Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon zamówiony 07.09 wieczorem, wpłata zaraz następnego dnia wcześnie rano, także u nich powinno być tego samego dnia lub najpóźniej na drugi dzień do południa. Potwierdzenie o otrzymaniu przelewu dostałam dopiero 13.09, a o zrealizowaniu zamówienia 15.09. Do dzisiaj zero kontaktu, próbowałam dzwonić ale mają telefon wyłączony, maila napisałam dzisiaj i zobaczymy.  Ale k**wa nigdy więcej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem 15.09, płatność PayU poprzez kartę kredytową. Wiadomość o zrealizowaniu dotarła 19.09 z rana, a wieczorem od InPostu o nadaniu przesyłki. 20.09 odebrałem z paczkomatu. Telefon bez zastrzeżeń, jedyne co to kiepskiej jakości przejściówka od ładowarki. To mój pierwszy zakup w tym sklepie i zakładam, że nie ostani, po prostu nie mam się do czego przyczepić.

4 godziny temu, cyfral128 napisał:

Telefon zamówiony 07.09 wieczorem, wpłata zaraz następnego dnia wcześnie rano, także u nich powinno być tego samego dnia lub najpóźniej na drugi dzień do południa. Potwierdzenie o otrzymaniu przelewu dostałam dopiero 13.09, a o zrealizowaniu zamówienia 15.09. Do dzisiaj zero kontaktu, próbowałam dzwonić ale mają telefon wyłączony, maila napisałam dzisiaj i zobaczymy.  Ale k**wa nigdy więcej... 

Kolega chyba za bardzo panikuje. Od informacji o zrealizowaniu minęły ledwo 3 dni a już panikujesz. 

 

Generalnie jestem strasznie zdziwiony tymi wszystkimi negatywami. Nie zaprzeczam, że obsługa jest taka jak byc powinna, nie miałem okazji się o tym przekonać. Jak ktoś się boi to polecam płatność kartą kredytową. W razie problemów można wnioskować o chargeback z banku, a oni niech się dalej między sobą szarpią. I nie będzie trzeba pisać jakiś absurdalnych reklamacji do PayU  że nam towar nie dotarł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klc koleżanka się denerwuje bo nie 3 a 4 dni licząc z tym w którym przyszedł mail z potwierdzeniem (przyszedł rano). Pieniądze wpłaciłam normalnie w kasie banku w którym pracuje, także mam pewność, że był u nich jeszcze tego samego dnia. O przyjęciu pieniędzy na konto poinformowali mnie też 3 dni po terminie..  W sumie od dnia wpłaty pieniędzy do nich mija 8 dni roboczych. Plus, dziewczyna wyżej pisze, że złożyła identyczne zamówienie tydzień później niż ja i przesyłka juz do niej idzie. Także tak, trochę się denerwuje.

 

Wszystko byłoby dobrze, gdyby chociaż wysłali maila z informacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, [email protected] napisał:
8 godzin temu, xan napisał:

Kto brał Note 3 pro czy jest wgrany normalnie język polski i da się zauktaloozowac do najnowszego systemu? Kto też zamawiał słuchawki hybryd Iron dual jak grają?

Ja zamawiałem słuchawki Hybrid Iron Dual Drivers. Napiszę jak się sprawują jak je jutro dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xan napisał:

Był kurier. Telefon zapakowany fabrycznie z folią. Wszystko sprawne. Teraz trzeba wziąć się za czytanie jak wgrać PL i google play oraz jak przenieść dane aplikacji z SGS4. :)

Język polski wraz z Google play powinny być już wgrane, przynajmniej u mnie tak było ;)

8 godzin temu, cyfral128 napisał:

Telefon zamówiony 07.09 wieczorem, wpłata zaraz następnego dnia wcześnie rano, także u nich powinno być tego samego dnia lub najpóźniej na drugi dzień do południa. Potwierdzenie o otrzymaniu przelewu dostałam dopiero 13.09, a o zrealizowaniu zamówienia 15.09. Do dzisiaj zero kontaktu, próbowałam dzwonić ale mają telefon wyłączony, maila napisałam dzisiaj i zobaczymy.  Ale k**wa nigdy więcej... 

