Skocz do zawartości

aze.com.pl - opinie o sklepie


Setous

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Polak napisał:

Chciałem z tej strony kupić, ale ciężko na ibuygou.com byłoby chyba z gwarancją w razie czego...

Jezu, ludzie...!

Macie całe forum (nawet jeśli trafiliście tylko na ten wątek przez wyszukiwarkę w Guglu, to naprawdę tak ciężko zauważyć, że jest trochę więcej niż tylko ten jeden temat?) poświęcone używaniu telefonów Xiaomi w Polsce. Od wyboru modelu, przez zakup, konfigurację, użytkowanie, serwis, aż po złomowanie/sprzedaż. Normalnie za rączkę się was (nas) prowadzi. Ale to trzeba mieć jakiś kurs czytania ze zrozumieniem chyba zaliczony, od dawna mówię, że ta nowa matura to tylko ludzi ogłupia... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem telefon Redmi 3 Note Pro w tym sklepie, czekałem 2 dni i odebrałem z paczkomatu. Faktura na maila przyszła także spoko. Telefon działa i jest nowy. Wgrany soft to global stable. Jestem zadowolony bo telefon jest świetny. Dwa dni pożniej zamowiłem oryginalne szklo Xiaomi i etui. Też przyszło wszystko po 2 dniach. Pasują idealnie. Telefon jeszcze lepiej wyglada teraz. Jak za taka cene nie ma nic lepszego.. Dobrze, ze opinie tego sklepu czytalem po fakcie bo bym sie pewnie mocno zastanawiał. Mi się udało bez problemu, widać mam szczęscie. Może maja tyle zamowien że nie daja rady? Fakt, kontak mailowy leży... Jak z reklamacjami? Nie wiem, nie myslę teraz o tym. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja także zrobiłem u nich zakupy - a do tego kupiłem aż 2 telefony (dla mnie Mi4S, dla córki Mi4C). Zamówienie złożyłem 18.08 i dość nieopatrznie zapłaciłem od razu z góry za oba telefony. Tak jak piszecie, dostałem informację, że transakcja jest w realizacji (dokładnie to, że oczekują na wpłatę)  i ..... cisza.
Ponieważ zapłaciłem w czwartek wieczorem, to sądziłem po prostu, że nie otrzymali jeszcze kasy z banku. Na poważnie zacząłem się denerwować w poniedziałek, gdy nic się nie zmieniało, a z nimi nie było żadnego kontaktu. Wtedy też dopiero zacząłem szukać opinii o tym sklepie (wiem, wiem, zachowałem się jak idiota).

We wtorek napisałem do nich maila, że żądam zwrotu pieniędzy inaczej udam się na policję. Do piątku wysłałem jeszcze kilka tego typu wiadomości i kiedy podrukowałem sobie wszystkie dokumenty w celu zgłoszenia sprawy odpowiednim organom.... w czwartek zmienił się status zamówienia (w realizacji, a chwilę potem jako zakończone), a w piątek przyjechał kurier z telefonami.

Nie wiem, czy w mojej sprawie zadziałały tak te maile, czy też po prostu prowadzą taką dziwną politykę (żadnego kontaktu, żadnej informacji), niemniej jednak zamówiony towar otrzymałem - mimo, że od zamówienia i zapłaty minął w sumie ponad tydzień.

Cóż, nie mam jednoznacznej oceny tego sklepu. Ja osobiście otrzymałem to, za co zapłaciłem, ale nerwówki było przez te 8 dni co nie miara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jarek-73 napisał:

Witam.
Ja także zrobiłem u nich zakupy - a do tego kupiłem aż 2 telefony (dla mnie Mi4S, dla córki Mi4C). Zamówienie złożyłem 18.08 i dość nieopatrznie zapłaciłem od razu z góry za oba telefony. Tak jak piszecie, dostałem informację, że transakcja jest w realizacji (dokładnie to, że oczekują na wpłatę)  i ..... cisza.
Ponieważ zapłaciłem w czwartek wieczorem, to sądziłem po prostu, że nie otrzymali jeszcze kasy z banku. Na poważnie zacząłem się denerwować w poniedziałek, gdy nic się nie zmieniało, a z nimi nie było żadnego kontaktu. Wtedy też dopiero zacząłem szukać opinii o tym sklepie (wiem, wiem, zachowałem się jak idiota).

