Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, rafixwpt napisał:

"zrealizowane" znaczy dla nich "okej, zamówiłeś u nas telefon, zanotowaliśmy sobie, ale nie wiemy kiedy wyślemy, czekaj na info od kuriera"

Mylisz a przynajmniej w moim przypadku status na zrealizowano zmienił się o 9 w piątek, jednocześnie po 17 mail od inpostu w którym info :

Przygotowana do nadania 02.09.2016, 09:03

Nadawca wygenerował etykietę, która umożliwi mu wysłanie przesyłki.

Co świadczy o tym, że zmiana oznacza nadanie kurierowi. O 17 dotarła na Wrocław, o 0:15 wyjechała, o 4:30 dotarła do Łodzi.
Albo dziś jeśli Łódzki inpost pracuje będzie w paczkomacie, ewentualnie poniedziałek.

 

 

Edytowane przez busted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, busted napisał:

Mylisz a przynajmniej w moim przypadku status na zrealizowano zmienił się o 9 w piątek, jednocześnie po 17 mail od inpostu w którym info :

Przygotowana do nadania 02.09.2016, 09:03

Nadawca wygenerował etykietę, która umożliwi mu wysłanie przesyłki.

Co świadczy o tym, że zmiana oznacza nadanie kurierowi. O 17 dotarła na Wrocław, o 0:15 wyjechała, o 4:30 dotarła do Łodzi.
Albo dziś jeśli Łódzki inpost pracuje będzie w paczkomacie, ewentualnie poniedziałek.

 

 

Niestety, Ty się tu mylisz, jak byś przeczytał cały ten wątek wiedział byś, że "zrealizowane" w tym sklepie nie znaczy "wysłane". Niektórzy nawet tydzień czekają na info od kuriera. To komu kiedy zostanie nadana przesyłka zależy tylko i wyłącznie od szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luksusq napisał:

czesc, czy sklep wystawia fvat 23% ?

Dodatkoto chcialem zapytac czym rozni sie telefon z tego sklepu za 849 od tego z allegro ?
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-snapd-650-fv23-kolory-i6459788920.html

pozdrawiam

Różni się ceną i tym ze na xiaomi.com.pl poczekasz sobie tydzien albo miesiąc albo wcale nie dostaniesz. A w takim allegro wysyłka z polski to w 24h ci wyślą (ja jak zamówiłem 30 to 31 wysłali i 1 juz mialem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafixwpt napisał:

Niestety, Ty się tu mylisz, jak byś przeczytał cały ten wątek wiedział byś, że "zrealizowane" w tym sklepie nie znaczy "wysłane". Niektórzy nawet tydzień czekają na info od kuriera. To komu kiedy zostanie nadana przesyłka zależy tylko i wyłącznie od szczęścia

A czytasz co napisałem ? Napisałem "a przynajmniej w moim przypadku" a po tym opisując Ci sytuację z tego tygodnia jak wygląda wysyłka, każesz mi się odwoływać do wątków sprzed dłuższego czasu, po co ? Skoro masz opisane w moich dwóch postach jak wygląda sprawa zamówienia z 29.08.2016,  jest wykonane w 5 dni roboczych. Przyszłoby pewnie na paczkomat dziś ale Inpost w Łodzi ma wolne w sobotę. Opisuję Ci rzetelnie sytuację dotyczącą mojego zamówienia, zmiana statusu o 9 i inpost pisze mi maila, że nadano. Może sklep miał przejściowe problemy ? Może zmienił sposób działania ? Może zatrudnił dodatkowego pracownika ? Nie wiem, wiem natomiast, że do tej chwili wywiązuje się z umowy bez żadnych zarzutów.
I do @luksusq tak sklep wystawił mi fakturę VAT którą dostałem na maila.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kapiS napisał:

Różni się ceną i tym ze na xiaomi.com.pl poczekasz sobie tydzien albo miesiąc albo wcale nie dostaniesz. A w takim allegro wysyłka z polski to w 24h ci wyślą (ja jak zamówiłem 30 to 31 wysłali i 1 juz mialem) 

Teraz na xiaomi.com.pl wywiązują sie z umowy i telefon dochodzi w ciagu 5 dni roboczych, juz kilku moich znajomych to potwierdzilo + osoby z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś może, że regulamin uległ zmianie? Teraz już nie jest to firma Satnet, tylko AZE (REGON i NIP nadal te same, więc nazwa firmy uległa zmianie). Ponadto z tego co pamiętam w regulaminie była mowa o terminie realizacji do 5 dni roboczych, teraz jest mowa o 3 dniach.
 

