Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podzielę się swoją opinią. Przed zakupem wysłałem dwa razy maila z pytaniami. Raz odpisali tego samego dnia, drugi na następny dzień. Redmi Note 4 3/64GB zamówiłem rano we wtorek 6 grudnia za pobraniem. 7 grudnia rano fakturka, podsumowanie. 8 grudnia o 12.55 kurier był pod moimi drzwiami :) Pudełko bez folii, ładowarka chińska + przejściówka. Telefonik działa bez zarzutu. W środku brak paragonu/fakturki. Pisałem do nich w sprawie braku paragonu odpisali po 3h, że wystarczy to co dostałem na maila (faktura) oraz w razie czego po nr zamówienia mogą sprawdzić wszystkie potrzebne dane do reklamacji. Jestem zadowolony z zakupu oraz obsługi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mija sobota i dalej nic. Zero kontaktu ze sklepem... Ale jakbym zamówił jeszcze raz towar to z pewnością kontakt byłby wzorowy...do czasu wpłaty pieniędzy....

Ktoś wie jak tam dojechać? Był tam?

Adres: ul. Długa 29, 55-040 Królikowice jest pewny? A może ktoś uraczy mnie telefonem do tego Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej. W sobote napisalem ze rezygnuje z paru rzeczy z zamowienia. W poniedzialek dostalem maila, ze zleca zwrot pieniedzy na podane przeze mnie konto. Sobota o rezygnacji z czesci zamowienia byla dokladnie 14 dni temu. Sadze, ze dobrze mnie zrozumieli bo w paczce, ktora dostalem nie bylo rzeczy, z ktorych zrezygnowalem...

Chyba znalazlem numer telefonu. Ktos moze potwierdzic, ze to ten z koncowka 645 ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, acocieto napisał:

Od tej daty licz 14dni, czyli od daty kiedy oni dostali paczke, a nie dnia kiedy poinformowałeś ich @ o rezygnacji.

Ale ja nic im nie wysyłałem bo nie musiałem. Przed ich wysyłka towaru do mnie i akceptacja zamowienia, złożyłem rezygnacje z części zamówienia. I otrzymałem w paczce to, co chciałem i to było 30/11 albo 1/12 (ale u mnie, nie u nich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Crims napisał:

Hehe w sensie zaplaciles za wszystko ale po tym zrezygnowales z czesci i jeszcze Ci kasy za to czego nie dostales nie zwrocili?

Dokladnie tak bylo. Placilem przelewem przez PayU tzn. przez mtransfer za pomoca payu. W payu moge chyba zglosic reklamacje ale dopiero po tym jak sprawe zglosze na policje bo w formularzu potrzebuja numeru akt sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas start. 48h na odpowiedź ze strony PayU co z tym fantem zrobić.

 

 

 

//dostalem odpowiedz w stylu, ze ze strony payu platnosc zostala zakonczona pomyslnie i mam kontaktowac sie ze sprzedawca.

Edytowane przez spz86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spz86 Spokojnie nie ma co się negatywnie nastawiać zawsze się długo czeka na zwrot gotówki odkąd pamiętam czy to z allegro czy przez zakupy internetowe, najzabawniejszy zwrot gotówki otrzymałem od jednego allegrowicza w postaci przesyłki w której były pieniądze ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pozytywnej opinii o tym sklepie. Opisz sytuację z przed miesiąca.