We wtorek napisałem do nich maila, że żądam zwrotu pieniędzy inaczej udam się na policję. Do piątku wysłałem jeszcze kilka tego typu wiadomości i kiedy podrukowałem sobie wszystkie dokumenty w celu zgłoszenia sprawy odpowiednim organom.... w czwartek zmienił się status zamówienia (w realizacji, a chwilę potem jako zakończone), a w piątek przyjechał kurier z telefonami.

Nie wiem, czy w mojej sprawie zadziałały tak te maile, czy też po prostu prowadzą taką dziwną politykę (żadnego kontaktu, żadnej informacji), niemniej jednak zamówiony towar otrzymałem - mimo, że od zamówienia i zapłaty minął w sumie ponad tydzień.

Cóż, nie mam jednoznacznej oceny tego sklepu. Ja osobiście otrzymałem to, za co zapłaciłem, ale nerwówki było przez te 8 dni co nie miara.

Czytałeś ich regulamin w ogóle ? Mają napisane w nim, że czas realizacji to 5 dni roboczych i realizują dopiero po wpłacie na konto.  Zamówiłeś w czwartek wieczorem to kasę dostali na konto w piątek. Ty telefon otrzymałeś w kolejny piątek więc w regulaminowym terminie 5 dni roboczych. 

Nie ma to jak nie przeczytać regulaminu a potem spamować wiadomościami. Jeśli każdy ich klient tak się zachowuje to nie dziwię się, że tyle trzeba czekać na odpowiedz.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Owszem przeczytałem regulamin. Jak piszesz pieniądze dostali w piątek, do środy jednak cały czas na moim profilu w ich sklepie była informacja, że oczekują na wpłatę (wysyłałem bezpośrednio z banku, a nie przez pośredników). Ponadto znalazłem potem wiele negatywnych opinii o sklepie. Gdy dodałem do tego brak jakiegokolwiek kontaktu (żadnej odpowiedzi na zapytanie mailem, telefon wyłączony) to zacząłem obawiać się, że niemal 2 tys poszły.....

Tak jak napisałem powyżej - ostatecznie zamówione telefony dotarły do mnie. Dziwi mnie jedynie takie podejście do klienta. W swojej firmie, gdzie także zajmujemy się m.in. sprzedażą internetową, każdy klient otrzymuje odpowiedź na swoje zapytanie. Osobiście uważam, że wizerunek tej firmy traci na takim podejściu (o czym zresztą można przeczytać na forach), ale cóż.... nie moja firma.

Koniec końców, dostałem to co zamówiłem, a więc ostatecznie mogę ich polecić... należy tylko nie panikować w przypadku braku jakiegokolwiek kontaktu z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nawet w sumie ciężko mówić, że mieli kłopot z wysyłką - właściwie telefony przyszły +/- na czas. Największe zastrzeżenia mam do braku jakiegokolwiek kontaktu, a to, że przez te 8 dni jedyny telefon wskazany do kontaktu był stale wyłączony zaniepokoiło mnie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i zastanawiam się na kupnem Xiaomi Redmi 3 Pro. Czytam te wszystkie komentarze i mieszane mam uczucia. Teraz pytanie do was czy polecacie kupować jeśli tak to przelewem czy za pobraniem ? A i jeszcze jedno pytanie może ktoś wie który lepszy telefon Xiaomi Redmi 3 Pro  czy Redmi 3S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Seblion napisał:

Jestem tu nowy i zastanawiam się na kupnem Xiaomi Redmi 3 Pro. Czytam te wszystkie komentarze i mieszane mam uczucia. Teraz pytanie do was czy polecacie kupować jeśli tak to przelewem czy za pobraniem ? A i jeszcze jedno pytanie może ktoś wie który lepszy telefon Xiaomi Redmi 3 Pro  czy Redmi 3S ?