Cytat

1. Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 3 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku możliwości dotrzymania w/w terminu Klient będzie informowany przez pracownika AZE o fakcie związanym z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia oraz o proponowanym terminie dostawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, worn napisał:

Zauważył ktoś może, że regulamin uległ zmianie? Teraz już nie jest to firma Satnet, tylko AZE (REGON i NIP nadal te same, więc nazwa firmy uległa zmianie). Ponadto z tego co pamiętam w regulaminie była mowa o terminie realizacji do 5 dni roboczych, teraz jest mowa o 3 dniach.
 

 

Może się biorą za siebie, ogarnęli opóźnienia i już się wyrabiają w 24-72h. Powinniśmy się raczej cieszyć, niech jeszcze poprawią kontakt i będą zasługiwać na polecenie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, worn napisał:

Też pierwsze co mi przyszło na myśl, to właśnie chęć poprawy. Może właśnie dlatego zmieniają nazwę, bo Satnet nie kojarzy się już raczej zbyt dobrze. :P Oby tak właśnie było.

Jeszcze niech zmienią ten nieszczęsny dopisek na mailach i dokumentach "by Królik24" bo jest on dużo gorzej odbierany, niż samo "SatNet" :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, worn napisał:

Jak dobrze rozumiem, to jest ich pierwsza nazwa, która została potem zmieniona na SatNet?

Bo jeśli tak, to kolejna zmiana nazwy raczej wiele nie zmieni w ich podejściu.

Królik24 to ich główna nazwa, którą zasłonili nazwą SatNet na allegro, ale... oba biznesy średnio wypaliły, zrobiło się ciepło koło zada i postawili "xiaomi.com.pl" i tutaj, start tragiczny, teraz się prostują...

 

32 minuty temu, rabo napisał:

Witam, zamawiał ktoś z tego sklepu Xiaomi Mi5? Chciałbym u nich zamówić ten telefon. Czy wgrany jest tam już język polski? Oraz jaką wersję Miui posiada bo czytałem, że te najnowsze strasznie zżerają baterię.

Ja zamówiłem i czekam. Co to ma za znaczenie? Jak przyjdzie i tak wgrasz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rabo napisał:

Witam, zamawiał ktoś z tego sklepu Xiaomi Mi5? Chciałbym u nich zamówić ten telefon. Czy wgrany jest tam już język polski? Oraz jaką wersję Miui posiada bo czytałem, że te najnowsze strasznie zżerają baterię.

Ja zamowilem mi5 32gb we wtorek wieczorem a w piątek miałem go u siebie. Telefon miał wgrane miui7 global z językiem polskim. Odblokowałem go i wygrałem miui8 od xiaomi.eu. Na tej wersji działa płynniej niż na oryginalnej. Niestety do telefonu nie dołączono przejściówki na ładowarkę. Za telefon płaciłem przy podbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w poniedziałek 29.08 wraz z telefonem i wszystko działa tak jak powinno

 

To super, bo przy tej cenie co jest u nich to nie opłaca mi się zamawiać z Chin drugiej i czekać na towar ok. miesiąca. Mam tylko nadzieję, że mają opaski na stanie i przesyłka szybko dotrze mimo ogólnie złych opinii o sklepie.

Wysłane z Redmi 3 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę niektórym ludziom.

Ja zamówiłem na tej stronie Xiaomi mi5 32 gb za pobraniem kurierem dpd dnia 29.08.2016 o godzinie 12:29 , dziś jest 05.09.2016. Dostałem tylko mail ,że zamówienie zostało zrealizowane i od tamtej pory ani widu ani słuchu. Chyba się nie doczekam na ten telefon...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, defqon1 napisał:

Nie polecam tego sklepu. W zeszły wtorek zamówiłem ekran do xiaomi mi4. Wpłata była zaksięgowana we wtorek. Do dzisiaj towar nie został wysłany, na emaile nie odpowiadają. Dostałem w czwartek tylko automatyczny email, że otrzymali wpłatę na konto. 

Licz 5 dni od dnia zaksięgowania wpłaty.

 

37 minut temu, Kacperovvsky napisał:

Zazdroszczę niektórym ludziom.

