Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fredek napisał:

Jeśli nie brać pod uwagę fatalnej jakości nagrywanych rozmów i wszechobecnych reklam to w zasadzie... masz rację ;-)

Chcesz się pozbyć reklam..zainstaluj Opere Mini...ma własną blokadę, działa to w miarę dobrze, może nie tak jak dodatki xiaomi.eu, ale czasami xiaomi.eu aż za dużo blokują. W każdym razie Opera, to dobra alternatywa bez roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cointreau napisał:

Chcesz się pozbyć reklam..zainstaluj Opere Mini...ma własną blokadę, działa to w miarę dobrze, może nie tak jak dodatki xiaomi.eu, ale czasami xiaomi.eu aż za dużo blokują. W każdym razie Opera, to dobra alternatywa bez roota.

Wolę firefox-a, też ma dodatki blokujące reklamy. Ale AdAway (podobnie jak modyfikacja przez dodatki miui polska pliku hosts) blokuje nie tylko wyświetlanie reklam w przeglądarce ale eliminuje też całkiem sporo reklam w innych aplikacjach instalowanych z google play. A ja reklam nie lubię także taka zmiana mi odpowiada :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na kupnie RN3 PRO. Ale mam dylemat czy lepiej kupić wersję International (Kate) bo jednak lepiej mieć lte800 skoro mam takie nadajniki w pobliżu, czy jednak obejdę się przez te powiedzmy umowne dwa lata bez tego pasma używając wersji Kenzo, dzieki ktorej bede mial duzy wybor akcesoriow, a co najwazniejsze dostep do bootloadera i miuipolska. Co byście radzili ? Boli mnie brak roota i blokowania reklam w wersji Kate czyli na romie global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opinie, perypetie ze sklepem czy istnieje jakaś alternatywa dla niego? Wysyłka za pobraniem daje szybką realizacją, a reklamacje realizują i nie są wymieniane na refuby. Skłaniam się do zakupu RN3Pro Kate czy jednak odradzacie. Zaznaczam, że ten zakup chce zrealizować w Polsce.

Prośba do osób z RN3Pro Kate i Kenzo aby sprawdziły w aida64 producenta wyświetlacza jak w temacie

 

Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, acocieto napisał:

Czytając opinie, perypetie ze sklepem czy istnieje jakaś alternatywa dla niego? Wysyłka za pobraniem daje szybką realizacją, a reklamacje realizują i nie są wymieniane na refuby. Skłaniam się do zakupu RN3Pro Kate czy jednak odradzacie. Zaznaczam, że ten zakup chce zrealizować w Polsce.

Prośba do osób z RN3Pro Kate i Kenzo aby sprawdziły w aida64 producenta wyświetlacza jak w temacie

 

A dlaczego koniecznie w Polsce? ibuygou ma serwis we wrocławiu a dostawa kurierem to 2-3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest o ibg itp, ale nie maja już wersji szarej, bo podobno xiaomi kończy produkcje RN3Pro, do tego nie maja Kate i cenowo też jakoś nie powala. Podobnie jak w AZE, a ostatnim czasie USD podrożał. Tak gwarancja we wrocku, ale dla tego jedynego argumentu nie będę ściągał od Mirków.

Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na kupnie RN3 PRO. Ale mam dylemat czy lepiej kupić wersję International (Kate) bo jednak lepiej mieć lte800 skoro mam takie nadajniki w pobliżu, czy jednak obejdę się przez te powiedzmy umowne dwa lata bez tego pasma używając wersji Kenzo, dzieki ktorej bede mial duzy wybor akcesoriow, a co najwazniejsze dostep do bootloadera i miuipolska. Co byście radzili ? Boli mnie brak roota i blokowania reklam w wersji Kate czyli na romie global

No ale oprócz tych nadajników lte800 masz też lte1800? Bo jak masz tylko te pierwsze to bierz kate.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2016 o 21:45, Koralina napisał:

JEST telefon!! Wygląda, że wszystko jest z nim ok! :) Ale nie wiem czy poleciłabym komuś ten sklep!