Czy polecam kupować? Stanowcze tak, mojemu tacie kupiłem Redmi 3 Pro jakiś czas temu, strasznie jest zadowolony. Czy polecam z tego sklepu? Stanowcze nie, kup sobie z chin poprzez ibuygou.com, raz ze taniej, dwa ze unikniesz niepotrzebnych nerwow. xiaomi.com.pl to loteria, jednemu załatwią szybko, inny jak ja czeka ponad 2 tygodnie bez znaku życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafixwpt napisał:

Czy polecam kupować? Stanowcze tak, mojemu tacie kupiłem Redmi 3 Pro jakiś czas temu, strasznie jest zadowolony. Czy polecam z tego sklepu? Stanowcze nie, kup sobie z chin poprzez ibuygou.com, raz ze taniej, dwa ze unikniesz niepotrzebnych nerwow. xiaomi.com.pl to loteria, jednemu załatwią szybko, inny jak ja czeka ponad 2 tygodnie bez znaku życia.

A ta strona  ibuygou.com  zaufana jest ? jak z gwarancją na niej i czy paczki docierają całe bo słyszałem że pogniecione poniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Seblion napisał:

A ta strona  ibuygou.com  zaufana jest ? jak z gwarancją na niej i czy paczki docierają całe bo słyszałem że pogniecione poniszczone.

Włącz temat o xiaomi.com.pl i o ibuygou.com na tym forum i porównaj co piszą ludzie. IBG miażdży ten polski xiaomi.com.pl, a OFICJALNĄ gwarancje tego sklepu masz tutaj, we Wrocławiu oferowaną przez człowieka z tego forum miuipolska.Ja na pewno więcej na tym polskim nie kupie, już zamówiłem nowy telefonik dla siebie poprzez IBG.

@edit
A to że paczka pognieciona to przecież nie wina IBG tylko kuriera. Otwierasz przy nim, jak jest wewnętrzna paczka zniszczona to nie przyjmujesz i IBG wraca ci kasę albo wysyła nowy model i tyle

Edytowane przez rafixwpt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafixwpt napisał:

Włącz temat o xiaomi.com.pl i o ibuygou.com na tym forum i porównaj co piszą ludzie. IBG miażdży ten polski xiaomi.com.pl, a OFICJALNĄ gwarancje tego sklepu masz tutaj, we Wrocławiu oferowaną przez człowieka z tego forum miuipolska.Ja na pewno więcej na tym polskim nie kupie, już zamówiłem nowy telefonik dla siebie poprzez IBG.

No z tego co wcześniej pisałeś to faktycznie taniej i teraz mam dylemat. Ale poczytam te opinie jeszcze tak jak mówiłeś i sie zdecyduje a jutro zamówię sobie. Dzięki za pomoc ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon otrzymałem niesprawny. Po uruchomieniu pojawiał się wybór języka, po wybraniu resetował się nie ważne jaki język by się wybrało. Niestety ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu (odbiera ciągle automat, na maile nie odpisują). Telefon odesłałem w ramach odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni i na razie nie otrzymałem żadnych informacji ani zwrotu pieniędzy. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MuFFes napisał:

Telefon otrzymałem niesprawny. Po uruchomieniu pojawiał się wybór języka, po wybraniu resetował się nie ważne jaki język by się wybrało. Niestety ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu (odbiera ciągle automat, na maile nie odpisują). Telefon odesłałem w ramach odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni i na razie nie otrzymałem żadnych informacji ani zwrotu pieniędzy. Nie polecam.

Zanim to zrobiłeś, mogłeś spróbować wgrać nowe oprogramowanie poprzez MiFlash, na forum jest kilka poradników jak to robić. Być może i tobie by to pomogło.Teraz czekają cię kolejne nerwy i czekanie... Całe xiaomi.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2016 o 10:43, MarekGD napisał:

Ja zamówiłem i zapłaciłem przez PayU  12.08. od 18.08 status zrealizowane. Fakturę mam i to tyle.

