjaśnienie tej mojej awarii i na czym polegała naprawa, może odpiszą mi, kiedyś ;) 

 

EDIT. Hahahahaha, nie naprawili! Po 15 minutach problem wrócił. Wysłałam "zobrazowanie" problemu do MiCenter, odpowiedzieli, że wymiana LCD... Aze wgrało nowe oprogramowanie i myśli, że problem z głowy. Nie znam się na elektronice, ale pachnie mi to Januszami serwisu...

Edytowane przez kate093
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem RN3 PRO w wersji kate no jak myslicie dobrym pomyslem jest kupienie wszystkiego na aze.com.pl czyli dodatkowo jeszcze etui i szklo ?

http://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE-32GB/586

http://www.aze.com.pl/pl/p/Szklo-hartowane-do-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE/792

http://www.aze.com.pl/pl/p/Silikonowe-etui-do-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE/788

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zamierzam kupić Xiaomi Redmi Note 3 Pro (3/32) dla mamy na aze.com.pl i czytając ten wątek natknąłem się na 2 wersje tego telefonu - zwykła (Kenzo?) i Kate. Kate podobno obsługuje szybsze LTE, ale jest za to ciut większy, przez co dostępne etui są za małe - mama koniecznie chce etui. Pytanie czy zamawiając zwykłą wersję nie będzie problemów z internetem? Nie ma potrzeby osiągania niewiadomo jakich prędkości, byle przyzwoicie działał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótkie info ode mnie odnośnie reklamacji.

Telefon Redmi Note 2 kupiłem w maju 2016. Dosyć szybko padł, nie wiedzieć czemu długo zwlekałem ze zgłoszeniem reklamacji. Ze względu na zmianę strony www wygasł mi link do faktury. Po kontakcie mejlowym od razu otrzymałem kopię faktury w wiadomości zwrotnej. Telefon wysłałem pocztą 20.01.2017 (piątek). We wtorek 24.01.2017 dostałem sms'a z informacją, że nadano do mnie paczkę. Następnego dnia miałem telefon w domu. Zgodnie z protokołem reklamacji telefon wymieniono na nowy.

Tak więc u mnie reklamacja załatwiona błyskawicznie, bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...