Jeśli jest tyle negatywów to poco zamawiać płacąc przelewem i użalać się nad sobą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dorzucę kamyczek od siebie
zamówiłem xiaomi redmi 3s, szkło ochronne i case ipaky 7.09 za pobraniem, 9.09 kurier przywiózł mi telefon, wszystko gra. po przestudiowaniu tego wątku doszedłęm do wniosku, ze jedynym rozsądnym sposobem jest zamówienie towaru za pobraniem, po co się denerwować, ze kasa wpłacona, a zamówienie nie jest realizowane.
ja osobiście jestem zadowolony                                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bartzet napisał:

witam, dorzucę kamyczek od siebie
zamówiłem xiaomi redmi 3s, szkło ochronne i case ipaky 7.09 za pobraniem, 9.09 kurier przywiózł mi telefon, wszystko gra. po przestudiowaniu tego wątku doszedłęm do wniosku, ze jedynym rozsądnym sposobem jest zamówienie towaru za pobraniem, po co się denerwować, ze kasa wpłacona, a zamówienie nie jest realizowane.
ja osobiście jestem zadowolony                                

Jedynym rozsądnym sposobem to jest tam nie kupować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Auraya napisał:

21.09 paczka dotarła. Wszytko oryginalne, przejściówka jest ale i tak do wyrzucenia ze względu na jakość. Stable Global z językiem polskim.

Czemu słaba jakość? Skąd będziesz brał lepszą?

P.S. czy dawanie przejściówki nie jest przypadkiem obowiązkiem sprzedającego? Ja nie dostałem przejściówki żadnej na nasze gniazdka. 

21 godzin temu, Użytkownik RN3P napisał:

Język polski wraz z Google play powinny być już wgrane, przynajmniej u mnie tak było ;)

Jeśli jest tyle negatywów to poco zamawiać płacąc przelewem i użalać się nad sobą? 

U mnie był nierozpakowany chiński egzemplarz i polskiego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xan napisał:

Czemu słaba jakość? Skąd będziesz brał lepszą?

P.S. czy dawanie przejściówki nie jest przypadkiem obowiązkiem sprzedającego? Ja nie dostałem przejściówki żadnej na nasze gniazdka. 

Nie będę kupować bo mam już ładowarkę z QC 3.0 więc tej od Xiaomi nie potrzebuje. To, że jest słabej jakości widać już wizualnie po prostu. Poszperaj na jakimś allegro albo alieexpress. Nie wiem czy sklepy stacjonarne oferują takie przejściówki. Powinna być, bo xiaomi.com.pl ma napisane, że jest załączona w kopercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2016 o 17:21, Xanth napisał:

Ja jeszcze czekam. Zamówiłem Mi Max w poniedziałek, Wczoraj dostałem fakturę, a dzisiaj informację z InPostu o wygenerowaniu etykiety. Zobaczymy, co dalej ;)

Dostałem w poniedziałek. W kopercie pudełko, kupon i przejściówka. Dzisiaj odblokowałem bootloader i wrzuciłem MIUI.eu.

Nie mam zastrzeżeń ;)

 

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze lepiej zamawiać za pobraniem ze sklepów-krzaków...

Wychodząc z tego założenia swój telefon miałem na drugi dzień od zamówienia...

(rofl)

Po co sobie szarpać nerwy za 20pln?

Edytowane przez zipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, xan napisał:

Przy Redmi Pro tego nie napisali.

Nie mam pojęcia czy mają obowiązek dostarczyć, jak nie napisali to nawet nie możesz się przyczepić że jej nie było. Tak czy siak dużo nie straciłeś. Lepiej kupić lepszej jakości przejściówkę tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem o tym jednym wielkim nieporozumieniu jakim jest ten sklep.