Cokolwiek będę kupował to za pobraniem, przynajmniej będę mógł kupić gdzie indziej jeżeli sklep nie dostarczy w przyzwoitym terminie.

Dzisiaj napisałem skargę do PayU, poinformuję o rezultatach.

 

 Dzisiaj został wysłany od PayU mail do sklepu.

Godzinę temu dzwonil do mnie magazynier z sklepu, że dzisiaj wysyłają mój MI5.

Mam nadzieję zę jutro go będę miał. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko, 

Ze względu na moje lenistwo oraz niechęć do czekania parę tygodni na przesyłkę zdecydowałem się na skorzystanie z usług xiaomi.com.pl - w sumie wygrali ceną, bo na allegro Redmi 3s chodził ok 100 zł drożej. Cena w ibuygou też wychodziła niewiele taniej z przesyłką, poza tym połasiłem się też na gwarancję gwarantowana przez polskie prawa konsumenckie.

Telefon został zamówiony w niedzielę, dzisiaj przyszło potwierdzenie, że zamówienie zostało zrealizowane (cokolwiek to znaczy ;) ). Poprosiłem także o wgranie softu global (gdzieś mi się obiło, że jest już dostępny), ale szczerze mówiąc wątpię, aby prośba ta została spełniona. ;)

Mam nadzieję, że mimo wszystkich nieprzyjemnych przygód, które spotkały innych użytkowników przesyłka przyjdzie szybko i bez problemów. Podzielę się moimi przeżyciami i opinią, jak będę coś więcej wiedział. 

Przy okazji chciałbym podziękować szanownemu gronu forumowemu za sensowne rady i opinie zawarte zarówno w tym temacie, jak i reszcie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dnia 20.08 złożyłem zamówienie: Xiaomi Redmi Note 3 Pro + etui iPacky + szkło hartowane (zamiennik).

Sposób zapłaty: za pobraniem

Dni roboczych od zamówienia do odebrania przesyłki: 4

Telefon przyszedł z wgranym MIUI Global Stable i śmiga ładnie. Myślę, że RN3P za 660zł z gwarancją 24 miesiące i regulaminowym czasem naprawy do 21 dni to raczej bardzo konkurencyjna oferta. Jak się przeczyta regulamin sklepu i zaniecha zbędnego kontaktu ze sprzedawcą to chyba można obejść się bez nerwów :-D.

Edytowane przez Bartosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartosz napisał:

Witam,

Dnia 20.08 złożyłem zamówienie: Xiaomi Redmi Note 3 Pro + etui iPacky + szkło hartowane (zamiennik).

Sposób zapłaty: za pobraniem

Dni roboczych od zamówienia do odebrania przesyłki: 4

Telefon przyszedł z wgranym MIUI Global Stable i śmiga ładnie. Myślę, że RN3P za 660zł z gwarancją 24 miesiące i regulaminowym czasem naprawy do 21 dni to raczej bardzo konkurencyjna oferta. Jak się przeczyta regulamin sklepu i zaniecha zbędnego kontaktu ze sprzedawcą to chyba można obejść się bez nerwów :-D.

Może tak, może nie. Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie też zostało załatwione szybko i sprawnie co skłoniło mnie do kolejnego. Kolejne niestety już pokazało mi prawdziwe oblicze tego sklepu. Jeśli ktoś lubi ryzykować i ewentualnie czekać 2 tygodnie bez znaku życia i 0 kontakcie to proszę bardzo. W końcu dlatego powstał ten temat, ewentualnie będzie można się wyżalić xd

Edytowane przez rafixwpt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Decybelek napisał:

@kapiS

Ja zamówiłem w piątek o 1:00 RN3P. Na początku przyszły od razu maile, ze zamówienie przyjęto, a dziś coś kolo 9:00 przyszedł mail, ze zamówienie zostało zrealizowane + faktura. Płatność oczywiście za pobraniem, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Dzięki za info.