Zamówiłem Redmi 3s (wcześniej pisałem czy jest dostępny dany kolor - dostałem odpowiedź że tak). Po 2 dniach napisałem czy mogę dostać nr listu przewozowego, odpisali ze wysyła kurier ok. Za kolejne 2dni napisałem kiedy mogę spodziewać się przesyłki - nic nie odpisali. Po upłynięciu okresu realizacji z regulaminu napisałem, że rezygnuję, a oni odpisali że nie wiedzą czemu nie zostało wysłane i jeszcze dzisiaj wyjdzie. Powiedziałem, żeby anulowali i to zrobili ale byłem tydzień w plecy i bez telefonu, dobrze że pobranie zaznaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pół roku temu o mało co bym kupił Redmi 3 Pro właśnie wtedy jeszcze w xiaomi.com.pl (nazwa strony jak i sama strona bardzo łudząco sugerowała by był to oficjalny sklep xiaomi). Pamiętam jak do szwagra powiedziałem: (wprowadzając go jeszcze nieświadomie w błąd, potem już to sprostowałem jak już wiedziałem że byłem w błędzie!) wygląda na to, że Xiaomi ma już oficjalny sklep w Polsce więc kupuję tam. Naszczęście coś mnie tknęło i postanowiłem sprawdzić jakieś opinie o stronie u wujaszka google i tak trafiłem między innymi na informację tutaj na forum (nie miałem jeszcze wtedy konta na forum) o czarnej liście sklepów nie polecanych link :

Temat już niestety ma wyłączoną możliwość komentowania, więc piszę tutaj, aby przestrzec co niektórych. Żeby było zabawniej nim trafiłem na powyższą wiadomość o czarnej liscie (o miuipolska.pl/forum wiedziałem już wcześniej, że istnieje) myślałem na początku, że xiaomi.com.pl i miuipolska.pl + forum (Acid nie obraź się ;) ) to jedność. Swoją drogą dobrze, że ktoś interweniował w sprawie tej nazwy (brawo), bo już od jakiegoś czasu nie ma xiaomi.com.pl tylko jest aze.com.pl przynajmniej nazwa nie będzie ludzi wprowadzała w błąd! Warto sobie jeszcze poczytać o temacie na np. wykopie :  http://www.wykop.pl/link/3311629/xiaomi-com-pl-jak-zostalem-oszukany-przez-januszy-biznesu/

Edytowane przez Bishop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia z tego tygodnia. Tesc poprosil mnie zebym kupil mu telefon, o taki podobny do mojego, bo mu sie podoba. Pomyslalem, o Kate ale z racji tego, ze LTE w Polsce dziala przyzwoicie i bez 800MHz i jest latwiejszy dostep do szkiel i futeralow, to zdecydowalem sie na Kenzo. Nie zgadniecie gdzie zamowilem telefon...
Tak, w moim ulubionym sklepie, z tego watku. W uwagach do zamowienia napisalem SZCZEGOLOWO, ze prosze ich o uwzglednienie zwrotu pieniedzy z poprzedniego zamowienia numer xyzxyz i przez to nie beda musieli mi przelewac pieniedzy na konto tylko pomniejsza sume obecnego zamowienia o zwrot. Oczywiscie zapobiegawczo forma wysylki za pobraniem. Jaki efekt? Efekt jest taki, ze zamowienie bylo przerabiane, nastepnego dnia dostaje emaila, ze zamowienie zrealizowano. Zadnego telefonu, zadnego maila z pytaniem czy potwierdzam zakup, a juz tym bardziej, ze uwzglednili zwrot. Nie, nowa fakturka na kwote jak z zamowienia i tyle. Towar dotarl nastepnego dnia. Nawet kamieni w srodku nie bylo ani workow z piaskiem.

Generalnie nie mam zastrzezen do samego wysylania towaru bo on przychodzi. Nawet i do Niemiec wyslali o czym pisalem w tamtym roku. Problemem jest ABSOLUTNY BRAK kontaktu, a (nie)zgodnie z ich regulaminem powinni kontaktowac sie z kupujacym po zlozeniu zamowienia. Mam wrazenie, ze pracuja tam roboty slepo wykonujace polecenia. Jest zamowienie, to pakujemy do pudeleczka to co jest napisane. A szczegoly do zamowienia? A sam tam jakies literki czy cos... ale to chyba nie wazne. Przeciez klient zamowil.
Niestety maja troche zle priorytety. Wolalbym dostac towar 2 dni pozniej ale ze swiadomoscia, ze sprzedawca interesuje sie kupujacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spz86 napisał:

Historia z tego tygodnia. Tesc poprosil mnie zebym kupil mu telefon, o taki podobny do mojego, bo mu sie podoba. Pomyslalem, o Kate ale z racji tego, ze LTE w Polsce dziala przyzwoicie i bez 800MHz i jest latwiejszy dostep do szkiel i futeralow, to zdecydowalem sie na Kenzo. Nie zgadniecie gdzie zamowilem telefon...
Tak, w moim ulubionym sklepie, z tego watku. W uwagach do zamowienia napisalem SZCZEGOLOWO, ze prosze ich o uwzglednienie zwrotu pieniedzy z poprzedniego zamowienia numer xyzxyz i przez to nie beda musieli mi przelewac pieniedzy na konto tylko pomniejsza sume obecnego zamowienia o zwrot. Oczywiscie zapobiegawczo forma wysylki za pobraniem. Jaki efekt? Efekt jest taki, ze zamowienie bylo przerabiane, nastepnego dnia dostaje emaila, ze zamowienie zrealizowano. Zadnego telefonu, zadnego maila z pytaniem czy potwierdzam zakup, a juz tym bardziej, ze uwzglednili zwrot. Nie, nowa fakturka na kwote jak z zamowienia i tyle. Towar dotarl nastepnego dnia. Nawet kamieni w srodku nie bylo ani workow z piaskiem.

Generalnie nie mam zastrzezen do samego wysylania towaru bo on przychodzi. Nawet i do Niemiec wyslali o czym pisalem w tamtym roku. Problemem jest ABSOLUTNY BRAK kontaktu, a (nie)zgodnie z ich regulaminem powinni kontaktowac sie z kupujacym po zlozeniu zamowienia. Mam wrazenie, ze pracuja tam roboty slepo wykonujace polecenia. Jest zamowienie, to pakujemy do pudeleczka to co jest napisane. A szczegoly do zamowienia? A sam tam jakies literki czy cos... ale to chyba nie wazne. Przeciez klient zamowil.
Niestety maja troche zle priorytety. Wolalbym dostac towar 2 dni pozniej ale ze swiadomoscia, ze sprzedawca interesuje sie kupujacym.

Niestety jeśli dalej będziecie tam kupować to nic się nie zmieni, ja kupiłem raz, za pierwszym razem wszystko było spoko, za drugim 0 kontaktu a telefon przyszedł dopiero po 3 tygodniach z interwencja payu. Od tamtej pory tylko ibuygou i jestem bardziej zadowolony. Minus to tylko brak faktury VAT. Ale nie mam firmy to mi to nie przeszkadza, i tak taniej wychodzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Zamówiłem we wtorek w nocy Xiaomi Redmi Note 4. We środę rano potwierdzenie na maila o zaksięgowaniu płatność oraz realizacji zamówienia. Około 16 powiadomienie z inpostu o nadaniu przesyłki i we czwartek ok. południa telefon jest u mnie :)

Z mojej strony mogę polecić, szybka realizacja, z telefonem wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w poniedziałek czajnik  dzisiaj ma kurier dostarczyć piąte zakupy w tym sklepie najdłuższy czas oczekiwania to 4 dni kontaktu nie ma co prawda telefonicznie jednak odpisują na email najpóźniej na drugi dzień tak ze sklep jak najbardziej na plus

Edytowane przez jawor1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu kupilem na firme na aukcji mi4 3/16. Tel doszedl byłem zadowolony. Po paru miesiacach uzytkowania w okolicy przyciusku power pojawilo sie brazowe przebarwienie. Nie poprzeszkadzało mi to bardzo. Stwierdziłem jednak, ze skoro mam rok gwarancji to oddam do serwisu firmy AZE, gdzie go zakupilem. 26 października otrzymali telefon oraz potwierdzili zasadność moich roszczeń. Zastrzegli, ze nie maja juz mi4 3/16 tylko wersje 2gb. Nie bylem zainteresowany wymiana na gorszy model. Nie mogli tez naprawic mojego z braku czesci. Zazyczylem sobie zwrot gotowki. Po paru tygodniach odpowiedzieli, ze zamówili wyświetlacze. Po kolejnych mailach i kilku tygodniach potwierdzili ze maja wyswietlacze i tel dostane w ciagu tygodnia. Po ponad tygodniu i mailu odpowierzieli, ze wymienili lcd ale na wadliwy.-wiec wymieniaja ponownie i tel bedzie w nastepnym tyg. Mija ponad tydzien od tej odpowiedzi a jutro 2 miesiace od rozpoczecia naprawy.