A widzisz, mówiłem Ci że wierzę :D

27 minut temu, tpawel napisał:

Jak masz 1800 to bralbym Kenzo,chociazby z powodu akcesoriów

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Czy tylko ja czegoś nie rozumie, czego ludzie się rzucają na coś co jest jeszcze tak nie dostępne lub ograniczone ?. Kiedyś ludzie popadli w paranoje i kupowali LCD "Full HD" a nie było żadnego kanału w takim formacie dopiero po czasie pojawiły się "HD" (720) Ileż było narzekania że w standardowej TV widzą kwadraty :D , od jakiegoś czasu widać to samo w formacie 4K ,gdzie stacji można policzyć na palcach jednej ręki. No i teraz znowu te LTE B20 z zasięgiem na 10% w skali kraju, ja rozumie że każdy chce mieć telefon na kilka lat i uważa że jak nie dziś to za rok skorzysta z tego pasma. Ale to tak dynamicznie się zmienia że albo kupujemy nowy smartfon bo stary się znudził, lub padła "niewymienna bateria" ,nie daj boże upadł telefon i uszkodzony dotyk, oraz uszkodziliśmy soft bo chcieliśmy zainstalować sobie jakąś aplikacje przez Twrp. Smartfon to jest urządzenie najczęściej używane i narażone na wiele uszkodzeń, bo w porównaniu do Noki 3310 nie wyjmujemy jej tylko do dzwonienia i pogrania w wężyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop ale mijasz się z prawdą. Na dzień dzisiejszy, oprócz Play gdyby nie lte800, LTE nie miałoby ponad 20% ludzi. Ja mam w domu lte1800, w pracy też,ale po drodze do roboty zasięg LTE mi miejscami ginie bo nie mam lte800. Dojazd do pracy i z pracy to dwie godziny, które spędzam wlepiając się w tel. Niestety książki mnie usypiają :) Dla mnie to już dziś jest ważna częstotliwość i płacze nad jej brakiem w większości xiaomi. Jak ktoś zadka nie rusza z miasta to obędzie się bez,ale nawet na Ursynowie są miejsca gdzie tylko lte800 zapewnia w miarę szybkiego neta bo nie da się na każdym bloku eNodeB postawić a 1800 ginie między scianami

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aplikacji CPU X wyświetla 27-05-2016 jako datę produkcji ,wgrany miu polska z maja folder utworzony 11-10 ,wyświetlacz ofoliowany bez pęcherzyków powietrza .Opis mojego zgłoszenia 

Telefon potrzebuje ponad 8 godz. ładowania ale większym problemem jest brak ładowania podczas wyłączonego telefonu
 na ładowarce sieciowej z komputera na usb jet ok.Dodatkowo przy połączeniach z komputerem usb 3 nie ma kontaktu z tel.
pobierze foldery nie zawsze wszystkie które i tak są puste. Ostatnią i najgorszą rzeczą jest uszkodzony wyświetlacz
 w dolnej części błąd wyświetlania.(pozioma linia na 1cm oddołu wyświetlacza)

Edytowane przez 65ben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest to mój pierwszy post, więc się przywitam: Cześć wszystkim! :) Postanowiłem się, że zaryzykuje i zmienie całkowicie system, zaufam całkowicie nieznanej mi firmie, ale widzę, że dużo osób chwali. so, why not?

Teraz mam pytanie. 
Jak to wygląda z nimi kontakt? Bo na stronie nie maja nr telefonu, tylko sam mail? Napisałem już chyba z i zero odzewu. 

Rozumiem, że teraz to jest sklep aze.com.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mialem chyba nieszczescie wydac pieniadze u amatorow (cwaniaczkow?) pt. aze.com.pl:

- kontakt znikomy i glownie jednostronny

- wg.mnie mylacy i bledny opis przedmiotow na stronie ->stad moje niewlasciwe zamowienie

-niemoznosc kontaktu wymusza bledna realizacje zamowienia, bez mozliwosci wyjasnienia szczegolow przed zrealizowaniem = czyli sklep typu: 'mamy was w d*pie chociaz dobrze ,ze wydaliscie u nas kaske'

Czy ktos zna telefon do tej niby-firmy?

 

PS. Az mi szkoda ,ze taka sytuacja moim, rodzinnym miescie..((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...