 

9 minut temu, never1die napisał:

ta ja i zamist 3/32 przyszla 2/16 zero odp tell wylaczony nic sie nie da zrobic

Ja tam powiem kurierowi że ma poczekać, aż sprawdzę produkt - bo mam takie prawo - i jak coś będzie nie tak to robie protokół szkody i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kapiS napisał:

Jednak zdecydowałem się anulować zamówienie, i dopłacić te 50zł na allegro niż czekać miesiąc na telefon, wszystkim którzy również czekają i zamówili za pobraniem polecam to samo.

Ja postanowiłem przerzucić się na Ibuygou i spróbować kupna tam. Podczas moich "przygód" ze sklepem xiaomi.com.pl rozeznałem się sporo w temacie kupowania z chin. Oczekiwanie na wiadomość od IBG trwa około 1 dnia roboczego (tak było w moim przypadku), jak się uda dziś zostanie moje zamówienie wysłane. Zobaczymy jak szybko to pójdzie. Jak będzie po wszystkim zamieszczę tu info czy było warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafixwpt napisał:

Ja postanowiłem przerzucić się na Ibuygou i spróbować kupna tam. Podczas moich "przygód" ze sklepem xiaomi.com.pl rozeznałem się sporo w temacie kupowania z chin. Oczekiwanie na wiadomość od IBG trwa około 1 dnia roboczego (tak było w moim przypadku), jak się uda dziś zostanie moje zamówienie wysłane. Zobaczymy jak szybko to pójdzie. Jak będzie po wszystkim zamieszczę tu info czy było warto

mi akurat telefon potrzebny jest na gwałt, bo stary sie popsuł i dlatego wybrałem allegro i wysyłkę jutro od prywatnej osoby która miała tylko jeden nowy egzemplarz w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kapiS napisał:

mi akurat telefon potrzebny jest na gwałt, bo stary sie popsuł i dlatego wybrałem allegro i wysyłkę jutro od prywatnej osoby która miała tylko jeden nowy egzemplarz w Warszawie.

Szkoda, nie ma nic gorszego niż kupowanie czegoś na szybko, trzymam w takim razie kciuki żeby zakup był udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kapiS napisał:

mi akurat telefon potrzebny jest na gwałt, bo stary sie popsuł i dlatego wybrałem allegro i wysyłkę jutro od prywatnej osoby która miała tylko jeden nowy egzemplarz w Warszawie.

To nie lepiej kupić po prostu u Technosa? Przynajmniej wysyłkę mają w realne 24h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

To nie lepiej kupić po prostu u Technosa? Przynajmniej wysyłkę mają w realne 24h...

troche przycebuliłem, i wolałem wydać 900zł u prywatnej osoby (nowy), niż 1000zl u technosa(chodzi tu o redmi note 3 pro 3/32), ale rozmawiałem ze sprzedawcą i jutro kurierem DPD wysyła, wydawał sie miły, opinie ma dobre na allegro, jego dane są wszędzie na internecie że robił jakieś usługi z naprawą telefonów, i do tego wziąłem za pobraniem - żeby żadnego wałka nie było, więc myślę że dobrze postąpiłem :^)

Edytowane przez kapiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapiS

Mi jeszcze dziś o 16 przyszedł mail od DPD, ze jutro będzie u mnie kurier z przesyłką, czyli w sumie całość operacji na xiaomi.com.pl trwać będzie 4 dni robocze co jest u nich podane w regulaminie. Jak na razie ten sklep wygląda całkiem normalnie jak każdy inny, zobaczymy tylko, w jakim stanie jutro dostane telefon ( zawsze otwieram paczki przy kurierach nagrywając to telefonem ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Decybelek napisał:

@kapiS

Mi jeszcze dziś o 16 przyszedł mail od DPD, ze jutro będzie u mnie kurier z przesyłką, czyli w sumie całość operacji na xiaomi.com.pl trwać będzie 4 dni robocze co jest u nich podane w regulaminie. Jak na razie ten sklep wygląda całkiem normalnie jak każdy inny, zobaczymy tylko, w jakim stanie jutro dostane telefon ( zawsze otwieram paczki przy kurierach nagrywając to telefonem ) .