Ktos jeszcze walczyl z nimi tyle czasu? Co robić? Dobijam sie do nich grzecznie i na 7 wysłanych maili odpowiadają na 1, fakt, ze grzecznie i rzeczowo, tylko ze d#pa ciągle.

AZE przechodzi modernizację:

Wkrótce nowe otwarcie

Drodzy Państwo, z nowym rokiem otwieramy nowy sklep, będzie jeszcze więcej produktów w jeszcze lepszej cenie :)

 

Super, beda mieli przez miesiac jeszcze wiekszy burdel wiec pewnie nie dostane telefonu :/

Edytowane przez rogalxxx
nowe fakty :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem telefon Redmi 4 pro w Wigilię , pomimo informacji że sklep nie pracuje w okresie międzyświątecznym to dzisiaj kurier dostarczył aparat. Faktura na mailu, telefon nówka sztuka. Od zamówienia do realizacji 4 dni robocze. Jestem pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajnik doszedł zapakowany oryginalnie przejściówka jest

Dobry gen czajnik? Warto? Z mojej strony zakupy 2 razy i za każdym razem ok, myślę że dużo zależy do jakiego pracownika trafi zamówienie, czasem jeden nieogarnięty człowiek psuje opinie całej firmy.

Wysłane z mojego MI 5s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajnik doszedł zapakowany oryginalnie przejściówka jest

Dobry gen czajnik? Warto? Z mojej strony zakupy 2 razy i za każdym razem ok, myślę że dużo zależy do jakiego pracownika trafi zamówienie, czasem jeden nieogarnięty człowiek psuje opinie całej firmy.

Wysłane z mojego MI 5s

Czajnik doszedł zapakowany oryginalnie przejściówka jest

Dobry gen czajnik? Warto? Z mojej strony zakupy 2 razy i za każdym razem ok, myślę że dużo zależy do jakiego pracownika trafi zamówienie, czasem jeden nieogarnięty człowiek psuje opinie całej firmy.

Wysłane z mojego MI 5s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisałem maila do aze.com.pl z pytaniem czy wraz z nową stroną i nowym rokiem ceny się nie zmienią - dostałem odpowiedź w ciągu kilku minut, że xiaomi redmi note 3 pro kate nie zostanie zmieniona jego cena. Okazało się, że podnieśli cene o ponad 100zł wersji note 3 kenzo a wersje kate wywalili. Kompletnie nie polecam tego sklepu, czekałem aż otworzą sklep i będę mógł zamówić telefon - zawiodłem się, ponieważ czekałem ponad tydzień aby móc go zamówić.

@Edit Dostałem rabat od sklepu na zamówiony telefon - 10%. Wytłumaczono mi, że sprawdzą czy rzeczywiście miała miejsca taka sytuacja i ewentualnie nałożą mi rabat do tego zamówienia.

Edytowane przez Vecas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisałem maila do aze.com.pl z pytaniem czy wraz z nową stroną i nowym rokiem ceny się nie zmienią - dostałem odpowiedź w ciągu kilku minut, że xiaomi redmi note 3 pro kate nie zostanie zmieniona jego cena. Okazało się, że podnieśli cene o ponad 100zł wersji note 3 kenzo a wersje kate wywalili. Kompletnie nie polecam tego sklepu, czekałem aż otworzą sklep i będę mógł zamówić telefon - zawiodłem się, ponieważ czekałem ponad tydzień aby móc go zamówić... Nigdy więcej styczności z takimi oszustami - a po opiniach jeszcze bardziej jestem przekonany, że ten sklep to jeden wielki przekręt.

Kupiłem u nich dwa telefony, kumpel również dwa. Zero problemów. Opinie innych kupujących też są dobre, zwłaszcza ostatnio (jakiś czas temu mieli wpadki). Jesteś pewien, że mówimy o tym samym sklepie?


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...