Reklamacja telefonu uznana  (oczywiscie bez żadnego kontaktu, informacji.. nic) wymienili niby na nowy ale jako że mi4 3/16gb juz nie ma to wysłali mi4 2gb ram licząc chyba że oleje sprawę i dam im spokój.

Odesłałem im na drugi dzień telefon z żądaniem zwrotu gotówki. 14 ustawowych dni cisza. potem po mailu z postraszeniem policją nagle odpisali!! (szok)

Oczywiście zdziwienie o jaką reklamacje chodzi itp. wszystko wytłumaczyłem, i tu kolejny mail od nich posądzający mnie o kradzież UWAGA instrukcji obsługi i drucika do wyciągania tacki.. A teraz najlepsze: wartość tego to 150zł! 

Nie mam już siły ale im nie odpuszczę.

Dla świętego spokoju.. ma ktoś może do odsprzedania tą instrukcję i drucik..??

NIE KUPUJCIE TAM. Jak komuś zależy na rękojmi którą daje nam polskie prawo to lepiej dołożyć i kupić gdzie indziej a jak na cenie to dlaczego nie z Chin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2016 o 00:08, zipp napisał:

Chyba zawsze lepiej zamawiać za pobraniem ze sklepów-krzaków...

Wychodząc z tego założenia swój telefon miałem na drugi dzień od zamówienia...

(rofl)

Po co sobie szarpać nerwy za 20pln?

Sądzę że tu bardziej chodzi o polską gwarancję. Wielu z nas potrafi kupić coś z chin ale ja dopłaciłem parę groszy dla gwarancji realizowanej w Polsce ale po przebojach z tym sklepem mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie mi reklamować u nich telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

nie, ja kupiłem by mieć szybko, a nie czekać 3-5tyg na dostawę z chin :-) i jeszcze dostać dopłatę vat'u z UC

Jeśli chodzi o gwarancję to ile telefonów reklamowałeś w swoim życiu?

Ja ani jednego, a nr. komórkowy mam od 16lat i trochę już telefonów miałem...

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xan napisał:

Sądzę że tu bardziej chodzi o polską gwarancję. Wielu z nas potrafi kupić coś z chin ale ja dopłaciłem parę groszy dla gwarancji realizowanej w Polsce ale po przebojach z tym sklepem mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie mi reklamować u nich telefonu.

Dużo się tu piszę że kupując na Ibuygou i dopłacając 5$ masz dwa lata gwarancji realizowanej w Polsce u Acida  i uważam że ta gwarancja jest pewniejsza od Chińczyków jak od tych przekrętów :D. Jeżeli nawet kiedyś Acid pisał że zdarza mu się wymieniać na nie oryginalnych częściach ale bardzo dobrych zamiennikach, to ciekawe na jakich częściach oni pracują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem telefon w środę 21.09 o godzinie 19:32 od razu otrzymałem automatycznego maila potwierdzającego złożenie zamówienia dziś 23.09 o godzinie 8:02 otrzymałem dwa maile jeden potwierdzający zrealizowanie zamówienia oraz drugi z fakturą. Teraz czekam na maila od DPD jak do tej pory nie mogę narzekać na kontakt ze sklepem.

Dostalem wlasnie maila od DPD. Przesylka dojdzie prawdopodobnie w poniedzialek napisze czy wszystko w pozadku.

Edytowane przez orlicki12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego sklepu zamawiałem powerbank xiaomi 20 000 - doszedł na drugi dzień - i zamówienie realizowałem przelewem. Teraz będę zamawiał telefon - tym razem za pobraniem i powerbank *ukradli mi w pociągu* ;/ I pytanie, czy ktoś ma na zbyciu kupon do owego sklepu? *nawet te 5% przy zakupie 2 telefonów to będzie sporo*. Chociaż wciąż czekam na global wersję xiaomi redmi note 4, jeśli nie będzie w najbliższym czasie (kilka tygodni max) to redmi note 3 pro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...