Ja zamówiłem na tej stronie Xiaomi mi5 32 gb za pobraniem kurierem dpd dnia 29.08.2016 o godzinie 12:29 , dziś jest 05.09.2016. Dostałem tylko mail ,że zamówienie zostało zrealizowane i od tamtej pory ani widu ani słuchu. Chyba się nie doczekam na ten telefon...

Dzień się jeszcze nie skończył :). Trzeba być dobrej myśli, ja właśnie dostałem mail, że zrealizowane, ale sie nie napalam, że wysyłka będzie przed środą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nezumi napisał:

 

Dzień się jeszcze nie skończył :). Trzeba być dobrej myśli, ja właśnie dostałem mail, że zrealizowane, ale sie nie napalam, że wysyłka będzie przed środą xD

Już im napisałem maila ,że rezygnuje bo czekałem zbyt długo i dziękuje serdecznie i proszę o nie wysyłanie telefonu. Zamówiłem z technosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

Nic. Wróci do nadawcy, tylko powiedz to kurierowi, aby biedak nie jeździł potem przez 3 kolejne dni i nie próbował dostarczać :P.

Ale nie nałożą na mnie żadnej kary za to ,że nie przyjąłem ani nic? 

Bo kurde czekałem już tydzień , wolałem zamówić z tego technosa i mieć święty spokój. 

Nie mam telefonu a jest mi potrzebny , inaczej bym na to patrzył gdybym miał telefon ale bym zmieniał , to mógłbym jeszcze poczekać. 

Orientujesz się ile się czeka na odblokowanie telefonu żeby wgrać rom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kacperovvsky napisał:

Ale nie nałożą na mnie żadnej kary za to ,że nie przyjąłem ani nic? 

Bo kurde czekałem już tydzień , wolałem zamówić z tego technosa i mieć święty spokój. 

Nie mam telefonu a jest mi potrzebny , inaczej bym na to patrzył gdybym miał telefon ale bym zmieniał , to mógłbym jeszcze poczekać. 

Orientujesz się ile się czeka na odblokowanie telefonu żeby wgrać rom?

Ja czekałem około 4 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kacperovvsky napisał:

Ale nie nałożą na mnie żadnej kary za to ,że nie przyjąłem ani nic? 

Bo kurde czekałem już tydzień , wolałem zamówić z tego technosa i mieć święty spokój. 

Nie mam telefonu a jest mi potrzebny , inaczej bym na to patrzył gdybym miał telefon ale bym zmieniał , to mógłbym jeszcze poczekać. 

Orientujesz się ile się czeka na odblokowanie telefonu żeby wgrać rom?

kary nie ma, ale "za długo czekałem" nie jest tutaj odpowiednim argumentem, wyraziłeś zgodę na regulamin sklepu. w którym jest, że paczki wysyłają do 5dni roboczych, dziś powinni tą paczkę wysłać. Odblokowanie trwa ~2dni. Załóż sobie konto Xiaomi i wyślij prośbę o unlock, dostaniesz ją zanim dostaniesz telefon :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

kary nie ma, ale "za długo czekałem" nie jest tutaj odpowiednim argumentem, wyraziłeś zgodę na regulamin sklepu. w którym jest, że paczki wysyłają do 5dni roboczych, dziś powinni tą paczkę wysłać. Odblokowanie trwa ~2dni. Załóż sobie konto Xiaomi i wyślij prośbę o unlock, dostaniesz ją zanim dostaniesz telefon :P.

no dobra ale 5 dni minęło potwierdzenie było o 12:29 a pozatym nie zapowiada się żeby to dzisiaj wysłali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 31.08 wieczorem Redmi Note 3 Pro 3/32 GB więc teoretycznie według regulaminu powinni się wyrobić do 15 w środę z wysyłką, więc cierpliwie czekam i się nie napalam. Dzisiaj dostałem maila, że zamówienie zostało zrealizowane i teraz czekam na informacje od InPostu.

Za zamówienie płaciłem przelewem przez PayU i jeszcze 31.08 dostałem informację, że zamówienie zostało opłacone.

Nie dostałem co prawda faktury na maila tak jak jest to zapisane w ich regulaminie, ale nie martwi mnie to, bo przy zamówieniu założyłem u nich konto i teraz przy zleceniu jest opcja pobrania faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...