 

ja anulowałem na xiaomi.com.pl, tak jak mówiłem u góry - potrzebowałem telefonu na szybko, nie mogłem czekać tych 4-5 dni roboczych po których dostane, albo i nie dostane telefonu i zamówiłem na allegro od miłego pana który jutro o 15 wysyła kuriera i pojutrze mam telefonik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29 sierpnia 2016 o 13:56, Rafau napisał:

Uszanowanko, 

Ze względu na moje lenistwo oraz niechęć do czekania parę tygodni na przesyłkę zdecydowałem się na skorzystanie z usług xiaomi.com.pl - w sumie wygrali ceną, bo na allegro Redmi 3s chodził ok 100 zł drożej. Cena w ibuygou też wychodziła niewiele taniej z przesyłką, poza tym połasiłem się też na gwarancję gwarantowana przez polskie prawa konsumenckie.

Telefon został zamówiony w niedzielę, dzisiaj przyszło potwierdzenie, że zamówienie zostało zrealizowane (cokolwiek to znaczy ;) ). Poprosiłem także o wgranie softu global (gdzieś mi się obiło, że jest już dostępny), ale szczerze mówiąc wątpię, aby prośba ta została spełniona. ;)

Mam nadzieję, że mimo wszystkich nieprzyjemnych przygód, które spotkały innych użytkowników przesyłka przyjdzie szybko i bez problemów. Podzielę się moimi przeżyciami i opinią, jak będę coś więcej wiedział. 

Przy okazji chciałbym podziękować szanownemu gronu forumowemu za sensowne rady i opinie zawarte zarówno w tym temacie, jak i reszcie forum.

Telefon (Redmi 3s) przyszedł - cały proces w ciągu jednego dnia roboczego, w poniedziałek wysłane, we wtorek odebrałem z paczkomatu.

Wgrane oryginalne oprogramowanie, co niestety jest bolączką większą niż myślałem. Czekam na odblokowanie możliwości wgrania softu i mam nadzieję, że wszystko będzie śmigać, bo jednak ilość chińskich znaczków w telefonie jest porazajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem pb 16000 z xiaomi.com.pl o około 22 wykonałem przelew 

Dostałem 1 maila ze moje zamowienie jest wstrzymane dopóki nie dostaną pieniędzy wpłata została zaksięgowana a zadnego potwierdzenia nie dostałem.

Nie można się do nich dodzwonić ani nie odpisują na maile wie ktoś co robić? Czy trzeba czekać zamowiłem w poniedziałek a mają konto w mbanku ja też i przelewy dochodzą natychmiast Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu kurier przywiózł mi do domu Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32Gb Z xiaomi.com.pl

Wszystko było fajnie zapakowane od razu możliwość wyboru języka polskiego + aplikacje Google itp.

Z telefonem jak na razie wszystko jest okej, telefon petarda ;p wiec wygląda na to, ze mi się udało u nich kupić telefon bez przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Decybelek napisał:

Godzinę temu kurier przywiózł mi do domu Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32Gb Z xiaomi.com.pl

Wszystko było fajnie zapakowane od razu możliwość wyboru języka polskiego + aplikacje Google itp.

Z telefonem jak na razie wszystko jest okej, telefon petarda ;p wiec wygląda na to, ze mi się udało u nich kupić telefon bez przeszkód.

Ja zamówiłem w poniedziałek i dalej status w trakcie realizacji, płacone PayU niemal odrazo mieli zaznaczone że wpłacone.

Szkoda bo jak zamówiłem to dopiero natrafiłem na ten wątek, zobaczymy do piątku mają czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...